Ja jūs nevēlaties, lai jūsu bērni būtu rupji, jums būtu jāpārtrauc šīs 5 kļūdas!

Advertisement
Advertisement

Bērni, kuri rīko histērijas un slikti uzvedas...Tas viss notiek vecāku dēļ un daudzi no viņiem pat atzīst šo problēmu.

 

Ja laicīgi nenoreaģēsim uz šo uzvedību, tas novedīs pie noteiktām sekām bērna dzīvē. 

 

Emma Dženere ir ļoti slavena sieviete pateicoties šovam, kurā viņa parādīja piecus uzvedības paraugus, kas agrāk vai vēlāk novedīs pie sekām. 


Emma stāsta mums, ka tas ir ļoti svarīgi, ka vecāki sāk prasīt vairāk no saviem bērniem; citiem vārdiem sakot, viņi sāk gaidīt no viņiem kaut ko, lai iesaistītu tos savos centienos un izaicinājumos.

 

 

 

Raksta turpinājums
Lūk  piecas vecāku kļūdas:                
 
Baidīties no saviem bērniem. Piemērs: Ja bērns grib dzert pienu no otras krūzītes, vecāki uzreiz sāk meklēt otru krūzīti, nevis ignorē pieprasījumu. Viņi baidās, ka bērns sāks raudāt un atteiksies ēst.
 
Emma uzskata, ka tā ir milzīga kļūda. Jūsu bērns jums nedrīkst pavēlēt. Jums ir jāļauj viņam raudāt, ja viņi vēlas, un aiziet citur, ja to nevēlaties dzirdēt, bet nekad nevajag audzināt bērnus izdabājot visām viņa vēlmēm. 
   
Atrunas ("Tie taču ir bērni")
 
Viena no piecām kļūdām ir, ja jūs attaisnojat par sliktu uzvedību sabiedriskās vietās. Jūs motivējat savu bērnu turpināt izturēties slikti un bezatbildīgi.
 
Bērni patiesībā spēj darīt daudz vairāk, nekā vecāki no viņiem sagaida. Tas ietver cieņu, morāli, ikdienas darbus, dāsnumu un paškontroli.

Emma saka, ka jums ir jāpaaugstina cerības līmenis no saviem bērniem, lai jūs viņiem varētu  iemācīt, kā uzvesties pareizi.
 
Jūs nedrīkstat ļaut citiem cilvēkiem rāt savus bērnus. Agrāk skolotāji un pasniedzēji varēja rāt bērnus, kad tie neuzvedās atbilstoši. 
 
Viņi ir mūsu acis un ausis, kad nav mūsu redzeslokā. Patlaban tas ir gandrīz neiespējami. Vecāki pat mēģina noskaidrot kāds ir bijis iemesls šāda veida reakcijai. Ja jūs rīkosieties tādā veidā un ļausiet bērniem rīkoties nepareizi, tad vairs ne skolotājs, ne pasniedzējs nevarēs to ietekmēt.
 
Bērni pirmajā vietā
 
Vecāki mēdz rūpēties par saviem bērniem pārāk daudz. 
 
Tagad vecāki audzina bērnus paceļot tos citā līmenī, pienākumi ir otrajā plānā, izdabājot visām bērna vajadzībām un prasībām. Jūs nevarat dot viņiem to, ko viņi vēlas, un tad, kad viņi vēlas.
 
Ar jūsu bērnu nekas nenotiks, ja jūs veltīsiet kādu laiku tikai sev (ja nav kaut kāda avārijas situācija).  Un nekas nenotiks, ja jūs pateiksiet "NĒ".
 
Viņi izmanto karstos taustiņus
 
Vecāki mūsdienās bieži izmanto elektroniskas ierīces, lai nodrošinātu, ka bērnam nav garlaicīgi, un tādējādi viņi sāk rīkoties nepareizi. Viņi ir tikai slogs gaidot ārstu, lidmašīnas nolaišanos vai autobusa gaidīšanu, vai arī vienkārši ēdiena gatavošanas vai mājas uzkopšanas laikā. Jums ir jāiemāca bērnam būt patstāvīgam un to, ka viņam ir jāiemācās pašam sevi izklaidēt. Tāpat arī viņiem ir jāiemācās, ka ēdienu nepagatavos un nepasniegs tad, kad viņi to gribēs. Jums ir jāmāca saviem bērniem palīdzēt jums virtuvē.  
  
Tas palīdzēs viņiem kļūt stiprākiem. Mēģiniet nepieļaut šīs 5 kļūdas un esiet labākie vecāki saviem bērniem!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 2 Vakar 18:04rita
debilisma kalngals!!!!tad visas skirtenes ir vienas atlikuso muuzu??? un ir tikai iznjemumi pietam neveiksmiigi kad apprecas otreiz???kas par sviestu? biezi pirmaa miilestiiba pagaist un cilveeki satiek naakamo....viriesiem nepatik lietota sieviete??? vaitad muusu gadsiimtaa nav sexa pirms lauliibaam???? intersanti raksta autors Latvietis?jeb musulmanis? jeb kas sitas viss par sviestu?
0 0 21:50 21.07Vika
Cik daudz vanniņai vajag angļu sāli?
0 0 21:21 21.07Rita
Ja ilgstoši rīkoties tā kā teikts šajā tekstā, var iekulties tikai vēl lielākās nepatikšanās. Ieaugušā naga daļa ir jāizņem pareizi, ko cilvēks bez attiecīgām zināšanām nepratīs izdarīt. Diemžēl, ilgstoši ieauguša naga problēmu tā vienkārši atrisināt nevar. Nepieciešama atbilstoša speciālista palīdzība, jo tas ir ilgstošs un rūpīgs darbs. Sākotnēji jāsaprot kādi faktori konkrētā gadījumā izraisa naga ieaugšanu un jāsāk ar to novēršanu. Latvijā speciālists, kurš var palīdzēt risināt ieaugušu nagu problēmu, ir podologs.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017