Izvēlies alķīmijas simbolu, kas tev patīk un uzzini, kas nepieciešams tavai dvēselei.

Advertisement
Advertisement

Mēs neizvēlamies simbolu, šis simbols izvēlas mūs. Nav prātīgi mēģināt atrast savu simbolu. Ļauj savai dvēselei to izdarīt tavā vietā.


Alķīmija ir gudrā māksla. Parasti tiek uzskatīts, ka katra ragana valda pār alķīmijas mākslu. Vienkāršāk sakot, alķīmijai ir milzīgs spēks mūsu rokās, un tās simboli paslēpj sevī neierobežotu potenciālu. Un ja tu to izmantosi pareizajā virzienā, tu radīsi brīnumus.

Raksta turpinājums
Alķīmijas simbolu spēks

Apskatīsim alķīmijas simbolus sīkāk. Šī ir arhetipu spēks, pasaules modelis, kas atšifrēts ar mistiķu palīdzību. Sakrālā ģeometrija un nesaprotamā gudrība savstarpēji saista, veidojot vienkāršu, bet apveltītu ar burvju spējām simbolu. Šādu alķīmisku simbolu spilgti piemēri ir pazīstami katram pentagramistam. Kā zināms, katra burvju darbība ir burtiski izteikta ar simboliem. Kad cilvēks izmanto alķīmijas simbolu, viņš izmanto ne tikai viņa apslēpto spēku. Viņš arī pamodina visu, kas šo simbolu izmantoja pirms tam, spēku, un laika gaitā simboli kļuva tikai spēcīgāki.

Testa mērķis

Tu kādreiz esi aizdomājies par to, kāpēc tu izvēlējies tieši šo vai citu simbolu? Vai arī kāpēc tu uztaisīji tetovējumu tieši šādas zīmes veidā? Vēlmes, kas nāk no iekšienes, parāda uz ko tiecas viņa dvēsele. Tas arī ir simbolu spēks un testa mērķis: redzēt,k o vēlas tava dvēsele.


* Mēs neizvēlamies simbolu, simbols izvēlas mūs. Nav prātīgi mēģināt izvēlēties sev simbolu. Ļauj savai dvēselei to izdarīt tavā vietā.
* Attīri savas domas.
* Tagad paskaties uz zīmējumu.
* Neļauj smadzenēm domāt, bet vienkārši turpini skatīties.
* Tagad ļauj sirdij izvēlēties savu alķīmijas zīmi.
Lauvas - simbolizē sauli un tavu vajadzību kontrolēt savu likteni.

Problēma. Ja izvēlējies lauvas simbolu, visticamāk, ka būs jāatstāj visas lietas, pie kurām tu tik daudz strādāji. Lauva simbolizē sauli - galveno varas avotu. Šī iemesla dēļ šī zīme tiek identificēta ar pārākumu un dominanci. Tu pieliki maksimāli daudz pūļu, lai dzīvoti tā, kā gribi, bet tagad jūties kā slazdā, veicot citus pienākumus. Tevi interesē, vai ir vērts mēģināt iet citu ceļu un dzīvot citu dzīvi...

Risinājums.

Cik ļoti tevi satrauc tava šodienas dzīve? Vai gribi atkal brīvi elpot? Ja tev būtu tāda iespēja, tu mainītu savu dzīvi? Visam ko tu darīji bija iemesls. Pieņem to, un tu sapratīsi kā izpildīt savus pienākumus.

Padoms. Samierinies ar saviem lēmumiem, jo tu pats tos esi pieņēmis. Tava gudrība aug tāpat kā tu. Un ja tev ir nepieciešams tikt brīvībā - dari to, nākotne vienmēr atrodas tavās rokās. Veiksme jau ir tuvu!


Smilšu pulkstenis - neizbēgamības simbols un laika cikls.

Problēma. Ja tu izvēlējies šo simbolu, tad tu atrodies laika slazdā. Pagātnē kādas neveiksmīgas vai sāpīgas situācijas dēļ, laiks priekš tevis ir apstājies. Tu jūties tā, it kā lēni grimtu, esi izsmelts.

