Kāda zīme ir Jūsu pāris pēc Austrumu horoskopa?

Advertisement
Advertisement

Pārbaudiet Jūsu saderību ar partneri.

 

Tāpat kā jebkādā astroloģiskā prognozē, Austrumu horoskopā ir zīmes, kuras sader labāk nekā pārējās. Lai noskaidrotu, ar kuras zīmes pārstāvi Jums būtu visveiksmīgākās attiecības, bet kuras zīmes nedrīkst pielaist tuvu, mēs sastādījām saderības tabulu.

 

Raksta turpinājums
Kolonnā meklējiet savu zīmi, bet rindā - Jūsu partnera zīmi.
0 - IZCILA SADERĪBA

Nebrīnieties, ka Jums liekas, ka esat pazīstami visu dzīvi, pat ja Jūs runājaties tikai dažas minūtes. Pāri ar tādu saderību viegli saprotas un ātri uzsāk kopdzīvi. Jūs izvairāties no konfliktiem un mēģināt atrast kompromisu strīdīgās situācijās, lai neuztrauktu savu partneri.
Laulības, kas tiek slēgtas starp šo zīmju pārstāvjiem, ir īpaši stipras.

1 - PROBLĒMAS IR NEIZBĒGAMAS

Jūs abi esat aso izjūtu cienītāji, tāpēc, paliekot divatā, bieži vien apzināti mēģināt provocēt partneri, lai dabūtu kārtējo adrenalīna devu. Jūs bieži strīdaties un pēc kāda laika kļūstat atkarīgi no negatīvām emocijām.
Diemžēl šajā gadījumā pat ilgas, sirsnīgas sarunas neko nemainīs kopdzīvē, tāpēc, ja Jūs alkstat pēc mierīgas dzīves, tāds partneris Jums nederēs, kaut arī jebkuram noteikumam ir savi izņēmumi.
2 - PRETSTATI PIEVELKAS

Tieši par tādiem pāriem saka, ka ”pretstati pievelkas”, pie tam pievelkas tik stipri, ka Jūs nav iespējams izšķirt. Jūs esat dažādi pēc temperamenta, bet tieši tas palīdz uzturēt harmoniju attiecībās. Viens no Jums vienmēr ir gatavs atkāpties, savukārt otrs neatlaidīgi aizstāj savas intereses. Jūs sagaida ilgstošas un laimīgas attiecības.

3 - HARMONISKAS ATTIECĪBAS

Jūs nemēģināt izrādīties, lai pierādītu partnerim, ka esat pārāki par citiem un esat pelnījuši partnera mīlestību, savukārt Jūsu otrā pusīte iedvesmo Jūs katru dienu un padara kopdzīvi maksimāli ērtu un jauku. Attiecībās Jums pavisam noteikti negribēsies krāpt, to pašu var pateikt arī par Jūsu otro pusīti. Nevajag šaubīties, partneris ir īstais.

4 - SADURSME

Ar šo cilvēku Jūs diez vai jutīsieties laimīgs/laimīga, jo pie katras izdevības partneris mēģinās Jums parādīt, ka viņš ir pārāks par Jums. Negaidiet atbalstu no viņa. Jūs varēsiet būt kopā tikai tādā gadījumā, ja pilnīgi pakļausieties partnerim.
No citas puses, Jums ir iespēja veiksmīgāk un ātrāk virzīties pa karjeras kāpnēm, jo ģimenē visu laiku ir jāpierāda partnerim, ko Jūs patiesībā esat spējīgi paveikt.
Foto: dzivei.lv
5 - KONFLIKTĒJOŠS PĀRIS

Vai Jūs atceraties klasiskos stāstus par topošajiem laulātajiem, kas no sākuma nevarēja paciest viens otru, bet vēlāk kļuva par laimīgās ģimenes paraugu? Tad šie stāsti pavisam noteikti nav par Jums. Ar šīs zīmes pārstāvi Jums ne tikai nav ieteicams veidot mīlas attiecības, bet arī vispārīgi uzturēt kontaktu. Jūs sajutīsiet, ka cilvēks mērķtiecīgi mēģina Jūs nokaitināt, un nespēsiet saskatīt viņā uzticamo partneri, tādēļ Jums nāksies visu laiku aizsargāties kara laukā.

6 - NEVIENLĪDZĪBA

Nedrīkst apgalvot, ka Jūs nebūsiet laimīgi kopā, bet cerēt uz pilnīgo harmoniju arī nav vērts. Šajā gadījumā attiecības būs līdzīgas amerikāņu kalniņiem - ar īslaicīgu mieru un romantiskajiem brīžiem, aiz kuriem sekos strīdi un skandāli.
Pēc dažu cilvēku domām, tieši šāda laulība ir ideāla, jo ir svarīgi, lai visas emocijas Jūs izjustu kopā.

Ja Jums šķita noderīgs šis raksts, neaizmirstiet padalīties ar to savos sociālajos tīklos!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017