Kaķis - vislabākais aizsargs jūsu mājai no ļauniem gariem un skaudīga skatiena, izvēlieties savu!

Advertisement
Advertisement

Kaķi - vismaģiskākās būtnes pasaulē.


Kaķim ir tik spēcīga aura, ka tā izplatās ne tikai uz viņu, bet arī uz viņa ģimeni, māju un teritoriju, kurai kaķis piesaistīts.
Kad kaķis trinas gar jūsu kājām, viņš ne tikai grib saņemt ēdienu, bet arī, tādā veidā daļās ar savu enerģiju ar jums.


Kad jūs kaķi šajā brīdī atgrūžat, jūs liedzat sev pozitīvu enerģiju, kuru viņa jums mēģina uzdāvināt.

Kaķi ne tikai aizsargā mājas no nelabiem gariem, bet arī, aizsargā no negatīvas enerģijas, kura ir palikusi vēl no laikiem, kad kaķis nebija iemitinājies mājā.


Tas ir ļoti svarīgi, kad jūs pārceļaties un jaunu dzīves vietu, kur dzīvoja citi cilvēki, vai, agrāk mājā notika dīvainas vai sliktas lietas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Labums, ko dod kaķi

1. Kaķis jūt nelabo garu vai spoku klātbūtni

Kad kaķis jūt jebkādu garu klātbūtni mājās, viņš sāk tos izsekot. Viņš mēģina jebkādā veidā tos padzīt no mājām. Pievērsiet uzmanību savam mīlulim un pavērojiet, kā kaķis atgriežas vienā un tajā pašā vietā mājā, saglabājot sasprindzināto pozu un ilgi skatās uz kaut ko, ko ,mēs neredzam.

Šāda uzvedība var liecināt par to, ka mājā ir ļaunais gars.

Lai palīdzētu dzīvniekam tikt galā ar ļauniem gariem, nolasiet lūgsnu virs šīs vietas vai aizdedziniet salviju, lai attīrītu vietu no aizstāvējušās enerģijas.

Kaķa enerģētika ir tik spēcīga, ka tā var padzīt jebkuru negatīvu spēku. Šī iemesla dēļ cilvēki, kas kontaktējas ar gariem, neļauj kaķiem ienākt telpā, kur tas tiek darīts.
2. Kaķis aizsargā no ļaunas acs

Kaķa klātbūtne spējīga aizsargāt jūs no ļaunas un skaudīgas acs.

Ja jūs sarunājieties ar cilvēkiem, kurus turat aizdomās par sliktiem nodomiem, turiet rokas uz kaķa, ar kreiso roku glāstot viņa kaklu, bet ar labo- kaķa asti. Tādā veidā jūs atradīsieties pilnīgā kontaktā ar dzīvnieku un aizsargāsiet sevi no sliktas enerģijas.
Kaķis mājās: ticējumi

3. Kaķis aizsargā jūsu māju

Kaķis mājā nes pozitīvu enerģiju, kas pievilina bagātību un labklājību visai ģimenei.

Viņi mīl atrasties vietās ar spēcīgu enerģiju, piemēram, ģeopatogēnās zonās, viņi jūt iestāvējušos negatīvo enerģiju vai zemūdens tecējumu.

Ne velti, kad cilvēks pārceļas uz citu māju pēc ticējuma, kaķi ielaiž mājās pirmo. Ja māja ir veca, kaķis parūpēsies par negatīvu un nevēlamu enerģiju, kas ir palikusi no veciem saimniekiem. Ja māja ir jauna, kaķis kļūst par sava veida izpirkumu un uzņemas visas iespējamās grūtības.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Vakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Aizvakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017