Indivīda karma pēc dzimšanas gada daudz ko pastāstīs par tavu likteni.

Advertisement
Advertisement

Droši vien, tu esi kaut ko dzirdējis par karmu? Karma (pēc sanskrita - darbība, rīcība, rīcības auglis) – tā ir mācība par cilvēka reikarnāciju. Tibetā uzskata, ka dvēsele var iemiesoties cilvēka ķermenī līdz 9 reizēm.


Pieņemts uzskatīt, ka katrā jaunā dzīvē cilvēkam tiek uzlikti kādi karmiski pārbaudījumi, kuri skars dažādākās dzīves sfēras: mīlestību, veselību, darbu. Tādi pārbaudījumi cilvēkam tiek uzlikti katrā reinkarnācijā, neatkarīgi no tā, kā cilvēks ir uzvedies iepriekšējās dzīvēs.


Nesen es uzgāju ļoti interesantu informāciju par to, ka var uzzināt par cilvēka raksturu un noteiktām īpašībām, zinot kādā gadā viņš ir dzimis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pareģojumi pēc gadiem

Budisti uzskata, ka cilvēka kārtējās iemiesošanās raksturojums ir Meva (tulkojumā – zīme vai dzimumzīmīte). Meva parāda, cik reizes tu esi parādījies šajā pasaulē, kāda karma tevi sagaida un, protams, cik dzīves tev vēl palikušas.


Noteikt Mevu ļoti vienkārši – atrodi tabulā savu dzimšanas gadu un skaties tam atbilstošu Mevu. Tagad tu vari uzzināt, kādas rakstura īpašības, slimības un seksuālās tieksmes ir tev karmiskas.
1. Меva 1

Ja tu apstājies pie šī punkta, visticamāk, tev ir nemierīgs un pesimistisks raksturs. Iespējams, ārēji izskatās, ka tu esi atklāts un draudzīgs cilvēks, bet iekšā sēž ietiepīgs bērns. Vairākumā gadījumu tu viegli pielāgojies situācijai, bet reti mēģini kaut ko mainīt.

Dzīves procesā var rasties problēmas ar alkoholu vai narkotikām. Pievērs uzmanību nierēm, urīnpūslim, dzemdei, ģenitālijām – tās ir slimīgas zonas un ar tām jābūt ļoti saudzīgiem.

Tev mēdz būt tieksme uz strauju garastāvokļa maiņu un depresiju. Nelabojams romantiķis – tas redzami nav par tevi, bet tev ir asa vajadzība pēc mīlestības.
2. Меva 2

Uz tevi attiecas Меva № 2? Tad tu tiešām esi draudzīgs cilvēks, kuram agresīva uzvedība ir sveša. Reizēm tu esi ambiciozs, bez iniciatīvas, bet sīkumains līdz nelabumam. Tu neesi līderis, bet esi lielisks darbinieks, kurš prot strādāt komandā. Veiksmīgākais vecums priekš tevis - 45-47 gadi.

Tu esi saldummīlis un tāpēc tev ir tukla miesasbūve. Starp karmiskām slimībām ir muguras, ādas, zarnu trakta, asins slimības. Attiecībās tu esi ļoti uzmanīgs pret partneri. Vairāk vadies pēc jūtām nevis domām. Materiālais stāvoklis vidējs.
Esi uzmanīgs: spēlēšana biržā ir postoša, azarta spēles izputinās un var novest vai nu pie pašnāvības, vai pie vardarbīgas nāves, vai pie ieslodzījuma. Vēlamais nodarbošanās veids saistībā ar sabiedrību, darbs ar cilvēkiem, kā arī ar darbu, kas saistīts ar dabu, lauksaimniecību, piemēram.
3. Меva 3

Tu nebūt neesi memmes dēliņš. Tāds cilvēks kā tu agri kļūst pieaudzis un ātri pamet vecāku mājas sava ceļa meklējumos. Raksturs neatkarīgs, vienmēr jauns un optimistisks.

Tu esi ļoti ietiepīgs un neiecietīgs cilvēks, bet tas ar uzviju kompensējas ar tavu pozitīvismu un labvēlīgo enerģētiku. Grūti samierināties ar apstākļiem. Veiksmīgākais vecums – no 34 līdz 38 gadiem.

Dzīvo vienai dienai, daudz pacēlumu un kritumu. Ātri tērē visu, ko nopelni un nepavisam netiecies krāt naudu. Tev ir lielisks augums, esi spēcīgs un darbīgs, bet pēdas ir vājas un problēmas ar nerviem.

Ir problēmas ar atkarībām, īpaši ar narkotikām. Ja iemanto šo paradumu, tad uz visiem laikiem. Darbam ir ideālas tās sfēras, kur iespējama pašizpaušanās: skolotājs, orators, rakstnieks, muzikants.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017