Ko meklē veiksmīgs vīrietis savā mīļotajā? Sieviete, kuru vīrietis negribēs atlaist, 12 īpašības.

Advertisement
Advertisement

Lūk, 12 svarīgas sievietes īpašības, kuru dēļ vīrietis nekad viņu neatlaidīs no sevis. Jo tās, patiesi, ir svarīgas!

Kādas tās ir - ideālas sievietes īpašības? Apspriedīsim to mūsu rakstā.


Pienāk diena, kad vīriešiem tomēr gadās tas retais, laimīgais gadījums, kad viņi satiek savu sapņu sievieti. Tas vienmēr ir negaidīti un ne vienmēr mums piemērotā momentā, bet, tā vai citādi, šī sievietes parādās un maini dzīvi uz mūžu. Attiecību dinamika starp sievieti un vīrieti pakāpeniski pēdējo desmitgažu laikā ir mainījusies, bet visumā, to saturs ir palicis viens un tas pats. Dabā ir tā lēmusi, ka divas pretējās puses var apvienoties un radīt vienu veselu. Ja Jūs esat tieši tas, kam ir palaimējies satikt šo reto ziedu tukneša vidū, izdariet visu, lai nekad to neatlaistu. Ne katrs no mums uzvedas gudri, sastopot patiesu mīlestību, un pēc tam rūgti par to nožēlo. Ja VIŅAI ir šīs 12 retās īpašības, Jums nevajag to atlaist.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņa ir gudrāka par Jums.

Lai kā Jūs noliegtu, katram vīrietim ir nepieciešama gudra sieviete, kura palīdzēs viņam dzīvē. Ne velti saka, ka aiz katra varena vīrieša stāv varena sieviete. Bez sievietes vīrieša ceļš ir tikai pašpārliecinātības iegūšana.

Līdz ko dzīvē ir parādījusies sieviete, negaidīti šī pašpārliecinātība iegūst jēgu, virzienu, un prātīgu aizsākumu.

2. Viņa ir skaista

Sievietes skaistums atspoguļojas vīrieša acīs. Cik ilga būs Jūsu sajūsma par mīļoto, tik ilgi plauks viņas skaistums.
Jūtams, šajās dienās ir tādi, kas piedod pārāk lielu akcentu skaistumam, un tie, kuriem tas nav svarīgs. Skaistums ir tas, kas ir jābauda no tā brīža, kad cilvēks atver acis; tas nav tas, par kuru būtu jākaunas, tieši otrādi, ir vērts to iemācīties pienācīgi novērtēt.

3. Viņa ir labestīga un atsaucīga

Labi cilvēki - labestīgi cilvēki. Ja viņa nav rūpīga, nav tā vērts, lai atņemtu sev dzīves gadus. Ir svarīgi būt sievietei, labestīgai sievietei. Pastāv attiecības, kurās vīrietis izrāda vairāk rūpju, nekā skaistā dzimuma pārstāves.

Lai gan atsevišķām ģimenēm nav bērnu, neskatoties uz to, sievietēs ar gadiem parādās mātes instinkts. Un, ja Jums uz priekšdienām gribas stipru ģimeni, pārliecinieties, ka Jūsu sieviete grib un var kļūt par labu māti.
4. Viņa ir dzīvespriecīga

Dzīve dažreiz kļūst pavisam grūta. Tā var kļūt neinteresanta un monotona. Protams, sievietes nav radītas tam, lai izklaidētu vīrieti, bet būt dzīvespriecīgai, enerģiskai, gatavai piedzīvojumiem, sievietei tas ir patīkami.

5. Viņa māk mīlēt no sirds

Viena no galvenēm sievietes īpašībām - māka patiesi mīlēt, no visas sirds. Tā nav tāda mīlestība, kuru var bieži izjust vīrieši. Viņu mīlestība dažreiz kļūst egocentriskāka nekā sieviešu mīlestība.

Sievietes, no savas puses, var mīlēt pašaizliedzīgi, veltot sevi pilnībā cilvēkam, ar kuru viņai ir attiecības. Ja Jūs esat atradis sievieti, kas patiesi Jūs mīl, tad tā ir vislielākā likteņa dāvana.

6. Viņa ir gatava uz kompromisu

Cilvēkiem ir raksturīga spītība - vienādi, gad vīriešiem, gan sievietēm. Mēs mīlam lietas tādas. Kādas tās ir patiesībā, un ne vienmēr esam atklāti tik lielā mērā, lai piekāptos. Bet attiecības, agri vai vēlu, pieprasa kompromisu.
7. Viņa jūtas kā mājās

Traki iemīlēties - tas ir kā atrast vietu zem saules, savu māju. Tās ir tās jūtas, kad tieši zini, ka atrodies vajadzīgā vietā un vajadzīgā laikā. Ja, paskatoties viņas acīs, Jūs jūtat, ka tajās atspoguļojas Jūsu dvēsele, tad Jūs esat “mājās”. Un nekur vairs nav jāiet.

8. Viņai patīk norādīt uz Jūsu kļūdām

Katram vīrietim bez izņēmuma ir nepieciešama sieviete, kas viņu “strostētu” par viņa neprātīgumu. Puišiem ir nosliece izdarīt nepārdomātas muļķīgas lietas.

Tāpēc arī ir vajadzīga sieviete, kas varētu to kontrolēt.

9. Viņa ir spēcīga, bet sievišķīga

Katram ir savi priekšstati attiecībā uz to, kādai jābūt pievilcīgai sievietei, bet visi noved pie vienas kombinācijas – spēka un sievišķīguma. Stipra sieviete - uzticams partneris.

Sievišķīga sieviete - ceļa sieviete. Bet savienojot tās vienā, Jūs saņemsiet to, kas var aizsargāt sevi un tajā pašā laikā, leposies par savu ievainojamo un smalko dabu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:52es
Stīvs Gulbis
1 0 Aizvakar 21:24Merija
Smadzenes
0 0 Aizvakar 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017