Kas nesīs peļņu katrai Zodiaka zīmei 2018. gadā

Advertisement
Advertisement

Jāmaina profesija! Es ticu, ka piesaistīšu veiksmi un labklājību!


Novēlu arī jums atrast sevi un savu laimi!


Vēlaties finanšu stabilitāti un materiālo labklājību, bet nezināt, kā to panākt? Viss ir daudz vienkāršāk nekā jūs domājat. Astroloģe Vasilisa Volodina apgalvo, ka ir iespējams kļūt par veiksmīgu un bagātu bez īpašas piepūles un smaga darba. Vissvarīgākais ir būt īstajā vietā un zināt, kas 2018. gadā dos veiksmi katrai Zodiaka zīmei! Atbilstoši Vasilisas Volodinas horoskopam, ikviens būs veiksmīgs, ja viņi iesaistīsies aktivitātēs, kuras viņam paredz zvaigznes.

Raksta turpinājums
Auns

Aunam veiksmi dos vadošs amats. Viņi atklās savu vadošo potenciālu. Šī zvaigznāja pārstāvjiem peļņu nesīs šādas nozares: politika, pedagoģija, jurisprudence un sports. Nauda pie Auniem nāks no publicitātes, cilvēku vadības un fiziska darba.

Vērsis

Vēršiem veiksmi atnesīs finanšu darbošanās. No viņiem iznāks veiksmīgi baņķieri, grāmatveži, ekonomisti. Veiksme naudas lietās pie Vēršiem var atnāk caur darbošanos, kas saistīta ar greznību. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji var kļūt bagāti, darbojoties juveliera profesijā, nekustamo īpašumu un elitāru preču tirdzniecībā.

Dvīņi

Dvīņi var gūt panākumus tādās sfērās, kur nepieciešams publiski uzstāties. Dvīņi ir brīnišķīgi oratori, tādēļ viņiem piemērotas tādas profesijas kā aktieris, skolotājs, psihologs, mācītājs, žurnālists, politiķis, rakstnieks, konsultants.

Vēzis

Vēžiem horoskops iesaka darboties sociālajā un pakalpojumu sfērā. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji varēs sevi realizēt ārsta, zinātnieka, dizainera, pedagoga, friziera darbā.
Lauva

Lauvām finansiālas labklājības sasniegšanai nepieciešams nodarboties ar sabiedrisko darbību. Kā likums – nauda pie viņiem atnāk caur slavu un popularitāti. Lauvām ieteicams darboties šovbiznesā, politikā un mākslā. Vēl viņi var sevi realizēt personāla vadībā.

Jaunava

Jaunavai darbos ieteicams sekot stingrai kārtībai un likumiem. Viņiem ieteicams darbs, kurš prasa sistematizēšanu un organizāciju. Naudu nesīs darbs izmeklēšanas struktūrās, finanšu, zinātnes un analītikas nozarēs.

Svari

Svariem nepieciešams strādāt ar cilvēkiem. Viņi kļūs bagāti, strādājot par raidījumu vadītājiem, aktieriem, advokātiem, diplomātiem, pārdevējiem, rakstniekiem un žurnālistiem.

Skorpions

Skorpioniem slavu nesīs darbošanās, kur viņi var analizēt un meklēt problēmas būtību. No viņiem iznāks labi psihologi, izmeklētāji, žurnālisti, zinātnes darbinieki, ķirurgi.
Strēlnieks

Strēlniekiem piemīt daudz dažādu talantu. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji var strādāt visur. Diemžēl viņiem nepieciešama pastāvīga attīstība un kustība. Viņiem piemērotas tādas profesijas kā sportists, tulks, veterinārs, žurnālists, tūrisma sfēras darbinieks, bibliotekārs.

Mežāzis

Mežāžiem svarīgs ir statuss un darba prestižs. Tieši tādēļ viņi cenšas strādāt tādās nozarēs, kas dod viņiem iespēju augt un attīstīties. Ienesīgās nozares Mežāžiem: politika, zinātne, banku lietas, medicīna, juvelieru bizness, uzņēmējdarbība.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem finansiālu veiksmi nesīs darbošanās, kurā viņi var pastāvīgi attīstīties. Piemērotākās profesijas – izgudrotājs, zinātnes darbinieks, psihologs, dizaineris, konstruktors.

Zivis

Zivīm veiksmīga būs mākslinieciska darbība. Nauda nāks caur izpaušanos mākslā. Neskatoties uz savu sapņotāja dabu, daudzām Zivīm ir dotības finansiālajā sfērā. Viņi var sevi atrast banku lietās un grāmatvedībā.

Saskaņā ar horoskopu, katrai zīmei ir dotības uz noteiktām darbošanās nozarēm. Tagad jūs zināt, kāda darbošanās būs veiksmīga katrai Zodiaka zīmei 2018. gadā. Esot īstajā vietā, katrs cilvēks var sasniegt finansiālu veiksmi. Vēlam jums veiksmi itin visā!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu
0 0 Šodien 11:00Hm
Maiga Vavere
0 1 Šodien 08:30Alda
JĀ! Viss Precīzi!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017