Iesēžoties vilcienā, puisis nemaz nenojauta, ka atcerēsies šo braucienu visu savu dzīvi!

Advertisement
Advertisement

Droši vien katram no mums ir gadījies kāds aizraujošs gadījums, ceļojot dzelzceļa transportā. Tomēr internetā šādu stāstu gandrīz nemaz nav. 

 

Stāstu tiešām ir vērts izlasīt! Draugs ieradās vēlu naktī no tāla ceļojuma. Neskatoties uz vēlo laiku, viņš nemaz nebija miegains un viņš teica, ka vēlas izstāstīt, kas ar viņu notika vilcienā. Zemāk ir viņa stāsts.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Tik tikko uzspējis uz vilcienu, somas jau tika ieliktas vilcienā, gandrīz atsitu degunu uz platformas, bet tomēr paspēju.

Kamēr gāju pa gaiteni, lūdzos, lai kāds manā kabīnītē aizņem apakšējo gultu. Man nepatīk braukt apakšā un vienmēr cenšos tikt augšā. Uz lūgšanām tika atbildēts: apakšējā vietā apmetās mazs zēns, apmēram 10 gadus vecs, apaļš un labi aprūpēts.
Uz apakšējā plaukta pretējā pusē sēdēja meitene, apmēram 20 gadus veca, vecā džemperī un biksēs. Viņa lasīja grāmatas un nepievērsa uzmanību tam, kas notiek apkārt.

Uz mana plaukta, tepat blakus sēdēja mamma ar savu bērnu, šķiroja somas. Es sagaidīju kamēr viņa uz mani paskatīsies un teicu: "Lūdzu, man nav žēl, bet pieklājības pēc varējāt pajautāt atļauju."
Atbildē uz to, sieviete vienkārši nošņaukājās un novērsās. Pēc tam iemeta somu blakus meitenei, sāka to pārmeklēt un ar ultimāta tonī teica: "Meitenīt, es te apmetīšos kopā ar bērnu, tu taču neiebilsti?". Varēja redzēt, ka viņas mērs bija pilns.

Dāma jau bija gatava pāriet uz zemāko apakšējo plauktu, kad meitene viņai atbildēja ieturētā un mierīgā balsī: "Pret.."
Māte uz brīdi bija pārsteigta, bet tad sāka kārtot savas lietas, sakot: " Man ir jāpieskata Mišenka, ja nu ar viņu kaut kas notiek, bet no augšas nolīst prasa laiku. Nestrīdēsimies un apmainīsimies!"

Meitene uz to mierīgi, bet stingri atbildēja : "Nemainīsimies". Es domāju, ka tūlīt viņa sāks teikt, ka speciāli aizņēma šo vietu jau iepriekš, ka tās nav viņas problēmas un bla-bla-bla. Bet nē. Meitene vienkārši pagriezās, un nolikās gulēt ar muguru pret dāmu, kā uz spilvena, neizlaižot grāmatu no rokām.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!
0 0 Vakar 22:06Nila
Tieši mērķī.
0 0 Vakar 00:51pepis
p apmainat ar n :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017