Ko var pastāstīt par jūsu dzīvi jūsu ēģiptiešu Zodiaka zīme.

Advertisement
Advertisement

Viss, ko vajag zināt par ēģiptiešu Zodiaka zīmēm.


Ēģiptiešiem ir tādas pašas divpadsmit Zodiaka zīmes kā mums. Viņi tic, ka šīs zīmes var daudz ko pastāstīt par cilvēku.
Katra zīme – ēģiptiešu Dieva simbols, kurš jums palīdz.


Lūk, katras ēģiptiešu Zodiaka zīmes detalizēts apraksts.

Raksta turpinājums
1. Nīls (1.-7. janvāris, 19. – 28. jūnijs, 1. – 7. septembris, 18. – 26. novembris)

Pirmā zīme ēģiptieši zodiakālajā sistēmā, nozīmē sākumu. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, neieredz konfliktu. Viņi ir kaislīgi sapņotāji. Zīmes, ar kurām viņi ir visvairāk saderīgi – tie ir Amon – Ra un Sets.

2. Amons – Ra (8. – 21.janvāris, 1. – 11.februāris)

Nākošā zīme sistēmā ir Amon – Ra. Tā ir zīme, kurai labi attīstītas vadītāja spējas. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, vienmēr motivē un iedrošina citus, zin, kā noformēt un atbalstīt komandu. Viņi vienmēr ir pārliecināti par savu pozīciju. Vairāk saderīgi ar Horu un Nīlu.

3. Muta (22. - 31. janvāris, 8. - 22. septembris).

Tā ir mātes zīme. Visiem, kas dzimuši šajā zīmē, piemīt audzinātāja raksturs, viņiem ir jābūt par vecākiem. Viņi – ideāls ideālisma un praktiskuma līdzsvars. Ideālas profesijas viņiem – apmācīt vai kopt. Viņi saderīgi ar Amonu - Ra.

4. Gebs (12. -29. februāris, 20. – 31. augusts).

Gebi – paši jūtīgākie. Tie ir labsirdīgi un maigi cilvēki, kuri tiešām rūpējas par pasauli, kurā viņi dzīvo. Viņi jūt pasaules sāpes un neieredz, kad Zeme cieš. Hors un Sets ir vairāk saderīgi ar viņiem.
5. Ozīriss (1. – 10. marts, 27. novembris – 18. decembris).

Оzīrisam ir divas savas individualitātes atšķirīgas īpašības – viņi ir spēcīgi, bet ievainojami vienlaicīgi. Viņi pilnībā atdodās savai iecerei, ļoti saderīgi ar Totu un Izīdu.

6. Izīda (11. – 31. marts, 18. – 29. oktobris, 19. – 31. decembris).

Izīda vairāk saderīga ar Ozīrisu un Totu. Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē nemīl konfliktus, tādēļ viņi necieš skandālu skandāla dēļ, bet var noskaidrot attiecības tikai tad, ja tam ir iemesls. Viņiem ir ļoti tieša attieksme pret lietām.

7. Tots (1. – 19. aprīlis, 8. – 17. novembris).

Тam, kurš dzimis šajā zīmē, piemīt spējas profesionāli risināt problēmas. Tots – gudrības dievs. Cilvēkiem šajā zīmē piemīt lieliska atmiņa, nekad neaizmirst cilvēkus, kuri dara labas lietas. Viņi prot būt pateicīgi.

Meklē stabilas attiecības, viņi ir īsti romantiķi. Viņi ir saderīgi ar Izīdu un Bastetu.

8. Hors (20. aprīlis -7. maijs, 12. – 19. augusts).

Hors – ļoti drosmīga zīme. Viņiem patīk riskēt un dzīvot uz robežas, tajā pašā laikā drošības sajūta viņus nomierina. Viņi ir optimistiski. Viņi ir saderīgi ar Gebu un Bastetu.
9. Anubis (8. – 27. maijs, 29. jūnijs – 13. jūlijs).

Anubis – tā ir zīme, kurai patīk vientulība. Viņi ir intraverti, kuri izbauda klusumu un mieru. Viņi ir kaislīgi un izbauda spēcīgas emocijas visā to spektrā. Viņi ir saderīgi ar Bastetu un Izīdu.

10. Sets (28. maijs – 18. jūnijs, 28. septembris – 2. oktobris).

Tie ir īsti perfekcionisti. Viņiem nepatīk atrasties stagnācijā, viņi vienmēr alkst pārmaiņas. Sēdēt vienā vietā nav priekš viņiem. Šī zīme saderīga ar Nīlu un Gebu.

11. Basteta (14. -28. jūlijs, 23. – 27. septembris, 3. – 17. oktobris).

Viss, ko viņi dzīvē vēlas – tie ir līdzsvars, struktūra un miers, viņi to pastāvīgi meklē. Viņi izjūt dziļu saikni ar metafiziku un viņiem piemīt spēcīga intuīcija. Viņi ir ļoti saderīgi ar Sehmetu un Horu.

12. Sehmeta (29. jūlijs – 11. augusts, 30. oktobris – 7. novembris).

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ārkārtīgi tieši. Viņiem ir izcila taisnīguma sajūta, tāpēc šie cilvēki – lieliski tiesneši un juristi. Gebs un Basteta ar viņiem ir vairāk saderīgi.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu
1 0 Vakar 11:00Hm
Maiga Vavere
0 1 Vakar 08:30Alda
JĀ! Viss Precīzi!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017