Galvenie iemesli, kāpēc sievietes zaudē savus vīrus.

Advertisement
Advertisement

Lūk tā sieviete arī zaudē vīru…


Attiecības ir vērtīgas ar drošību un barošanu.


Šis raksts sievietēm nepatiks. Es to centos rakstīt pēc iespējas mīkstāk, taču tēma ir pārāk asa, lai izvairītos no skrambām vispār. Mierinu sevi ar to, ka dotā raksta mērķis ir tikai un vienīgi apgaismošana. Tikai un vienīgi.


Bieži nākas sastapties ar interesantu sieviešu pozīciju: ‘Es cenšos neslavēt vīru acīs. Citādi kļūs vēl lepns.‘


Vispār, es piekrītu – vīru slavēt nevajag. Uzslava – tā ir darbība, virzienā no augšas uz leju, kāda apstiprinošs un zinošs kā ir pareizi. Vienkāršāk sakot – no vecākiem bērnam. Tā kā sieva vīram nav māte, tad slavēt nevajag. Šajā jomā es sievietes atbalstu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzslavas vietā lieliski noder sajūsma (priecīga gandarījuma jūtas, burvības stāvoklis). Tas jau vairāk līdzinās divu pieaugušu cilvēku vienlīdzīgām attiecībām.

Ir taču taisnība? Labi taču, kad sieviete jūt priecīgu gandarījumu par vīru? Kad viņa apburta no viņa veiklības plaukta piestiprināšanā un skapja pārvietošanas? Kad viņa sajūsminās viņa prasmei aizvākt netīrās zeķes netīrās veļas grozā bez viņas atgādinājuma?

Un es arī domāju, ka labi.

Bet, izrādās, ka esmu mazākumā (un ne tikai tāpēc, ka cilvēki nesaprot atšķirību starp uzslavu un sajūsmu tīri verbālā līmenī). Izrādās, vairākums dod priekšroku partneru turēt melnā matērijā (un, izejot ārpus piezīmju rāmjiem, atzīmēšu – no šīs kaites cieš vienādi gan vīrieši, gan sievietes).

Jo ilgāk dzīvoju, jo ilgāk strādāju par psihologu, jo vairāk pie manis uz konsultāciju nāca sievietes (un īpaši - vīrieši), jo vairāk es sapratu – tas nav rets fakts. Tas ir vairāk, ka tā arī nav norma. Tā domā un rīkojas vairākums.

Pozīcija ‘neteikšu viņam neko labu, citādi kļūs iedomīgs’ nopietni indē dzīvi daudziem vīriešiem. Tāpēc ka daudzi vīrieši, pateicoties tādai pozīcijai, pastāvīgi dzīvo ar nekompetences sajūtu. Un naudu viņš maz pelna, un ar bērniem ne tā apietās, un darbs muļķīgs, un draugi idioti, un pats šķībs un greizs.
Foto: rd.com
Visu laiku pārmetumi. Labākajā gadījumā – klusēšana.

Patiešām, šeit nesāksi lepoties. Nav ar ko.

Pie kā tas noved? Daudzus, piemēram, pie alkoholisma vai aizraušanos ar datoru spēlēm.Alkohols palīdz aizmirsties, datorspēle rada kompetences sajūtu. Bet pie piecdesmit gadiem rodas skumjš secinājums ‘es nodzīvoju ne savu dzīvi’. Un aiziet vīrietis no sievas.

Ja gudrāks – aiziet agrāk.

Lūk tā sieviete arī zaudē vīru. Vīrieši – lai jūs zinātu – paši no ģimenes neaiziet. Ja vīrieti nesit un baro – viņš ģimenē būs līdz sava mūža beigām. Vīrieši (kopumā) krietni izlēmīgāki par sievietēm – sieviete var gadiem dzīvot ar to, kurš viņu sit (kas nav pareizi, manuprāt).
Bet vīrietis parasti aizies. Nepatīk vīrietim tāda attieksme.

Dzirdu, dzirdu iebildumus. Sak, kādi tie vīrieši tagad ir, ka nevar palaist gar ausīm sievietes viedokli un paļauties uz sevi. Jā, slikti, ka nevar. Nu, kā prot, tā arī dzīvo. Šeit pārmest ir veltīgi, šeit vajag masveidā no jauna mācīt.

Pats interesantākais visā šajā lietā – kāpēc sievietes tā dara? Tik tiešām – kāpēc viņa vīru tur melnā matērijā un vēl pārliecinot sevi, ka citādi viņš var kļūt lepns? Rezultāts taču visbēdīgākais.

Viss vienkārši – tā ir vara.

Ko nozīmē ‘Viņš kļūs lepns’? Tas nozīmē, ka vīrietim paaugstināsies pašvērtējums (lai vai kā mēs izturētos pret šo jēdzienu). Sieviete domā, ka kamēr vīrietim ir zems pašvērtējums, viņš nekur neliksies (pēc viņas fantāzijas). Bet, kolīdz viņš sapratīs, ka ir vērtīgs vīrietis…

Sieviete cenšas vadīt vīrieša pašvērtējumu. Viņai šķiet, ka tas viņai dod varu pār viņu un ļauj kontrolēt. Bet kontrole rada tādu attiecību drošības ilūziju (tikai ilūziju). Rada tādu ilūziju, ka viņa nekad nezaudēs šo vīrieti.

Diemžēl, par to, ka tādas attiecības dabiskā veidā indē dzīvi abiem, sieviete nedomā. Noturēt vīrieti pakļautībā svarīgāk par laimi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017