Jūs sevi kritizējāt un tas nenostrādāja. Pamēģiniet sevi paslavēt un paskatieties, kas notiks!

Advertisement
Advertisement

Ķermenis ar mums komunicē caur īpašu valodu. Mēs to nesaprotam vai arī izliekamies, ka nesaprotam. Tai pat laikā signāli pastiprinās un izpaužas dažādu slimību, baiļu un kompleksu veidā. Dažkārt liekas, ka ar tiem nevar tikt galā, bet tas tā nav. Jūs pat nespējat iedomāties, kāds spēcīgs, dziedējošs spēks mūsos jau no dabas ir atrodams! Pamēģiniet pārvarēt savas psiholoģiskās barjeras un ieraudzīsiet, kā mainīsies jūsu dzīve.

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Dziedējošā mīlestība

Katra cilvēka lielākais ienaidnieks ir paškritika. Laikam ejot uz priekšu es saprotu, ka tieksmes pēc ideāla un vēlme vienmēr visā būt labākajai, man nepalīdz. Es nevainoju vecākus, kas mani audzināja ar paaugstinātām prasībām. Šobrīd dzīve izskatās pilnīgi citādāka, es sevi mīlu tādu, kāda es esmu, mīlu un cienu cilvēkus, kas ir man blakus.

Pārmaiņas nenotika nejauši. Līdz šim bija daudz gadu ar sevis šaustīšanas, nepieņemšanas, neskaitāmie aizvainojumi, naida pret apkārtējiem. Bet vienu dienu manī kaut kas mainījās. Tagad es zinu, ka tie bija tie signāli no visuma, kas gatavoja mani kārtējiem pārbaudījumiem.

Vienā elpas vilcienā es noskatījos Luīzas Hei seminārus, un veselu gadu nepārtraukti lasīju Migela Ruisa, Veina Dajera, Bairona Keiti un citus apgaismotos entuziastus. Tagad es saprotu – sakritības nav netīšas, un ja Jūs lasāt šo tekstu, iespējams, ir pienācis izmainīt Jūsu dzīvi.

Šodien redakcija ar jums dalās ar vienkāršiem ieteikumiem par to, kā iemācīties sevi mīlēt un cienīt. Pamēģiniet sekot ieteikumiem, un dzīve piepildīsies ar jaunu enerģiju, kura būs spējīga izārstēt ķermeni un dvēseli.
Nedzenieties pēc ideāla!

Ideāla cilvēka neeksistē, tā ir ilūzija un sevis apmāns. Iemācieties pieņemt savas kļūdas, tās padara jūs gudrākus. Neveiksme nenozīmē, ka jūs esat neveiksminieks, tas vienkārši nozīmē, ka jūs nodarbojaties ar to, kas nav priekš jums. Atcerieties, jūs nekad nezaudējat, bet gan mācaties un kļūstat gudrāki.

Migels Ruis: “Tas līdzinās slimā izveseļošanās procesam. Vienkārši dariet visu iespējamo katrā dzīves situācijā un jūs izbēgsiet no sevis šaustīšanas, nicināšanas un nožēlas.”
Pārstājiet visu laiku kaut ko darīt!

Iemācieties klausīt savu ķermeni un dot tam atpūsties. Mēģiniet atbrīvoties no vainas sajūtas, kas parādās tā dēļ. Staigājiet pa mēžu, lasiet mīļākās grāmatas, klausieties mūziku, dariet visu, kas dos jums brīvības sajūtu.

Veins Dajers: “Es esmu cilvēks dzīvei, ne darbam. Nevērtējiet sevi pēc tā, cik labi jūs kaut ko darāt savā dzīvē. Jūs neesat tas pats, kas jūsu darbi. Nedomājiet, ka ja nav darbu, tad nav arī jūs.”
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 09:45laura
Ticu kad tādi cilveki pastav
0 0 Šodien 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 Aizvakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017