Iemesls, kāpēc gan vīriešiem tā patīk sieviešu krūtis

Advertisement
Advertisement

Uzdrošināšos pateikt un būšu pilnīgi atklāts, ka katrs vīrietis kaut reizi savā dzīvē, redzot sievieti, aizkavējis savu skatienu uz acumirkli tieši uz viņas krūtīm. Dotais instinkts ir gandrīz neierobežots, tas ir vīrieša dzīslās un kontrolēt sevi tajā brīdī mēs neesam spējīgi, bet darīt to vajag ļoti uzmanīgi, lai neaizvainotu meiteni. Vēl svarīgāks ir tas fakts, ka tādu tieksmi var pilnīgi loģiski izskaidrot.

Raksta turpinājums
Mēs pārstāvam tādu veidu, kuram kopš pašas dzimšanas ir noteiktas attiecības ar sieviešu krūti, turklāt mēs esam vienīgie dzīvnieku valstības pārstāvji, kuriem ir novērojama piena dziedzeru palielināšanās dzimumbrieduma periodā, - visiem pārējiem dabas pārstāvjiem krūšu struktūra izmainās tikai grūtniecības laikā. Tikpat interesants fakts ir tas, ka vīriešiem tieši dzimum nobriešanas laikā rodas tieksme pēc sieviešu apaļumiem.
Sieviešu krūtīm arī seksuālajā dzīvē tiek atvēlēta nozīmīga vieta. Ir zināms, ka apmēram 82% sieviešu gūst baudu no krūšu un to galiņu stimulācijas, bet 60% sieviešu atzīstas, ka viņas prasa savam partnerim glāstīt krūtis.

Starp dotās tieksmes motīviem ir jāņem vērā tas fakts, ka vecāku saikne starp māti un bērnu sākas no barošanas ar krūti.

Dažā nozīmē tieši šī iemesla dēļ tādu saikni, par pamatu kurai varētu būt hormons oksitocīns, var projecēt uz attiecībām starp partneriem.
Oksitocīns – hormons, kurš atbild par apmierinājuma un tieksmes jūtām, izstrādājas barojot ar krūti un dotais process ir ielikts cilvēka ģenētiskajā kodā. Tāpēc bieži vien sievietēm patīk, ka viņām stimulē krūtis, bet vīriešiem, savukārt, patīk viņām izdabāt.

Varam ņemt vērā, ka īstenībā tas, kas pievelk vīriešus sieviešu krūtīm – tā ir iespēja sagādāt savai partnerei baudu, tāpēc tieksme pēc lielām sieviešu krūtīm pilnīgi loģiska – jo lielākas krūtis, jo lielāka to stimulācijas zona.

Un tomēr – nekas no augstāk minētā neattaisno vīriešu, reizēm gandrīz dzīvniecisku, uzvedību.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Vakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Aizvakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017