Kā uzzināt, ka viņš 100% ir iemīlējies Tevī, pēc viņa Zodiaka zīmes

Advertisement
Advertisement

Derīgi zvaigžņu padomi


Cilvēki ir noslēpumaini, tas ir fakts, īpaši pretējā dzimuma pārstāvji, Grūti atšifrēt to, ko viņi runā vai saka, arī tad, ja Jūs tas neinteresē. Ko tur runāt par to, kad viņi Jums patīk. Astroloģija nevar viennozīmīgi prognozēt cita cilvēka uzvedību, bet var pateikt priekšā iespējamās vīrieša uzvedības interpretācijas, atbilstoši Zodiaka zīmei.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns (21 marts — 19 aprīlis)

Auns ir visvairāk demonstratīvs no visām zīmēm, tāpēc, ja viņš iemīl Jūs, Jūs to uzzināsiet pateicoties viņa uzstājībai. Viņš gribēs būt ar Jums visu laiku, liks periodiski dzirdēt par sevi, kad Jūs neesat kopā, un nodemonstrēs savas iekarotāja īpašības.

Vērsis (20 aprīlis — 20 maijs)

Vērsis- grūti uztverams, līdz ar ko, no viņa būs sarežģīti noprast, ko viņš jūt attiecībā pret Jums. Ja viņš smejas par Jūsu jokiem, ar acīm smaidot, tā ir stipru jūtu pazīme. Vēl viens paņēmiens, ar kura palīdzību Vērsis izrāda savu mīlestību pret Jums – patīkami sīkumi, kurus viņš Jums dāvina.

Dvīņi (21 maijs— 20 jūnijs)

Dvīņi- sociālie taureņi, viņi ir loti ieinteresēti cilvēkos, bet, ja Dvīņi Jūs iemīlēja, viņi ieklausīsies uzmanīgi it visā, ko Jūs teiksiet. Viņu Jums zvanīs, sūtīt īsziņas bez iemesla, lai ar Jums parunātu par dzīvi.
Vēzi (21 jūnijs – 22 jūlijs)

Vēži tur savas jūtas pie sevis. Jūs varat nezināt, ka viņi Jūs mīl, kamēr nestāvēsiet blakām viņam ar līgavas plīvuru. Tomēr, viens no paņēmieniem, kā viņi izrāda stipras jūtas – rīkojas asi un varaskāri. Viņi vēlas aizsargāt Jūs no visām bēdām un sarūgtinājumiem.

Lauva (23 jūlijs — 22 augusts)

Jūs uzzināsiet, ka Lauva Jūs mīl pēc viņa plašiem žestiem, piemēram, uzdāvinās Jums 1000 sarkanas rozes vai arī, pateiks, ka mīl Jūs, sēžot baltā kadiljakā. Viņš, tāpat, mīl izrādīt Jūs saviem draugiem un bez problēmām dalās ar viņiem un Jums ar savām jūtām.

Jaunava (23 augusts — 22 septembris)

Jaunavas ir pretstati Lauvām, un, tajā pašā laikā, kad Lauvas kļūst drošāki ar tiem, kuros ir iemīlējušies, jaunavas kļūst mierīgākas. Jūs varat padomāt, ka esat izdarījis kaut ko ne tā, bet viņas domā, kā var Jums palīdzēt un atvieglot dzīvi. Ja ceļā stāv sāncensis – Jaunava paies malā, tāpēc dariet tā, lai ceļu uz Jūsu sirdi nebūtu šķēršļu.
Svari (23 septembris — 22 oktobris)

Svari – vīrieši ir diezgan atklāti, kad stāsts nonāk līdz laimīgām, pozitīvām mīlestības jūtām. Tomēr, viņi var izvairīties no tiešas savu jūtu izrādīšanas. Ja Svari Jūs ir iemīlējuši, viņi to izrādīs, pieliekot pūles, lai pavadītu ar Jums laiku. Vīrieši- Svari parādīs savus nodomus ar sava ķermeņa klasisko valodu: skūpstiem, apskāvieniem un pieskārieniem sabiedriskajās vietās. Viņš vēlas, lai visi zina, ko viņš jūt pret Jums.

Skorpions (23 oktobris — 21 novembris)

Skorpioni ir intensīvi, bet kad iemīlas, Jūs sajutīsieties kā rentgenā. Kad viņš skatās uz Jums, Jūs sajutīsiet viņu fiziski, un viņam pat nevajadzēs Jūs aizskart, lai Jūs sajustu viņa mīlas kaisli. Viņš zina, ko dara.

Strēlnieks (22 novembris — 21 decembris)

Kad Strēlnieks Jums velta laiku, viņš parāda, cik lielā mērā ir ieinteresēts. Strēlniekam ir daudz draugu un interesantu paziņu, vietu, kur viņš vēl nav bijis un pasākumu, tāpēc, ja viņš priekš Jums atrod laiku tā ir pazīme, viņš Jūs iemīlējis.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017