Katra sieviete – dieviete. Uzzini, kura no viņām atbilst tavai zodiaka zīmei.

Advertisement
Advertisement

Tiek uzskatīts, ka zodiaka zīmes nosaka rakstura iezīmes, uzvedību un pat, cilvēka likteni. Bet, vai tu zināji, ka katrai zodiaka zīmei atbilst grieķu dieviete? Nē? Mēs jums par to pastāstīsim.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Grieķu mitoloģijas dievietes

1. Mežāzis - Hestija

Hestija ir mājas pavarda sargātāja, un, ja būt precīziem, tad, uguns, kas deg mājas pavardā, dieviete. Mierīga, līdzsvarota un gudra, kā neviens cits. Arī Mežāži tādi paši. Viņa domā par svarīgo, nav ietekmējama ar liekām emocijām.

Kad cilvēkam ir Hestijas arhetips, vētrainie apkārtējās pasaules notikumi viņu neietekmē, nekā citus cilvēkus. Šie cilvēki ir pilnvērtīgi, viņus nevar ietekmēt citi cilvēki, apstākļi, kā arī, parasti cilvēciskie trūkumi.

Kā Hestija, kas Prometejam nodeva uguni, kas bija domāta cilvēkiem, Mežāži sākotnēji rūpējas par citiem, bet, pēc tam, par sevi. Patiesībā, viņiem arī nevajag par sevi rūpēties , viņiem viss ir kārtībā.

Sievietei – Hestijai ir svarīgi iemācīties neatrasties vienā dzīves pusē un pārslēgties. Vienmēr ir jāatceras, ka bez iekšējā, ir arī ārējais.
2. Ūdensvīrs - Nika

Nika- uzvaras dieviete. No seniem laikiem spārnotā meitene bija kareivju aizbildne. Viņu vienmēr attēloja kustībā virs zemes. Tā ir arī ar Ūdensvīriem. Tie nav tie cilvēki, kuri klusi sēdēs stūrītī. Nē, viņi tieksies uz jauniem mērķiem, un vēl, uzstājīgi pierādīs to, ko ir izdomājuši.

Lieta ir tāda, ka Ūdensvīriem neizsīkstoša dzīves spēku, optimisma un tā, ko viņi vēlas pierādīt, rezerve. Mērķtiecību viņiem nav jāaizņemas. Ne jau velti viņi bauda uzvaras dievietes aizgādnību. Viņi vienmēr uzvar, bez variantiem. Plāni būs izpildīti, un rezultātā, visi būs iemīlējušies apburošajā Ūdensvīrā.
3. Zivis - Afrodīte

Nav pat aizdomu ēnas, ka Zivis atbalsta tieši Afrodīte, un tam ir trīs iemesli: viņa ir mīlestības dieviete, viņa ir lieliska un vislabāk saprot ciešanas. Arī Zivīm ciešanās nav līdzīgu. Tāpat kā Afrodīte, kas metās no klints jūrā, Zivis savas ciešanas padara par absolūtām.

Viņas ir ievainojamas, un ļoti jūtīgas, bet, arī – apburošas un pievilcīgas. Tie, kas noturējās viņu skaistuma priekšā, noteikti nenoturēsies viņu jutekliskuma un skaisto ciešanu priekšā. Variantu nav.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 16:27 19.03monta
vienīgais, ko neesmu mēģinājusi - biešu un sīpolu sula. Viss pārējais ir garām. Nekādu jūtamu uzlabojumu. Tik pat labi var skalot ar uzsildītu krāna ūdeni.
0 2 11:38 19.03Sandra
Man patiik KEITA

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017