Ko pirmo saskatīji šajā bildē? Ja puisi, tad tuvākā laikā tevi sagaida…

Advertisement
Advertisement

Testi personības un rakstura īpašību noteikšanai vienmēr ir interesanti un neparasti. Rezultāts var tev nepatikt, bet tāds uzdevums tiešām uzlabos garastāvokli. Mēs tev sagatavojām vislabākos psiholoģiskos testus. Uzzini par sevi vairāk!

Raksta turpinājums - lapa #1
Personības testi

5 visprecīzākie

1. Šis tests palīdzēs uzzināt, kas tevi sagaida.

Pateicoties šim testam, var noteikt, kas tevi sagaida tuvākā laikā un ko tu meklē dzīvē. Un tātad, kas pirmais tev iekrita acīs?

Ja tu esi meitene un vispirms pievērsi uzmanību sievietei – tas nozīmē, ka drīzumā tavā dzīvē notiks pārmaiņas, par kurām tu būsi ļoti priecīga. Meitenes skatiens vērsts augšup, kas simbolizē pozitīvu un optimistisku noskaņojumu. Tava sirds ir pilna cerību, tu esi gatava pārmaiņām, kaut arī pilnīgi apmierināta ar esošo lietu kārtību.

Ja tu esi puisis, kurš bildē saskatīja meiteni, tas nozīmē, ka tu esi fokusējies uz pretējo dzimumu. Iespējams, ir meitene, kura neatbild ar pretjūtām un tu visus savus spēkus tērē tam, lai viņu iegūtu. Taču tas ir jāatliek un jāvelta uzmanība sev un pašattīstībai, lai kļūtu labāks un vairāk pašpārliecināts. Tas tev palīdzēs atrast otru pusīti.

Ja tu esi meitene un pirmo ieraudzīji puiša seju – tas nozīmē, ka tu esi noskaņota romantiskām attiecībām, bet, ja tev ir puisis, tas liecina par jūsu spēcīgo saikni. Tu bieži domā par savu iemīļoto. Puisis bildē iemieso labas un veselīgas pārmaiņas jūsu attiecībās. Ja tu esi vientuļa, tad pavisam drīz satiksi savu puisi.

Ja tu esi puisis un ievēroji vīrieša seju bildē – tas nozīmē, ka tevi kaut kas satrauc. Iespējams, tas ir nemiers par konkurenci darbā vai tevi satrauc kāds draugs, kolēģis vai puisis no tavas komandas. Tā var būt arī greizsirdības pazīme. Jebkurā gadījumā tu neesi savā ādā un ar to jātiek skaidrībā.
2. Šis tests palīdzēs izprast sevi.

Ko tu ieraudzīji sākumā – automobili vai cilvēku ar binokli? Noskaidrosim, ko tas nozīmē.

Аutomobilis nozīmē, ka tu cieni brīvību un patīk izlemt visu pašam. Tava dzīve ir paša rokās un tu neesi atkarīgs no citu viedokļa. Tev ir svarīgi visu laiku virzīties uz priekšu, attīstīties un pilnveidoties. Ja kāds ierobežo tavu brīvību – tas padara tevi nelaimīgu. Tu ievēro detaļas, vari labi izprast dīvainas situācijas.

Cilvēks ar binokli nozīmē, ka tevi neinteresē detaļas, tu redzi bildi kopumā. Tu drīzāk norīsi informāciju nekā tajā iedziļināsies. Skatīties uz bildi kopumā, protams, ir labi, bet reizēm detaļas ir ne mazāk svarīgas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 02:17L
Nu tad gudrinieki, māciet šito informāciju jau skolā, sabiedriskās mācības stundā! darīts tiek tieši pretējais. Stervas sastāda sab.māc. brošūras, ar pamācību, ka vajag tikai joksēties jau no 6.klases!!
0 0 Vakar 00:52elza
Nekur tā arī neredzēju 14 dienu diētas aprakstu,- tikai kaut kādu ieteikumu!
0 2 Aizvakar 11:16gangnam-am
raksts normāls,bet varējāt to nelikt pa 15 lapām.Katrā lapā tikai pa diviem rakstiem!Tā ir klaja nekaunība no jūsu puses!Varējāt mierīgi rakstu izlikt 2-3 lapās.Vietas lapā ir daudz!Man kā jūsu saita lasītājam krīt uz nerviem spaidīt katru lapu uz priekšu.Domāju neesmu vienīgais lasītājs tāds!Saprotu ka jūs to dariet speciāli,lai lasītājus noturētu pēc iespējas ilgāk jūsu saitā un lai viņš vairāk skatītos jūsu reklāmas!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017