Gredzens Jūsu Zodiaka zīmei + buramvārdi aizsardzībai!

Advertisement
Advertisement

Astrologi autoritatīvi apgalvo, ka pareizi izvēlēta rotaslieta palīdz noteiktas zīmes pārstāvjiem pastiprināt pozitīvās rakstura iezīmes un neitralizē negatīvās. Rotaslieta var kļūt par stipru talismanu, ja zina, kā ar to pareizi rīkoties.

 

Raksta turpinājums
Gredzens Mežāzim

Mežāži var būt vienaldzīgi attiecībā uz mūsdienu izsmalcinājumiem, bet viņi nepaies garām senām antikvariāta rotaslietām. Šīs zīmes pārstāvji tāpat novērtē modeļa lakonismu, tā uzticamību un atbilstību labākajām juvelieru tradīcijām, tāpēc atbilstošs varētu vienkāršas formas gredzens ar lielu ieliktu akmeni slēgtā ietvarā. Izvēloties greznumlietu, īpaša uzmanība ir jāpievērš akmenim, tā formai, krāsai un izmēram. Tas var būt reti sastopams kristāls vai neparasts dārgakmens vai unikāls dabas veidojums, kas ir iegūts no jūras dzīlēm vai kalnos.

Gredzens Ūdensvīram

Gredzens brīvību mīlošam Ūdensvīram atspoguļo visas viņa rakstura šķautnes. Pirmkārt, tam jābūt interesantam, izklaidējošam un ne īpaši dārgam. Otrkārt, tam jābūt novatoriskam pēc formas vai pēc satura - piemēram, ar akmeņiem, kas maina krāsu atkarībā no ķermeņa temperatūras un apgaismojuma. Treškārt, rotaslietai jābūt daudzfunkcionālai – piemēram, gredzens – pulkstenis, gredzens- termometrs, gredzens- hologramma. Neiet runa par kādu konkrētu akmeņu izvēli – Ūdensvīram patīk novatoriskie, oriģinālie risinājumi, kas atspoguļo individualitāti.

Gredzens Zivīm

Zivis, jutekliskas un noslēpumainas pēc savas dabas, ar īpašu pietāti izturas pret savām rotaslietām. Bieži vien viņas nēsā vienu un to pašu gredzenu, ar ko ir saistītas sentimentālas atmiņas. Šīs zīmes ūdens daba parādās izvēloties gredzenu – tas var būt gredzens ar nenoslēgtu loku vai gredzens ar ovālu formu, stilizēts gliemežvāks, vai jūras vilnis.
Zivīm jāizvairās no gredzeniem ar asām šķautnēm. Akmens vēlamā forma - sastingušas lāses formā (kabošons). Zivīm domātajos gredzenos ir labi caurspīdīgi akmeņi maigos ūdens toņos, kas maina krāsu mainoties gaismai. Tāpat, piestāvēs pērles, koraļļi, perlamutrs sudrabā vai baltajā zeltā.

Gredzens Aunam

Auna zīmes pārstāves ļoti impulsīvas un kustīgas, viņas vienmēr atrodas kustīgas. Viņām patiks gredzens ar lakonisku formu no balta metāla ar ieliktu dārgakmeni - briljantu, cirkonu. Tāpat, piestāvēs caurspīdīgi akmeņi dzeltenā un sarkanā tonī, kas piestiprināti ar ķepiņām. Kopējā visu rotaslietu doma šai ugunīgajai zīmei - kvēlojoša akmens dzirkstelīte uz mierīga metāla fona.
Gredzens Vērsim

Šai zemes, materiālistiskajai zīmei jāizvēlas vislabākie juveliermākslas paraugi. Viņas neiekārdina lētas viendienītes vai šaubīgu meklējumu rezultāti. Īpašu mīlestību Vērši izjūt pret zaļas un zilas krāsas akmeņiem - smaragdu, zilu topāzu, tirkīzu.

