Ko meklē veiksmīgs vīrietis savā mīļotajā? Sieviete, kuru vīrietis negribēs atlaist, 12 īpašības.

Advertisement
Advertisement

Lūk, 12 svarīgas sievietes īpašības, kuru dēļ vīrietis nekad viņu neatlaidīs no sevis. Jo tās, patiesi, ir svarīgas!

Kādas tās ir - ideālas sievietes īpašības? Apspriedīsim to mūsu rakstā.


Pienāk diena, kad vīriešiem tomēr gadās tas retais, laimīgais gadījums, kad viņi satiek savu sapņu sievieti. Tas vienmēr ir negaidīti un ne vienmēr mums piemērotā momentā, bet, tā vai citādi, šī sievietes parādās un maini dzīvi uz mūžu. Attiecību dinamika starp sievieti un vīrieti pakāpeniski pēdējo desmitgažu laikā ir mainījusies, bet visumā, to saturs ir palicis viens un tas pats. Dabā ir tā lēmusi, ka divas pretējās puses var apvienoties un radīt vienu veselu. Ja Jūs esat tieši tas, kam ir palaimējies satikt šo reto ziedu tukneša vidū, izdariet visu, lai nekad to neatlaistu. Ne katrs no mums uzvedas gudri, sastopot patiesu mīlestību, un pēc tam rūgti par to nožēlo. Ja VIŅAI ir šīs 12 retās īpašības, Jums nevajag to atlaist.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņa ir gudrāka par Jums.

Lai kā Jūs noliegtu, katram vīrietim ir nepieciešama gudra sieviete, kura palīdzēs viņam dzīvē. Ne velti saka, ka aiz katra varena vīrieša stāv varena sieviete. Bez sievietes vīrieša ceļš ir tikai pašpārliecinātības iegūšana.

Līdz ko dzīvē ir parādījusies sieviete, negaidīti šī pašpārliecinātība iegūst jēgu, virzienu, un prātīgu aizsākumu.

2. Viņa ir skaista

Sievietes skaistums atspoguļojas vīrieša acīs. Cik ilga būs Jūsu sajūsma par mīļoto, tik ilgi plauks viņas skaistums.
Jūtams, šajās dienās ir tādi, kas piedod pārāk lielu akcentu skaistumam, un tie, kuriem tas nav svarīgs. Skaistums ir tas, kas ir jābauda no tā brīža, kad cilvēks atver acis; tas nav tas, par kuru būtu jākaunas, tieši otrādi, ir vērts to iemācīties pienācīgi novērtēt.

3. Viņa ir labestīga un atsaucīga

Labi cilvēki - labestīgi cilvēki. Ja viņa nav rūpīga, nav tā vērts, lai atņemtu sev dzīves gadus. Ir svarīgi būt sievietei, labestīgai sievietei. Pastāv attiecības, kurās vīrietis izrāda vairāk rūpju, nekā skaistā dzimuma pārstāves.

Lai gan atsevišķām ģimenēm nav bērnu, neskatoties uz to, sievietēs ar gadiem parādās mātes instinkts. Un, ja Jums uz priekšdienām gribas stipru ģimeni, pārliecinieties, ka Jūsu sieviete grib un var kļūt par labu māti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:56Adria
1.nedrīkst pārspīlēt fiziskas nevainības nozīmi sievietes dzīvē, nevar meitenei ieskaidrot,ka tas dzīvē ko baigi garantē,bet protams,labi,ja izdodas ar pirmo patiešām jaukas cilvēciskas attiecības un tad Sex un laulība. Būsim godīgi,cikiem tā ir. Bērniem jāsaprot - dzīvē notiek viss.
2. Nekādu mazohismu - precamies,guļam,esam attiecībās, tikai ar ABPUSĒJĀM SIMPĀTIJĀM.
0 0 Aizvakar 13:38janka
Ne visi auto ir vienādi, bremžu tipi ir daudz un dažādi. Mūsdienās reti kurš tās pats mainīs.
Par stūri, man liekas ka tas ir tad kad noliek mašīnu stāvēšanai, lai būtu grūtāk to nospere, varbūt!
Jo nostrādā stūres bloķētājs.
0 1 17:18 16.11es
ceru, ka Tev nav tiesību un Tu nebrauc ar mašīnu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017