Kā atpazīt vīrietī tirānu: agrīnas satraucošas pazīmes.

Advertisement
Foto: ytimg.com
Advertisement

Fiziskie vai emocionālie varmākās jeb tirānu sevi neparāda uzreiz…


Gandrīz puse no visām sievietēm un pat vīriešiem tiek pakļauti fiziskai vardarbībai attiecībās un daudzi ne uzreiz to saprot. Viņu pāridarītāji bieži vien sākumā liekas ļoti patīkami cilvēki, jā un pats vardarbības fakts (jo sevišķi emocionālas) ne vienmēr ir acīmredzams. Daudzi cilvēki ar saviem varmākām paliek kopā daudzus gadus, kamēr iepazīst viņu patieso dabu. Daudziem piespiež noticēt, ka tā vajag vai to, ka viņi paši it visā ir vainīgi.


Tāpēc ir ļoti svarīgi zināt tādu cilvēku agrīnas pazīmes – emocionālu un fizisku varmāku, pāridarītāju un tirānu.

Raksta turpinājums
1. Viņš jūs izolē.

Tirāns centīsies ierobežot jūsu laiku ar jūsu draugiem, ģimeni vai mēģinās jūs noskaņot pret viņiem, lai iegūtu pār jums absolūtu kontroli.

2. Viņš ir greizsirdīgs.

Varmākās visbiežāk – īpašnieki. Viņi izrāda greizsirdību pat tad, ja jūs neesat devuši tam iemeslu. Viņu greizsirdība var būt pret izdomātu jūsu mīļāko vai draugiem, kuri atņem viņam jūs.

3. Viņš ir norūpējies par jūsu attiecībām.

Reizēm mēģinājumos jūs izolēt vai izskatīties pēc labā zēna, tirāns izrādīs rūpes par to, kā citi cilvēki attiecas pret jums un vai viņi jūs labi ietekmē. Tāda uzvedība var izskatīties pēc mīlestības vai gādības, bet viņam no tā ir savs labums.
4. Jūs bieži atvainojaties, kaut nekā slikta neesat darījusi.

Emocionālie varmākās jūsu žēlošanos par viņiem var pārvērst par apvainojumiem pret jums. Rezultātā jūs pati prasīsiet piedošanu, padodoties viņa manipulācijām.

5. Viņi vaino jūs par savu uzvedību.

Tirāns savu vardarbību bieži vien var attaisnot ar to, ka jūs pati to esat pelnījusi. Viņš ir manipulēšanas meistars un pat var dot šķietami loģiskus iemeslus, kāpēc jūs esat vainīga pie viņa dusmām, cietsirdības vai sliktas uzvedības. Partneris, kurš neuzņemās atbildību par savu rīcību – nav tas, kurš spēj nodibināt labas attiecības.

6. Viņš pārbauda jūsu telefonu.

Lai iegūtu pilnīgu kontroli pār jums, tirāns un varmākā var lasīt jūsu saraksti, ieiet jūsu kontos un pat piedāvāt izveidot kopīgu lapu.
Foto: ytimg.com
7. Viņš jums saka, ko darīt.

Kur iet, ko ēst, ar ko pastaigāties, ko darīt ar savu dzīvi…Tas nav normāli.

8. Viņš jūs kritizē.

Viena lieta – veselīga kritika, bet cita – kad cilvēks jūs pazemo par jūsu raksturu, ārējo izskatu vai jūsu personību.

9. Viņš draud fiziski.

Neuztveriet tāda tipa frāzes kā `Es tevi nositīšu` par dusmu lēkmi. Pat ja līdz roku palaišanai nenonāk, tās tik un tā ir draudi un emocionāla vardarbība.

10. Jūs baidāties pateikt kaut ko lieku.

Mājas vardarbības upuri bieži baidās izdarīt vai pateikt kaut ko ne tā tāpēc, ka nezin partnera reakciju, kurā brīdī viņš eksplodēs. Mēs visi esam pelnījuši attiecības, kurās varam justies drošībā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 05:59Andis
Kaut kaads murgs! :))) Taa ir nozheelojamaa rietumu "mediciinas" propaganda kas padara cilveekus par zaalju rijeejiem un upuriem. Jau smadzenees potee ka bez zaaleem nav dziives.
0 0 20:45 21.01gunca
es arī pēc matu krāsas
0 0 13:59 21.01Laura
Ja sobrid ari dzivoju ar vienu, kurs man parbauda telefonu, pierakstus. Jaatskaitas kur eju, cikos busu majas. Viena nekur nevaru iet. Katru dienu stridas. Taisa problemas.dzivoju ka cietuma. Nevaru pat ar draugiem satikties.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017