Ko pirmo saskatīji šajā bildē? Ja puisi, tad tuvākā laikā tevi sagaida…

Advertisement
Advertisement

Testi personības un rakstura īpašību noteikšanai vienmēr ir interesanti un neparasti. Rezultāts var tev nepatikt, bet tāds uzdevums tiešām uzlabos garastāvokli. Mēs tev sagatavojām vislabākos psiholoģiskos testus. Uzzini par sevi vairāk!

Raksta turpinājums - lapa #1
Personības testi

5 visprecīzākie

1. Šis tests palīdzēs uzzināt, kas tevi sagaida.

Pateicoties šim testam, var noteikt, kas tevi sagaida tuvākā laikā un ko tu meklē dzīvē. Un tātad, kas pirmais tev iekrita acīs?

Ja tu esi meitene un vispirms pievērsi uzmanību sievietei – tas nozīmē, ka drīzumā tavā dzīvē notiks pārmaiņas, par kurām tu būsi ļoti priecīga. Meitenes skatiens vērsts augšup, kas simbolizē pozitīvu un optimistisku noskaņojumu. Tava sirds ir pilna cerību, tu esi gatava pārmaiņām, kaut arī pilnīgi apmierināta ar esošo lietu kārtību.

Ja tu esi puisis, kurš bildē saskatīja meiteni, tas nozīmē, ka tu esi fokusējies uz pretējo dzimumu. Iespējams, ir meitene, kura neatbild ar pretjūtām un tu visus savus spēkus tērē tam, lai viņu iegūtu. Taču tas ir jāatliek un jāvelta uzmanība sev un pašattīstībai, lai kļūtu labāks un vairāk pašpārliecināts. Tas tev palīdzēs atrast otru pusīti.

Ja tu esi meitene un pirmo ieraudzīji puiša seju – tas nozīmē, ka tu esi noskaņota romantiskām attiecībām, bet, ja tev ir puisis, tas liecina par jūsu spēcīgo saikni. Tu bieži domā par savu iemīļoto. Puisis bildē iemieso labas un veselīgas pārmaiņas jūsu attiecībās. Ja tu esi vientuļa, tad pavisam drīz satiksi savu puisi.

Ja tu esi puisis un ievēroji vīrieša seju bildē – tas nozīmē, ka tevi kaut kas satrauc. Iespējams, tas ir nemiers par konkurenci darbā vai tevi satrauc kāds draugs, kolēģis vai puisis no tavas komandas. Tā var būt arī greizsirdības pazīme. Jebkurā gadījumā tu neesi savā ādā un ar to jātiek skaidrībā.
2. Šis tests palīdzēs izprast sevi.

Ko tu ieraudzīji sākumā – automobili vai cilvēku ar binokli? Noskaidrosim, ko tas nozīmē.

Аutomobilis nozīmē, ka tu cieni brīvību un patīk izlemt visu pašam. Tava dzīve ir paša rokās un tu neesi atkarīgs no citu viedokļa. Tev ir svarīgi visu laiku virzīties uz priekšu, attīstīties un pilnveidoties. Ja kāds ierobežo tavu brīvību – tas padara tevi nelaimīgu. Tu ievēro detaļas, vari labi izprast dīvainas situācijas.

Cilvēks ar binokli nozīmē, ka tevi neinteresē detaļas, tu redzi bildi kopumā. Tu drīzāk norīsi informāciju nekā tajā iedziļināsies. Skatīties uz bildi kopumā, protams, ir labi, bet reizēm detaļas ir ne mazāk svarīgas.
3. Šis tests palīdzēs tev uzzināt, kāds tu esi cilvēks.

Šajā bildē tu vari saskatīt sievieti vai vecu vīru. Tā var noteikt, kāds cilvēks tu esi.

Ja tas bija vecs vīrietis, tad tu esi juteklisks un jūtīgs cilvēks. Lai ieraudzītu večuku, ir jāizmanto galvas smadzeņu labā puslode, kura atbild par radošumu. Ieskaties sevī ciešāk, iespējams, tu neesi ievērojis kādu savu talantu, pamēģini darboties radoši.

Ja tu ieraudzīji jaunieti, tad tu biežāk izmanto smadzeņu kreiso puslodi, kura atbild par loģiku un analītiku. Tev ir skaidrs un analītisks prāts. Iespējams, tavs perfekcionisms reizēm sarežģī tavu dzīvi, tas ir jākontrolē. Bet par pārējo – tu esi labs cilvēks, ļaudis nāk pie tevis pēc padoma.
4. Kas tu esi – intraverts vai ekstraverts?

Ja tu sākumā ieraudzīji sejas, tad tu esi ekstraverts. Tu esi atvērts cilvēkiem un jauniem paziņām, tu esi pozitīvs un optimistisks. Tev apkārt vienmēr būs cilvēki, galvenais, nepieļauj, lai tev tuvotos negatīvi cilvēki, viņi zog tavu enerģiju.
Ja tu ieraudzīji gaismekļus, tad tu esi intraverts. Tu esi sevī ierāvies, dod priekšroku būt vienatnē ar sevi nevis trokšņainās kompānijās. Tev ir īsti draugi, ar kuriem tu jautri pavadi laiku. Tev ir komfortabli un omulīgi mājās ar grāmatu un siltu kaķi. Tu proti novērtēt vientulību.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 18:52Vita. Dišlere
Tas visu mūžu ir teikts,ka pastiprina vērmele apetīti.Nezinu vai varu ticēt tai detoksa programmai.
1 0 Vakar 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 1 Vakar 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017