Kāpēc var (un vajag) saraut attiecības ar toksiskiem radiniekiem.

Advertisement
Advertisement

Viss pareizi pateikts!


Nav, diemžēl, nekā smagāka un sāpīgāka par attiecību pārtraukšanu ar kādu no ģimenes locekļiem. Tiek uzskatīts, ka radniecības saitēm jābūt visstiprākajām mūsu dzīvē. Nav pārsteidzoši, ka tad, kad mēs tās pārgriežam, atveras brūces.


Neviens taču negaida, ka tuvinieki radīs tik stipras sāpes. pretēji, mēs gaidām no tuviniekiem atbalstu. Tomēr daži cilvēki pēc savas dabas ir ļoti toksiski un neko tur nepadarīsi. Tāpēc labāk no viņiem distancēties. Lai izvairītos no psihiskām, fiziskām un emocionālām traumām, reizēm ir labāk sevi nostādīt pirmajā vietā. Lūk, kā var saprast, ka jums ir darīšana ar toksisku radinieku.

Raksta turpinājums
1. Viņš jūs pastāvīgi nosoda.

Konstruktīva kritika – tas ir labi un noderīgi. Taču pastāvīgs nosodījums var nopietni kaitēt pašvērtējumam. Tāds radagabals vienmēr atradīs, pie kā piesieties. Lai ko jūs nedarīt, lai kā necenstos, viņš tik un tā jūs kritizē un pazemo. No tāda cilvēka vajag bēgt, cik kājas nes.

2. Viņš alkst pēc drāmas.

Pieņemsim, ka jūs nolēmāt tikai apspriest savas problēmas un padalīties ar saviem pārdzīvojumiem ar ģimenes locekli, kuram jūs uzticaties. Bet nākošajā dienā kļūst zināms, ka viņš jūs ir nodevis. Tagad jūsu noslēpumus zin visa ģimene.
Kāpēc? Bet viņam tā sagribējās! Tagad viņš jūs ar to kaitinās. Tā ir nodevība augstākajā pakāpē. Lai cik tuvi jūs bijāt iepriekš, tagad pat mazākā uzticēšanās starp jums ir iznīcināta.
3. Šodien viņš jūs slavē, bet rīt – apvaino.

Sākumā jūsu radinieks izturas pieklājīgi, pienācīgi, apvaldīti un gādīgi, bet pēc tam jūs apvaino ar pēdējiem vārdiem. Viņa mērķis – iemidzināt jūsu uzmanību un ievilināt jūs lamatās.

Vienkārši viņš ciest nevar, kad jūs viņu ignorējat. Tāpēc ir gatavs uz visu, lai varētu jūs kontrolēt. Un viņš vienmēr izmanto manipulēšanu.

4. Viņš ierodas, kad viņam kaut ko vajag.

Тоksisks rads ierodās tikai tad, kad viņam no jums kaut ko vajag. Parasti tas ir morāls atbalsts vai mierinājums.
Bet, kolīdz viņš iegūst vēlamo, tūlīt pat aizmirst par jūsu eksistenci. Un, kad jums būs nepieciešama viņa palīdzība, jūs nevarat ar to rēķināties…
5. Viņš nekad neatzīst savas kļūdas.

Tosisks radinieks nekad neatzīst, ka bijis netaisns, pat ja tam ir daudzi liecinieki. Parasti tādi cilvēki izmanto manipulatoru paņēmienu, lai savam upurim izraisītu apjukumu un liktu viņam apšaubīt savu atmiņu, savu uztveri vai pat psihisko veselību.

Тādā veidā viņi vienmēr jūs pārliecina, ka nav ne pie kā vainīgi.

Ja jums ir radinieks, kuram atbilst šis apraksts, visdrīzāk viņš ir toksiska personība. Galu galā komunicēšana ar viņu slikti ietekmēs jūsu stāvokli un psihisko veselību.

Tāpēc no tādiem cilvēkiem labāk turēties pa gabalu. Labāk ar viņu vispār pārtraukt attiecības. Iespējams, tas nebūs viegli: kā nekā radinieki. Toties pēc tam jūs sajutīsieties brīvs un laimīgs! Bet jums ir zināmi tādi gadījumi?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017