Risinājums. Novecošana ir daļa no dzīves, tāpat kā nāve. Mēs visi esam dzimuši, auguši un mirstam. No tā nav jābaidās. Samierinies ar to, ka laiks iet, un ja tas ir iespējams - samierinies ar savu pagātni. Tieši tas ir tas, kas tevi ir padarījis tādu, kāds tu esi tagad. Un tagad tu esi daudz stiprāks nekā biji agrāk.

Padoms. Nākotnē mēģini pieņemt labākus lēmumus. Dzīvo šodienai un tici, ka tev viss ir pa spēkam, bet laiks - tavs draugs.

Maģiskais padoms. Attīri savu karmu un sāc visu no sākuma.
Mēness - tā spēki ir saistīti ar emocijām un apslēptām patiesībām.

Problēma. Izvēloties mēnesi tu atzīsti, ka tavā sirdī notiek īsts karš. Kaut kas ļoti spēcīgs tevi neļauj tev aizmigt vai arī ir tikko pamodies, liekot tev naktīs mosties. Kas ir šī nezināmā sajūta, kas neliek tev mieru pat naktī? Kaisle, dusmas vai naids?

Risinājums. Tava dvēsele mēģina rast mieru, bet to sasniegt iespējams ir tikai tad, ja emocijas parādīsies saules gaismā, kas būs vienāda ar tavu atzīšanos un esamību. Pieņemšana kļūs par sākumu. Noslēgtība - lūk, kas padara šīs emocijas tik stipras. Bet pēc to iedarbības, tās vairs neietekmēs tik stipri.

Padoms. Iemācies parādīt savas jūtas. Slēpt tās vai nomākt ir ļoti kaitīgi.

Maģiskais padoms. Mēģini izmantot mēness portālus.


Atslēga - šis simbols ir saistīts ar tavu paša dzīves jēdzienu.

Problēma. Ja tavs izvēlētais simbols ir atslēga, tad tava dvēsele izmisīgi vēlas rast atbildes. Tava dzīve tev liek šaubīties par visu, par ko agrāk šaubu nebija. Tu vari pazaudēt sevi vai sajukt meklējot patiesību, un vienā brīdī var likties, ka pret visu esi zaudējis interesi. Un cilvēkam var kļūt garlaicīgi.

Risinājums. Ir pienācis laiks atklāt patiesību. Atslēga atspoguļo vēlmi atvērt jaunus pasaules un dzīves ceļu vārtus. Turklāt atslēga ir tavas dvēseles griba palīdzēt tev iziet no pašreizējās dzīves rāmjiem, meklējot asas izjūtas vai jaunus iespaidus.

Padoms. Atrodi laiku ceļošanai - tas ļaus tev iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Atdzīvini mīlestību pret piedzīvojumiem.

Maģiskais padoms. Padomā par ceļošanu astrālajā lidmašīnā.


Fatima rokas - šis simbols ir saistīts ar aizsardzību no sliktajiem spēkiem.

Problēma. Hamsas simbols nozīmē, ka esi kļuvis par melnās burves upuri, un tava dvēsele tiecas pēc brīvības. Iespējams, ka esi pamanījis kādu brīdinājumu klātbūtni, kas brīdina tevi par briesmām.

Risinājums. Fatima roka mums vēsta par to, ka pat visgrūtākajos laikos, brīvība ir mūsu rokās. Mēs paši esam nokļuvuši slazdā, un tikai mēs paši palīdzēsim sev tikt no tā ārā. Bet, lai to izdarītu, ir jāsaprot un jāpiedod mums mūsu vājuma brīdis. Tas tavā dvēselē ielaidīs mīlestību, jo tieši tā ir mūsu vislielākais spēks.

Padoms. Atrodi laiku atpūtai un laikam, kad atjaunot iztērēto enerģiju.

Maģiskais padoms. Mēģiniet noņemt no sevis ļaunu aci.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 16:27 19.03monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 2 11:38 19.03Sandra
Man patiik KEITA

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017