Katru dienu pēc darba viņš mazgājās sabiedriskā dušā, lai slēptu no ģimenes noslēpumu.

Advertisement
Advertisement

Ne tik sen populārā Bangladešas izdevuma GMB Akash žurnālists publicēja samērā aizkustinošu rakstu. Tajā tiek stāstīts par nabaga skumjo dzīvi, kurš visu mūžu nostrādāja par apkopēju, lai nodrošinātu gaišu nākotni savām mīļotajām meitiņām.


Vīrietis gadiem dzīvoja nabadzībā, visu līdz pēdējai kapeikai atliekot savu bērnu izglītošanai. Tas taču ir tas, kas viņam nekad nebija bijis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Mūsu stāsta varonim ir 4 meitas, kuras viņš pienācīgi audzinājis, ieguldot visus savus spēkus.

Lūk, viņa stāsts no pirmavota:
‘Es nekad nestāstīju bērniem par savu darbu. Negribēju, lai viņas kaunētos no manis. Kad viņas jautāja, ar ko es nodarbojos, atbildēju, ka strādāju gadījuma darbus.

Katru dienu mazgājos sabiedriskās dušās, lai bērni neuzzinātu, ar ko nodarbojos. Visu savu dzīvi sapņoju meitām dot pieklājīgu izglītību. Gribēju, lai viņas izvēlās labas profesijas.
Es izdarīju visu, kas ir manos spēkos, lai meitenēm nekā netrūktu. Mani vienmēr pazemoja, skatījās no augšas. Man negribējās, lai pret viņām izturētos tāpat. Visu naudu es ieguldīju bērnu izglītošanā. Bet tās izmisīgi pietrūka, es nevarēju atļauties nopirkt jaunu kreklu, nācās nonēsāt vecos.
Kad vecākā meita sataisījās iestāties koledžā, diemžēl, es nespēju sakrāt pietiekoši naudas iestāšanās maksai. Man nolaidās rokas. Es vairs nespēju strādāt, vienkārši sēdēju blakus atkritumu kaudzei un klusi raudāju. Kolēģi nesāka mani aiztikt, kaut arī juta līdzi manās bēdās.

Es ļoti centos, bet cietu neveiksmi, tas mani sagrāva. Dzimis nabadzībā, es visu dzīvi sapņoju, lai manas meitas no tās izkļūtu. Bet maniem sapņiem nebija lemts piepildīties…
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017