Karmiskā saikne. Šīs Zodiaka zīmes ir saistītas karmiski, vai jūsu pāris pie tām ir pieskaitāms?

Advertisement
Advertisement

Daudzi, kuri aizraujas ar astroloģiju, ir aizdomājušies, kā tieši jūs Zodiaka zīme ir saistīts ar citiem Zodiaka zīmju pārstāvjiem. Pastāv pat speciālas tabulas, kurās ir norādīta saderība pēc horoskopa, šīs tabulas ir ļoti populāras. Bet starp Zodiaka zīmēm ir arī citas saiknes, piemēram, karmiska ietekme.


Saiknes starp Zodiaka zīmēm

 

Visas Zodiaka zīmes pastāvīgi iedarbojas savā starpā, savstarpēji ietekmējot likteņus. Bet starp noteiktu zīmju pārstāvjiem pastāv vēl spēcīgāka saikne. Vispopulārākais saderības piemērs - pa stihijām sadalītas Zodiaka zīmes .

Raksta turpinājums
Šāda saikne sadala visas zīmes 4 grupās:

UGUNS STIHIJA (Lauva, Strēlnieks, Auns). ”Ugunīgie” cilvēki ir lieliski līderi. Viņi slikti pakļaujas citu ietekmei.

ŪDENS STIHIJA (Skorpions, Vēzis, Zivis). ”Ūdens” cilvēki ir ļoti spilgts piemērs par gara pārākumu pār ķermeni Šīs zīmes ir ļoti jūtīgas un viņiem ir nosliece uz emocionāliem pārdzīvojumiem un stipru sasprindzinājumu.

GAISA STIHIJA (Svari, Dvīņi, Ūdensvīrs). ”Gaisa” cilvēki sevi ļoti mīl, tādēļ bieži mēdz būt visai egoistiski. Viņi ir ļoti gudri un viņiem piemīt patiess piemīlīgums.

ZEMES STIHIJA (Mežāzis, Jaunava, Vērsis). ”Zemes” cilvēkiem ir materiāls domāšanas veids. Viņi stabili stāv uz kājām un ir ļoti praktiski. Turklāt, viņiem ir neiedomājama intuīcija!
Dažādu Zodiaka zīmju karma

Indieši par karmu sauc katra cilvēka likteni, kurš veidojas atkarībā no cilvēka darbiem. Viņi uzskata, ka ir 4 karmas veidi, kuri ir raksturīgi stihijām:

IERASTĀ KARMA (Zemes stihija). Šī karma sastāv no darbiem, kurus dvēsele paveic pastāvīgi. Pat nākamā dzīvē Vērši, Mežāži un Jaunavas kāps uz tiem pašiem grābekļiem, satiks tos pašus šķēršļus un tās pašas kļūdas.

PĒDĒJĀ KARMA (Gaisa stihija). Šo karmu nosaka rīcība, kura ir veikta īsi pirms nāves. Ūdensvīriem, Dvīņiem un Svariem patiešām vairāk kā citām zīmēm ir nosliece veikt lielus un skaļus darbus bezizejas situācijās. Viņi var zaudēt pār sevi kontroli neparastās situācijās vai, gluži otrādi, darīt to, uz ko citi cilvēki nav spējīgi. Kā balva - nākamā dzīve šiem cilvēkiem būs pavisam citādāka.

SMAGĀ KARMA (Uguns stihija). Aunu, Lauvu un Strēlnieku liktenis tiek noteikts ar konkrētiem darbiem pašā viņu dzīves pacēlumā. Viņi visu savu dzīvi veic lietas, kas ļoti spēcīgi ietekmē apkārtējo pasauli.

ATLIKUŠĀ KARMA (Ūdens stihija). Skorpioni, Vēži un Zivis pieņem savu likteni, tādēļ, kad viņi nomirst, viņi mierīgi pāriet uz citu ķermeni. Atlikušā karma nozīmē, ka darbi viņu dzīves laikā, reti kad ietekmē viņu likteni.
Karmiskā saikne dažādām Zodiaka zīmēm pēc stihijām.

Kādā gan veidā ir saistītas Zodiaka zīmes, kuras pieder pie dažādām stihijām, un, pret dažādām karmām?

IERASTĀS karmas (zeme) cilvēki visvairāk ietekmē uz dzīves ceļu zīmēm ar ATLIKUŠO karmu (ūdens), jo otriem nav nosliece veikt liktenīgas darbības, turpretī IERASTĀS karmas zīmes tos veic, reizēm pat sev par sliktu. Bet uz pašu IERASTO karmu labu iespaidu atstāj cilvēki ar ATLIKUŠO karmu (gaiss.)

ATLIKUŠĀS karmas (gaiss) pārstāvji paši veido savu likteni. Bet kopā pa dzīvi viņiem ir vieglāk kopā ar ATLIKUŠĀS karmas vai IERASTĀS karmas pārstāvjiem. Īpaši labvēlīga ir ATLIKUŠĀ karma.

ATLIKUŠĀS karmas zīmēm ir cieša karmiska saikne ar IERASTĀS karmas zīmēm. Nemainot savu dzīvi, ATLIKUŠĀ karma ir spējīga pastumt uz pareizu dzīvē svarīgu rīcību ATLIKUŠO karmu.

SMAGĀS karmas loma jebkuras zīmes dzīvē vienmēr būs ļoti iespaidīga. Tā ir pārāk spēcīga, lai to varētu kardināli ietekmēt, tādēļ tikai divi šīs karmas grupas pārstāvji var palīdzēt viens otram abpusējai personiskai izaugsmei.

Zinot, pie kādas karmiskās grupas pieder viens vai otrs cilvēks, var paredzēt, kādas attiecības jums ar viņu izveidosies. Man personīgi viss sakrita, kā jums?

Patika? Dalies!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:56Fifa
Tad kāpēc tikko esmu te sākusi ko lasīt , jūs man visu laiku bāžat virsū - iesaki Facebook, tu jau ilgu laiku te sēdi (15 sekundes)? Tāpēc jau es tai Gangnamā neeju. Jā , man visu laiku telefonā parādās uzraksts - notiek noklausīšanās , tas vispār murgs , neko nesaprotu, kas viņiem jāklausās. Bet nu no manis neko nenoklausīsies, es telefonu praktiski nelietoju. A citādi , nu lai sūta tās reklāmas kompī, es pievēršu uzmanību tikai tām, kas mani interesē. Daļēji tas pat labi , ka man kaut ko piedāvā, ko es citādi pat nezinātu, bet man noder tāda informācija.
Stipri daudz patiesiibas mineetajaa, neizklausaas peec aviizju horoskopa"katrai dienai" Ticamiibas moments ir sasniegts. Tas mans personiigais tipiskaa Skorpiona(12.11.56. ) viedoklis. Paldies.
0 0 Aizvakar 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017