Ja jūs nevēlaties, lai jūsu bērni būtu rupji, jums būtu jāpārtrauc šīs 5 kļūdas!

Advertisement
Advertisement

Bērni, kuri rīko histērijas un slikti uzvedas...Tas viss notiek vecāku dēļ un daudzi no viņiem pat atzīst šo problēmu.

 

Ja laicīgi nenoreaģēsim uz šo uzvedību, tas novedīs pie noteiktām sekām bērna dzīvē. 

 

Emma Dženere ir ļoti slavena sieviete pateicoties šovam, kurā viņa parādīja piecus uzvedības paraugus, kas agrāk vai vēlāk novedīs pie sekām. 


Emma stāsta mums, ka tas ir ļoti svarīgi, ka vecāki sāk prasīt vairāk no saviem bērniem; citiem vārdiem sakot, viņi sāk gaidīt no viņiem kaut ko, lai iesaistītu tos savos centienos un izaicinājumos.

 

 

 

Raksta turpinājums
Lūk  piecas vecāku kļūdas:                
 
Baidīties no saviem bērniem. Piemērs: Ja bērns grib dzert pienu no otras krūzītes, vecāki uzreiz sāk meklēt otru krūzīti, nevis ignorē pieprasījumu. Viņi baidās, ka bērns sāks raudāt un atteiksies ēst.
 
Emma uzskata, ka tā ir milzīga kļūda. Jūsu bērns jums nedrīkst pavēlēt. Jums ir jāļauj viņam raudāt, ja viņi vēlas, un aiziet citur, ja to nevēlaties dzirdēt, bet nekad nevajag audzināt bērnus izdabājot visām viņa vēlmēm. 
   
Atrunas ("Tie taču ir bērni")
 
Viena no piecām kļūdām ir, ja jūs attaisnojat par sliktu uzvedību sabiedriskās vietās. Jūs motivējat savu bērnu turpināt izturēties slikti un bezatbildīgi.
 
Bērni patiesībā spēj darīt daudz vairāk, nekā vecāki no viņiem sagaida. Tas ietver cieņu, morāli, ikdienas darbus, dāsnumu un paškontroli.

Emma saka, ka jums ir jāpaaugstina cerības līmenis no saviem bērniem, lai jūs viņiem varētu  iemācīt, kā uzvesties pareizi.
 
Jūs nedrīkstat ļaut citiem cilvēkiem rāt savus bērnus. Agrāk skolotāji un pasniedzēji varēja rāt bērnus, kad tie neuzvedās atbilstoši. 
 
Viņi ir mūsu acis un ausis, kad nav mūsu redzeslokā. Patlaban tas ir gandrīz neiespējami. Vecāki pat mēģina noskaidrot kāds ir bijis iemesls šāda veida reakcijai. Ja jūs rīkosieties tādā veidā un ļausiet bērniem rīkoties nepareizi, tad vairs ne skolotājs, ne pasniedzējs nevarēs to ietekmēt.
 
Bērni pirmajā vietā
 
Vecāki mēdz rūpēties par saviem bērniem pārāk daudz. 
 
Tagad vecāki audzina bērnus paceļot tos citā līmenī, pienākumi ir otrajā plānā, izdabājot visām bērna vajadzībām un prasībām. Jūs nevarat dot viņiem to, ko viņi vēlas, un tad, kad viņi vēlas.
 
Ar jūsu bērnu nekas nenotiks, ja jūs veltīsiet kādu laiku tikai sev (ja nav kaut kāda avārijas situācija).  Un nekas nenotiks, ja jūs pateiksiet "NĒ".
 
Viņi izmanto karstos taustiņus
 
Vecāki mūsdienās bieži izmanto elektroniskas ierīces, lai nodrošinātu, ka bērnam nav garlaicīgi, un tādējādi viņi sāk rīkoties nepareizi. Viņi ir tikai slogs gaidot ārstu, lidmašīnas nolaišanos vai autobusa gaidīšanu, vai arī vienkārši ēdiena gatavošanas vai mājas uzkopšanas laikā. Jums ir jāiemāca bērnam būt patstāvīgam un to, ka viņam ir jāiemācās pašam sevi izklaidēt. Tāpat arī viņiem ir jāiemācās, ka ēdienu nepagatavos un nepasniegs tad, kad viņi to gribēs. Jums ir jāmāca saviem bērniem palīdzēt jums virtuvē.  
  
Tas palīdzēs viņiem kļūt stiprākiem. Mēģiniet nepieļaut šīs 5 kļūdas un esiet labākie vecāki saviem bērniem!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Saistītie raksti

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Vakar 22:41huh!
Vēl labāks ir tikai Jēzus, debesis neievedīs neviena Reihi vai cita mācība!
0 0 Vakar 20:05Aleks
Tas vis ko raksta ir tira taisniba. Man dotaja bridi ir tada problema. Un ja zinu ka sievietei vajag stabilitati un cilveku blakus. Ne nauda nedz seks nau vajadzigi. Ta ir blakuslieta stabilitatei.
0 0 Vakar 17:54lv
jaja. palubomu nauda un nauda! meitenes kuras apzinas ka nav baigi smukas zin ka talu netiks tapec ari topi ka nevajag naudu! a taas kur zin ka ir skaistas zin ka talu tiks. tembole pie naudas :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Daudz laika pavadi pie datora?
Proti kādu svešvalodu?
Un gribi nopelnīt?

Iespējams šis ir darbiņš tieši Tev!
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017