Ko tavi nagi stāsta par tavām rakstura īpašībām

Advertisement
Advertisement

Cilvēka nagi ir ar visdažādākajām formām, apaļi, kvadrātaini vai citas formas. Šīm formām piemīt, kas kopīgs, tās raksturo cilvēku grupu ar līdzīgiem nagiem. Kāda ir Tava atbilsība?

 

1. Vertikāli gari

Tu esi romantisks cilvēks ar maigu rakstutu un savdabīgu iztēli. Sīkumains un radoš cilvēks, kura klātbūtne var būt neizturama. Citiem vārdiem Tu pamani sīkumus, ko citi nepamana. Cilvēkiem patīk atrasties tavā sabiedrībā un Tu viegli saproties ar jebkuru cilvēku.

 

2. Kuģa tips

Tu esi teorētiķis ar asu raksturu. Cilvēkiem patīk tavs tiešums un atklātās domas. Tev nav nekādu problēmu atklāt savas patiesās domas, pat zinot, ka tas situāciju tikai pasliktinās. Šis ir iemesls, kāpēc cilvēki pēc padoma vēršas tieši pie tevis. Varbūt Tu nespēsi atbildēt uz visiem jautājumiem, bet skaidri pateiksi to, ko cilvēki vēlas dzirdēt.

 

3. un 4. Apaļā ola

Tavs dzīves moto ir virzīties uz priekšu ar smaidu sejā. Tu esi izteikts pacifists (cilvēks, kurš ir pret jebkāda veida vardarbību). Tev patīk visu darīt savā tempā, neatkarīgi kā to dara citi. Tev nepatīk sekot pūlim, ja lietas vari izdarīt citādāk, Tu noteikti to darīsi. Tu esi gaiša personība, kura pieņem loģiskus un saprātīgus lēmumus. Tu nekad neļauj emocijām pārņemt tavu prātu un šis ir iemesls, kāpēc Tev ir daudz `ilgtermiņa` draugi.

 

5. Kvadrāts

Tev piemīt neatlaidība un drosme, kas tevi raksturo kā labu līderi. Tev dabīgi piemīt spēja būt par līderi. Pārsvarā Tu pret visu attiecies nopietni, kā arī ar personām, kuras Tev ir tuvas, ir patīkami ar Tevi pavadīt laiku.

 

6. un 7. Trīstūris

Šādi cilvēki (arī apgriezts trīstūris) nereti izrāda ģēnija pazīmes. Tu mēdz domāt citādāk un it visā pieprasi perfektumu. Tev visu patīk darīt ātrāk kā vairumam. Tu spēj ģenerēt idejas, ko neviens cits nespēj iedomāties. Šādas īpašības nepiemīt daudziem, tāpēc citi cilvēki mēdz Tevi apbrīnot rakstura dēļ.

 

8. Mandele

Tev piemīt godīgums, Tu esi uzticams un draudzīgs cilvēks. Tu esi laipns un ziņkārīgs cilvēks, bet ja situācija prasa, lai Tu būtu stingrs un prasīgs, Tu tāds arī būsi. Cilvēkiem patīk būt tavā sabiedrībā. Tu mēdz iedvesmot citus grūtās situācijās, kas palīdz cilvēkiem celt savu pašapziņu.

 

9. Zobens

Tev piemīt augstas ambīcijas un spēja smagi strādāt. Tu orientēti virzies uz mērķi un neiebilsti, ja tas prasa iegūldīt smagu darbu. Tev nepatīk veikt uzdevumus, kas nepalīdz sasniegt mērķi, vai tie tev liek justies neērti. Cilvēkiem patīk būt tavā sabiedrībā. Tavas ambīcijas un smagais darbs ir `lipīgs` un Tu ar savu rīcību iedvesmo citus.

 

 

 

Avots: Littlechurchmouse

Raksta turpinājums
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Vakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 1 Aizvakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017