Gredzens Dvīņiem

Gredzenam dinamiskajiem un nemierīgajiem Dvīņiem ir jābūt nedārgam, bet tam ir jāatšķiras ar izsmalcinātu dizainu. Viņai piestāvēs mūsdienu fantāzijas firmas – šļaksti, komati, svītras, kā arī, nopietnas avangardiskas līnijas ar lieliem akmeņiem.

Dvīņi mīl kustību, kas var atspoguļoties viņu rotaslietās. Tas var būt gredzens, sastāvošs no vairākām šaurām detaļām, kas sastiprinātas savā starpā (gredzens - nedēļa) un gredzens ar kustīgu piekariņu piliena vai ķēdītes formā.

Gredzens Vēzim

Maigie un sapņainie Vēži izvēlas rotaslietas, kas līdzīgas viņiem – mierīga, gluda, plūstoša forma. Juvelierizstrādājumu akmeņiem nedrīkst būt spīduma - tas atbaida Vēžus, izraisa viņos iekšējo nemieru. Tiek dota priekšroka matētiem, neapstrādātiem akmeņiem - opāls, pērles, korallis, mēnessakmens.

Vēžiem nav vienaldzīgs sudrabs un baltais zelts. Gredzenos derēs noslēgts stiprinājums, kā arī stiprinājums uz kājiņām. Nevajag izvēlēties gredzenus ar akmeņiem bez ietvara, jo Vēža zīmes pārstāves dod priekšroku noslēgtām telpām.

Gredzens Lauvai

Šīs saulainās karaliskās zīmes pārstāves rotaslietās novērtē to cēlo izcelsmi un neatkārtojamību. Tāpēc, kaut vai reizi dzīvē ir vērts tērēties, lai pasūtītu gredzenu pie prasmīga juveliera vai arī iegādāties rotaslietu, kas ir izgatavota mazā partijā.

Lauvas mīl demonstrēt rotaslietas, kuras ir mantojušas. Īpašu vērtību Lauvas acīs iegūst gredzens, kam ir dāvinājuma uzraksts,sens gravējums vai monogramma. Šai zīmei vēlami izteiksmīgi, spilgti akmeņi - briljants, rubīns, dzintars, dzeltenais citrīns.
Gredzens Jaunavai

Gredzenam Jaunavai nevajag atšķirties ar dārgu cenu un greznumu. Rotaslieta šim vienkāršajai strādīgajai zīmei var būt ar kādu patīkamu detaļu, kas nav uzkrītoša.

Tas var būt sarežģīti sapīts metāls, kas atgādina kamolu vai mozaīku, jo šīs zīmes pārstāves mīl minēt mīklas pat juvelieru izstrādājumos. Mīļākais Jaunavas rotājums - gredzens ar nelielu akmeni, piemēram, ar serdoliku, hrizolītu vai avanturīnu.

Gredzens Svariem

Svari - divējādas dabas zīme, un tas rod atspoguļojumu šīs zīmes rotājumos. Gredzens Svariem ir izgatavots tādā veidā, lai dalās uz divām daļām, vai tieši otrādi, tiek salikts no divām daļām. Svarīgs simbols - savienošanās, tiltiņš, laipiņa, kas savieno divas pusītes.

Svari ir visā novērtē harmoniju, tāpēc viņiem piestāvēs stilizētas dabas formas, piemēram, koka zari, sapīti zari, putnu pāris u.c. Akmeņu daudzumam juvelierizstrādājumos, kas domāti Svariem, jābūt pāra skaitam, jo tā ir pāra zīme. Paši akmeņi gredzentiņā var būt dažādās krāsās, bet vēlams, lai tie būtu vienādi vērtīgi pēc izmēra un spilgtuma.

