Kas notiek ar vīrieti, kad viņš ieiet sievietē, bet neprecas?

Advertisement
Advertisement

Ja jums ar vīrieti radušās intīmas attiecības, tad pēc Visuma enerģētikas likumiem jūs jau esat ģimene!


Arī jūsu ģimenei ir enerģētiskais lauks – `aura`. Slēgtā sistēmā enerģija izplatās vienmērīgi un taisnīgi starp visām daļām, tomēr tai ir dažādas īpašības. Lūk, kas notiek ar vīrieti, kad viņš ieiet sievietē, bet neprecas.


Sieviete caur glāstiem, pieskaršanos, saziņu, ēdiena gatavošanu, uzkopšanu, mazgāšanu, īpaši caur intīmiem sakariem atdod vīrietim radošo enerģiju, pietiekošu visām daļām – viņai pašai, vīram, bērniem, padzīvojušiem vecākiem, ja tādi ir.

 

Raksta turpinājums
Foto: com.au
Sieviete – tā ir mūza! Viņa iedvesmo vīrieti varoņdarbiem un apgādā viņu ar enerģiju. Vīrietis ņem viņas lādiņu un rada – būvē mājas, ceļus, izveido biznesa kompānijas, zīmē, raksta grāmatas. Viņš nes mājās materiālus labumus un vienmērīgi sadala starp visiem ģimenes locekļiem!

Kas notiek, kad vīrietis neprecas?

Viņš apzog sievieti! Vīrietis paņem viņas enerģiju, kas iedalīta viņiem abiem, pelna naudu un liek savā kontā, piedevām vēlās, lai viņa pelnītu pati un pati par sevi rūpētos. Šeit ir vietā atgādināt, ka sieviete nav radīta sabiedriskam darbam! Viņai nav emocionāla vairoga kā vīrietim, viņa visas problēmas darbā ņem tuvu pie sirds. Nervi sievieti izsmeļ, viņa atnāk no darba kā izsīkusi aka, nav spējīga piepildīt vīru un atbalstīt bērnus.
Tātad, vīrieši un sievietes bez zīmoga pasē `satiekas`… gadu, divus, desmit, pat ja dzīvo kopā. Bet kas tas ir - satikties? Vīrietis satikās, guva baudu no viņas skaistuma, seksuālās enerģijas, bet pēc tam pārslēdzās uz citu! Jauniete, kas satikusies ar pieciem un vairāk, iziet pie vīra nevar. Viņa sevi ir izdāļājusi un priekš vīra enerģija nav palikusi. Tagad vajag no jauna krāt, bet tas ir ilgs un darbietilpīgs process. Viņa ir bezpalīdzīga, uzskata, ka nav pietiekoši laba, jo neviens vīrietis nepaliek ar viņu kopā.

Ar katrām jaunām attiecībām sievietei grūtāk atklāt savu sirdi un dvēseli. Viņa baidās atkal apdedzināties, tikt apmānītai.
Ņemot vērā visu iepriekš minēto, civilizētā sabiedrībā sievietei vienmēr jāatrodas vīrieša aizsardzībā. Tētim ar ieroci rokās jāstāv pie durvīm un, ja kavalieris nedomā precēt meitu, tad tāds nelietis dzīšus jādzen no mājām kur tālāk! Ja nav tēva, tad vecākais brālis, vectēvs, onkulis, pieaudzis dēls, jebkurš cits tuvs, atbildīgs vīrietis.
Meitenes, ja jums nav tāda vīrieša, tad aizstāviet sevi pašas! Neliecieties gultā ar vīrieti, kurš izrāda kaut kādu uzmanību. Neceriet, ka stājoties ar jums sakaros, viņš izlabos kaut kādus savus trūkumus. Kolīdz sieviete piekrīt intīmām attiecībām, vīrietim tas ir signāls: `Tu esi foršs. Tev viss ir super. Neko mainīt nevajag!` Vīrieši nemainās, jo arī tāpat viss darbojas.
Ja vīrietis jūs mīl un vēlās turēt jūs aiz rokas visu atlikušo dzīvi, tad precības viņam sagādās prieku!

Ja tomēr jūsu dzīvē ir bijuši vīrieši, vēlams atbrīvoties no vecām enerģijām, iziet no bijušajām attiecībām, piedot sev, pieņemt šo situāciju, izdzīvot neizdzīvotās jūtas un nostāties uz jauna ceļa. Uz atjaunošanās ceļa un tikšanos ar savu cilvēku. Ir jāsaņem drosme, apzināti attīrīt miesu un dvēseli, noskaņoties uz ilgstošām harmoniskām attiecībām un sevi nemainīt pa labi, pa kreisi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017