Jūs pamostaties katru nakti vienā un tajā pašā laikā? Visdrīzāk, iemesls ir, lūk, kur!

Advertisement
Advertisement

Ne reizi vien esat dzirdējuši, ka tas ir pilnīgi normāli, ja jūs pamostieties pusnaktī, bet - ja to prasa organisms un pamošanās nav saistīta ar citiem faktoriem. Piedevām, ko tad tas nozīmē, ja jūs pamostaties naktī vienā un tajā pašā laikā, bet jūtieties slikti?


Ir tāds jēdziens – Ķīniešu orgāns vai bioloģiskais pulkstenis, tas palīdzēs jums saprast, kas notiek organismā.
Bioloģiskais pulkstenis darbojas pēc principa, ka enerģija Ci vai to sauc arī par Ki, pārvietojas pa visu ķermeni un dažādā laikā tā ir koncentrēta noteiktā vietā.


Bioloģiskais pulkstenis darbojas tā, ka enerģija Ci pārvietojas pa visu ķermeni. Dažādās stundās Ci pāriet no viena orgāna uz citu, atjaunojot orgānu darbību.Šis cikls aizņem 24 stundas, enerģija uzturas vienā vietā pa 2 stundām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Tātad, jūs varat pamosties, ja rodas traucējumi un enerģija nevar pati pāriet no vienas vietas uz citu, enerģijas nobloķēšanās – pamošanās galvenais iemesls. Problēmas ar fizisko, emocionālo, garīgo veselību var kļūt par enerģijas nobloķēšanās iemeslu noteiktā organisma punktā, tāpēc, jo ātrāk jūs atradīsiet iemeslu, jo ātrāk atveseļosies organisms.
Paskaidrojumi par bioloģisko pulksteni.

Kāpēc ir tik sarežģīti aizmigt starp pulkstenis 9 un 11 naktī?

Šajā laikā aktivizējas asinsvadu un artēriju darbība. Tas nozīmē, ka, visticamāk, jums ir problēmas ar imūno sistēmu, vairogdziedzeri, virsnierēm vai metabolismu – tas var kļūt par nomoda iemeslu šajā laikā.

Stress, paranoja, nenoteiktība arī var būt par bezmiega iemeslu. Ja jums ir tādas problēmas, tad var pamēģināt meditēt, nodarboties ar jogu pirms gulētiešanas vai palasīt kaut ko nomierinošu.

Pamostieties no 11 līdz 1 naktī?

Šis laiks saistīts ar žultspūsli. Šis orgāns darbojas, galvenokārt, tauku sašķelšanai, kurus esat lietojuši visas dienas garumā. Ja jūs šajā laikā pamostieties, mēģiniet ieturēt vieglākas vakariņas un pāriet uz veselīgu uzturu.

Turklāt, vēl viens bezmiega iemesls šajā laikā varētu būt niknums, aizvainojums attiecībā pret citiem, vainas apziņa. Ļoti svarīgi – aizmirst par slikto, ļaut tam aiziet no no jūsu saprāta un sirds. Jums nepieciešams saprast otru cilvēku un piedot, tas arī var palīdzēt atjaunot jūsu bioloģisko ritmu.
Pamosties starp 1 un 3 naktī?

Šajā laikā enerģija atrodas aknās, mēs visi zinām šī orgāna nozīmi. Ja jūs pamostieties šajā laikā, tātad, aknas ir pārslogotas ar darbu ( organismā pārāk daudz toksīnu ). Jums jāietur diēta un jādzer mazāk alkohola.

Naids, vainas apziņa – tas viss arī saistīts ar šo laika posmu. Ja jūs atrodieties šo jūtu ietekmē, tad, visticamāk, nespēsiet iemigt. Ļoti svarīgi atbrīvoties no šīm graujošajām jūtām un mēģināt atrast izeju no radušās situācijas, kura jūs ietekmē negatīvi.

Pamostieties starp 3 un 5?

Šis ir laiks, kad plaušas aktīvi strādā organisma atjaunošanai un skābekļa padevei uz visām citām sistēmām jaunas dienas sākumam. Šajā laikā no organisma tiek izvadīti uzkrājušies toksīni. Ja jūs šajā laikā pamostieties vai klepojiet, tad jāpaelpo svaigs gaiss un jāpievērš uzmanība uzturam.

Šīs stundas saistītas ar bēdām un skumjām, šīs jūtas neļauj jums iemigt, pamēģiniet atslābināties, izlaist caur sevi sēras un skumjas, lai nedzīvotu ar to visu mūžu.

Pamostieties no 5 līdz 7 no rīta? Vai jūtieties ne visai labi?

Šis ir resnās zarnas attīrīšanās un atjaunošanās laiks. Šajā laikā mostās organisms, zarnu trakts aktivizējas. Lai tam palīdzētu, vajag vairāk izdzert ūdeni.

Šis laiks ir saistīts ar situācijas bezizejas apzināšanos, strupceļu, aizsargreakciju vai kustības trūkumu, progresu dzīvē. Lielisks laiks, lai skaļā balsī palasītu kaut ko cildenu.

Bioloģiskais pulkstenis virzās nenogurstoši un jūs varat palīdzēt enerģijas pārvietojumam jūsu organismā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:52elza
Nekur tā arī neredzēju 14 dienu diētas aprakstu,- tikai kaut kādu ieteikumu!
0 1 Vakar 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!
0 1 Aizvakar 20:35Gaida
Nezin kāpéc Latvieši —tes receptes raksta nepilnīgi.Es neesmu pieredzéjusi kulināre,unkāpéc man būtu jāmin cik avenes jāpievieno biezpienam,un kur dabū aveńu sulu,cik zelatīna vajaga sulai??

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017