Holivudas zvaigžņu varoņdarbi

Advertisement
Advertisement

Starp slaveniem aktieriem ir ne mazums tādu, kas ir izdarījuši īstus varoņdarbus ne tikai kino, bet arī dzīvē. Presei šādi fakti ne vienmēr ir interesanti, to neviens nezina plašāk, un arī, pašas zvaigznes īpaši par to nestāsta. Par maz zināmiem varoņdarbiem mums pastāstīs šis raksts.

 

 

Avots: vmirechudes.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Klints Īstvuds

Pats Īstvuds šo gadījumu neapstiprina, bet arī, nenoliedz. Viena militārās personas ģimene stāsta, Korejas kara laikā viņu vectēvs bija jauns un dienēja flotē. Viņu kuģis nokļuva bombardēšanas zonā un sāka grimt. Pats jūrnieks atradās zemākajās kajītēs un nekādā veidā nevarēja izkļūt. Viņš bija jau atvadījies no dzīves, kad viņu paķēra peldēšanas instruktors Īstvuds, kas bija speciāli ieniris, lai glābtu puisi. To varēja saukt par īstu laimi, jo uz to momentu Klints Īstvuds bija jau beidzis dienestu un jau nākamajā dienā gatavojās atgriezties mājās.
Foto: wp.com
Harisons Fords

Harisonam Fordam tūristu glābšana kalnos ir ierasta lieta, jo viņš ir profesionālais lidotājs. Viņš ne vienu vien reizi palīdzēja skautiem, kas bija apmaldījušies, meklējot tos no gaisa, bet vienu neveiksmīgu alpīnisti noņēma no kalna virsotnes. Uz to brīdi viņa pavadīja salā trīs bada diennaktis, un viņai draudēja neglābjama nāve. Kad Fords veikli nolaidās un uz rokām nesa meiteni uz lidmašīnu, viņa nevarēja noticēt, ka viņu ir izglābis Indiana Džonss.
Foto: wp.com
Keita Vinsleta

Šo gadījumu izstāstīja pielūdzējiem miljardieris Ričards Brensons. Vienreiz savā īpašumā viņš uzaicināja daudzus viesus, bet nepaskatījās, kāda būs laika prognoze, un sākās briesmīga vētra. Mājā iespēra zibens, pēc pāris minūtēm viss bija ugunī un viesi steidzās aizbēgt, glābjot savas mantas, Steigā neviens neatcerējās par 90 gadus veco Brensona māti, kura tik tikko spēja staigāt. Kad Brensons apjēdza, ka ir noticis kaut kas briesmīgs, viņš ieraudzīja Keitu, kura apdedzinājās un gandrīz nosmaka, bet tomēr iznesa vecenīti uz saviem pleciem. Brensona mamma pēc šī gadījuma ilgi nenodzīvoja (tomēr gadi paņēma savu), bet līdz savai nāvei atcerējās vienmēr „drošsirdīgo meiteni Vinsletu”.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:24Zane
Kāpēc dzēšat komentārus?????? Grūti izlabot savu kļūdu? :D 18 mēneši....pfff
0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017