Izvēlies aci un uzzini, ko tas nozīmē! Uzzini savu iekšējo potenciālu.

Advertisement
Advertisement

Kādu aci tu izvēlējies?

 

Veca grieķu paruna saka: `Acis – dvēseles spogulis.1 Un daudzējādi tai ir taisnība, jo ar acu palīdzību uzzinām, mācāmies un pat iemīlamies. Redze iedarbina uzreiz visas cilvēka jūtas un tā ir acu lielākais svarīgums. Tomēr nav obligāti redzēt tikai ar acu palīdzību… Izvēlies aci, lai redzētu!

 

 

Raksta turpinājums
Kad mēs runājam par redzi no maģijas viedokļa, ar to domājam daudzas lietas, kas nav saistītas ar mums pierastām sajūtām. Runa ir par garīgo redzi un par to, kā `redz` lietas mūsu astrālais ķermenis. Astrālā Redze ir vērtīgāka par parasto un tā ir mūžīga. Garīgās acis vienādi spējīgas kā svētīt, tā arī apburt vai nolādēt. Lūk, kāpēc mēs reizēm iesakām uzticēties savai iekšējai balsij: enerģija nav spējīga melot. Bet tagad piedāvājam izvēlēties vienu aci un ļaut acij izvēlēties tevi. Kura no tām spējīga ieraudzīt tavu dvēseli? Ar kuru no tām tu izjūti saikni? Izej šo testu pēc mēneša vēlreiz un tā rezultāts tevi pārsteigs!
1. Es esmu kaisle

Tevī deg kaisles liesmas, bet tavi instinkti trīsuļo un alkst pārtikas. Tev atkal un atkal gribas piedzīvojumus. Tu vēlies dzīvot tā, kā tev patīk un būt spontānam savā rīcībā. Tavs libido ir pamodies un tu tagad tiešām esi pārliecināts par saviem nodomiem un zini, ko vēlies no nākotnes. Un vēl tu noteikti dusmojies par kaut ko, kas noticis pagātnē un kas nekādi tevi nelaiž vaļā. Taču atveseļošanās atslēga atrodas piedošanā. Tajā pašā laikā uguns var gan dot dzīvību, gan ievest cilvēku nāvējošos slazdos. Tāpēc pārliecinies, ka tavi pamodušies instinkti tiek izmantoti labumam, ļauj ugunim apgaismot tavu ceļu!

2. Es esmu noslēpums

Pagātnē tu esi pielicis ne mazums pūļu, dzenoties pēc zināšanām. Taču šajā ceļā tu daudz ko ziedoji, lai kļūtu par to, kas esi šobrīd. Iespējams, tu zaudēji kaut ko vērtīgu, bet, lūk, tu esi – gudrs, stiprs. Kaut arī tu pagaidām to nesaproti, bet tagad tu esi daudz spēcīgāks nekā iepriekš. No otras puses, iegūtās zināšanas tagad var izmantot savu mērķu sasniegšanai. Un, pat ja tie jau ir citi, netērē zināšanas velti. Nospraud jaunus mērķus un valdi pār savu nākotni! Ir pienācis laiks attīstīties, parādi taču pasaulei, uz ko tu esi spējīgs!

3. Es esmu daba

Тava dzīves enerģija vienmēr ir bijusi daļa no dabas. Tagad tu to saproti labāk nekā jebkad agrāk. Tevi virza dabas gari un tu zini, ka tev pakļaujas viņu spēks un spējas darīt brīnumus. Šie brīnumi var mainīt apkārtējo dzīvi, tāpēc cilvēkus velk pie tevis, meklējot dziedināšanu.

Tava aura ir zaļo spēku caurausta un ļauj tev izstarot mieru un laimi. Izmanto zāļu maģiju, lai iemantotu šīs spējas. Atklāj priekš sevis sveķu, augu un zāļu īpašības, lai pilnībā atklātu savu potenciālu!

