Ja jūsu puisis dara šīs 8 lietas, jūs esat vinnējuši džekpotu!

Advertisement
Advertisement

Es zināju, ka esmu veiksmīga


Mēs visi esam dažādi un formējam savu raksturu dažādu apstākļu un apkārtējo cilvēku ietekmē. Taču ir dažas kopīgas pozitīvas iezīmes, kas piemīt labiem cilvēkiem. Piedāvājam `ideāla vīrieša` paradumu un uzvedības uzskaitījumu.

Raksta turpinājums
1. Viņš jūs neapvaino

Ir trīs galvenie apvainojuma tipi – fiziskais, emocionālais un psiholoģiskais. Tiem visiem ir viens kopīgs mērķis – `salauzt` otru. Labs cilvēks atzīst, ka viņa pārliecība un vērtība ir viņā pašā nevis mēģinājumos pazemot kādu citu.

2. Viņš jūs nemāna

Monogāmija – tā ir izvēle, ko izdara divi cilvēki. Labs cilvēks nekad nemāna attiecībās, tāpēc ka krāpšana nozīmē solījumu laušanu, kas doti tai, kuru viņš mīl.

3. Viņš nevienu nepazemo

Par sevi pārliecināta cilvēka pazīme ir tāda, ka viņš atbalsta savu tuvinieku ambīcijas. Labs vīrietis vienmēr gatavs palīdzēt un atbalstīt apkārtējos un nekad viņiem neliks šķēršļus un viņus neapvainos.

4. Viņš jums atgādina par jūsu vērtīgumu

Labs cilvēks, kurš tiešām rūpējas par savu partneri, nekad neļaus viņam aizmirst, cik viņš ir vērtīgs. Viņš saprot, ka attiecībās vajag ne tikai saņemt, bet arī dot un ir pārliecināts, ka atklāta saruna samazinās nedrošību attiecībās.
Foto: imgix.net
5. Viņš neizvairās no problēmām

Labs vīrietis saprot, ka neviena problēma nevar tikt atrisināta, kamēr viņš to nesagaidīs aci pret aci. Mēģinājums izvairīties no grūtībām attālina neizbēgamo un visu sarežģī.

6. Viņš cenšas izvairīties no konfliktiem

Labs vīrietis nemeklē un neuzsāk konfliktu. Lai tas būtu nepazīstams puisis bārā vai kāds cits, viņam nav nepieciešamības pierādīt sev vai kādam citam savu `dominanti`.

7. Viņš vienmēr gatavs sniegt palīdzīgu roku

Kad lieta nonāk līdz palīdzībai cilvēkiem, kuriem tā ir vajadzīga, labs cilvēks vienmēr tam ir sagatavojies. Viņš saprot palīdzības svarīgumu kā atsevišķām personām, tā sabiedrībai kopumā un dara to pa savam paradumam. Labs vīrietis ir labsirdīgs pret cilvēkiem.

8. Viņš ciena visus

Tas ir vienkāršs likums, kuru daudzi neievēro. Labs cilvēks izrāda cieņu katram. Viņš atklāti un bez pazemības sazinās ar katru, neatkarīgi no intelekta līmeņa vai statusa.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:52elza
Nekur tā arī neredzēju 14 dienu diētas aprakstu,- tikai kaut kādu ieteikumu!
0 1 Vakar 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 1 Aizvakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017