Gredzens Skorpionam

Skorpioni sev izvēlās sarežģītas formas gredzenu ar neparastu konstrukciju. Bieži noteiktas detaļas ir ieliekamas viena otrā vai veido sarežģītu ornamentu, kas saprotams ir tikai Skorpionam. Gredzenā tiek izmantotas kontrasti pēc krāsas akmeņi, metāli un metālu savienojumi, neparasta akmeņu apdare.

Šīs zīmes devīze - transformācija, tāpēc, īpašu baudu Skorpioniem dod iespēju mainīt gredzena formu vai to pārvietot uz pirksta. Šīs zīmes pārstāvim ir vēlami akmeņi ar piesātinātu krāsu- rubīni, safīri, dzeltenais topāzs, oranžais safīrs.

Gredzens Strēlniekam

Strēlnieka plašā daba pieprasa tādas pašas izteiksmīgas formas rotaslietās rokām. Gredzenam ir jābūt platam, lai parādītu šīs zīmes plašais horizonts. Bieži Strēlnieki izvēlas gredzenus, gemmas, ģimenes mantotos gredzenus ar monogrammu, kas vienādi piestāv gan vīriešiem, gan sievietēm.

Akmeņi gredzenos var būt dažāda piesātinājuma toņos, no gaiši zila akvamarīna un aleksandrīta līdz gaiši violetam ametistam un zilajam safīram. Akmenim ir jābūt piestiprinātam ar mežģīņu savijuma ķepiņām. Tas atspoguļo kustīgumu un gatavību izmaiņām, kas raksturīgs šai zīmei.
Burvju vārdi aizsardzībai gredzenam

Tas ir rituāls, lai radītu burvju vārdus aizsardzībai gredzenam, lai paredzētu un atvairītu iespējamās oponentu atbildes darbības.

Rituālam ir nepieciešams zelta gredzens, visvienkāršākais, līdzīgs laulību gredzenam. Izmēram ir jābūt Jūsējam, gredzenu ir jānēsā uz kreisās rokas pirksta trīs dienas.

Piektdienā, uz augošu mēnesi, ap plkst.23.00 vajadzēs ierunāt gredzenā sekojošus burvju aizsardzības vārdus ( ja gredzens nopirkts, piemēram, trešdienā, Jūs to varat noņemt no pirksta un noslēpt no cilvēku acīm līdz rituālam):
Būs vajadzīgi arī sarkani vilnas diegi, vaska svece un linu auduma maisiņš, kuru, vislabāk, jāsašuj pašam.

“Mēness pa nakti staigā un rītā noriet,
Kļūst par apaļu mēnesi un pārvēršas par plānu mēnesi,
Dienu no dienas,
Nedēļu pēc nedēļas,
Bet uz zemes nenolaižas,
Tā lai staigā mani ienaidnieki pa apli un pie manis nepienāk,
Lai bojājot mani nesabojā,
Lai traucējot mani netraucē.
Lieku savā priekšā aizsargu no zelta!
Lai mani ienaidnieki neievaino zem saules un zem mēness, stundu no stundas, dienu no dienas, gadu no gada.
Kā saulei un mēnesim aplī neiziet,
Tā burvjiem mani neuzvarēt, un pie manis nepienākt.”

Pēc tam, ieveriet sarkanu diegu gredzenā un sasieniet ciešu mezglu. Pēc tam aizdedziniet sveci, un pilinot vasku uz mezgla, lasiet deviņas reizes:

“Nevis mezglu sasēju, bet pretinieku sasēju,
Kā vasks kūst un pil,
Tā viņi kusīs un izkusīs,
Gredzens mezglā - spēks manī”

Uzlikt gredzenu linu maisiņā pirms īpaši bīstamu rituālu izpildes.

Pirms rituāla, kad gredzens maisiņā ir uzlikts kaklā, ir jāsaka:

“Lieku sev priekšā zelta aizsardzību!
Kas zeltu pelnos pārvērtīs, tas mani uzvarēs.
Gredzens mezglā, spēks manī!”
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017