4. Es esmu īslaicīgā gars

Теv vienmēr gribas zināt vairāk par notiekošo, iekļūstot it visa apkārtējā būtībā. Tu to vien dari, kā uzdod jautājumu, kā varētu izveidoties dzīve, ja būtu izvēlējies citu ceļu. Reizēm tu esi pārāk stingrs pret sevi un tu esi ideālists. Bet dzīve ir dzīve un kaut arī tava tīrā dvēsele spēj cilvēkus nostādīt uz patiesā ceļa, tu jūties vientuļš, jo visu laiku šaubies par savu izvēli, motīviem un spriedumiem. Vienkārši sāc vairāk sev uzticēties!

Protams, tu pieļausi arī kļūdas un reizēm tās būs ļoti sāpīgas. Bet kurš šajā dzīvē nedara kļūdas? Ja mēs būtu ideāli, mēs šeit nepiedzimtu. Iemācies mīlēt sevi un uzticies savam iekšējam es!
5. Es esmu mīkla

Lielākā daļa informācijas, ko cilvēki saņem no tevis, ir tikai tavu izcilo manipulēšanas spēju rezultāts. Tu tieši zini, ko var stāstīt, bet ko labāk noslēpt. Var būt tas nav tīšām, bet tu pārāk stipri cieni savas personīgās īpašības, lai dalītos ar tām ar vēl kādu.

Tu apbalvo tuviniekus, pakāpeniski daloties ar viņiem ar pašu vērtīgāko un jo vairāk kādu mīli, jo vairāk viņam atklājies. Iespējams, tā notiek tādēļ, ka reiz tevi jau nodeva un tu noformēji ap sevi nepieejamu aizsargsienu. Šis noslēpumainības oreols – daļa no aizsargmehānisma. Tikai ievēro piesardzību un pārāk neaizraujies ar mīklām: tiem, kuri izrādījās pietiekoši dumji, lai tevi nodotu, nav jālīdzinās tiem, kuri tevi mīl un vēlas atrasties blakus. Atver savu sirdi mīlestībai un ļauj sadzīt vecām rētām!

6. Es esmu dvēsele, kas var apburt

Ar savu mīklainību tu burtiski pievelc sev apkārtējos. Tava aura izstaro noslēpumainību un gudrību, bet no tevis izstarojošā enerģija ir tik spēcīga, ka tu vienmēr atrodies uzmanības centrā, kaut arī vari to neievērot.

Kļūsti vairāk pārliecināts par sevi. Samierinies ar to, ka esi īpašs un ka tevī ielikts milzīgs potenciāls. Iepazīsti savas spējas un slēptās puses un pacenties atcerēties visas savas iepriekšējās dzīves, lai sevi pilnībā atklātu šajā.

Un pats galvenais – tev jau ir laiks pāriet no aizsardzības uz virzību pretī savam sapnim, jo tu vari panākt visu, ko vēlies. Vienīgais, kas priekš tā ir vajadzīgs – noticēt sev un viss izdosies.

7. Es esmu nakts sargs

Тu – zināšanu glabātājs un maskēšanās meistars. Tev patīk vērot to, kā citi uzvedās noteiktā situācijā. Un vēl tu zini, kā radīt jebkādu ilūziju un kā `spēlēt` attiecības. Un, neskatoties uz savu patiesumu, tomēr tu dod priekšroku par sevi mazāk stāstīt. Tev patīk dot cilvēkiem iemeslu uzzināt par tevi vairāk un sevi pozicionē kā sava veida balvu, kuru var vinnēt, ja parādi, uz ko esi spējīgs.

Tu esi radis izlikt ēsmu un gaidīt, kamēr kāds iekļūs tavās lamatās. Bet, nokļuvis tavā varā, cilvēks nekad nenožēlos, ka ir saticies ar tevi. Tava sirds ir pārpildīta ar noslēpumiem. Bet tas, kurš izrādīsies pietiekoši gudrs un drosmīgs, lai ieskatītos šajā tumšajā ‘bezdibenī’, būs apbalvots, saņemot iespēju šajā dzīvē iet tev blakus.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 16:27monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 1 Vakar 11:38Sandra
Man patiik KEITA
0 0 16:11 15.03La
Tā nu gan nav!
Arī čigani ir bn un viņi tiek adoptēti uz ārvalstīm

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017