Komarovska noteikumi par ģimenes garīgās veselības saglabāšanu!

Advertisement
Advertisement

Vissvarīgākais ir tas, kāda atmosfēra valda mājās! Par to 100 % pārliecināts ir Dr. Jevgenijs Komarovskis. Bērnu un vecāku veselība ir atkarīga no psiholoģiskā klimata, kas dominē ģimenē.


Apkopojām viņa labākos padomus, kas palīdzēs radīt labu atmosfēru ģimenē. Komarovskim, papildus doktora praksei, ir arī personīga pieredze. Viņš, kopā ar sievu, bērnu acu ārsti, izaudzinājis divus dēlus. Un 2013. gadā viņiem jau uzradās mazdēls un mazmeita. Ārsts Komarovskis visur paspēj.

Raksta turpinājums - lapa #1
Komarovska padomi

1. ”Situācija, kad sieviete kaut ko par bērnu izlemj bez vīra, ir nepieņemama. Lēmums par bērnu nav jāpieņem kādam vecākam vienatnē. Tēvam ir jāzina, kā barot bērnu, kā apģērbt, kas ar bērnu notiek skolā ne sliktāk par viņa māti. ”
2. ”Galvenais tēva uzdevums ir nodrošināt garīgo labklājību mātei, kura rūpējas par bērnu. Tieši tēvam ir jāuzliek punkts uz `i` attiecībās ar kaimiņiem un radiniekiem.”
3. ”Ja bērns divus mēnešus vasarā skraida pa vasarnīcu izsalcis, netīrs un basām kājām, tas atjauno veselību visam gadam. Tieši tādam jābūt normālam bērnam - tievam un aktīvam.”

4. ”Pamats ģimenes labklājībai ir mātes veselības stāvoklis. Tēvam kā vanagam jāsargā un jāļauj mātei gan paēst, gan pagulēt, gan pastaigāt.”
5. ”Es uzskatu, ka ir nepieciešams likumdošanā noteikt vecāku pienākumu apgūt medicīnisko zināšanu pamatus. Skolā māca, kas ir sinuss, kosinuss, kas ir Mozambikas galvaspilsēta, bet nākotnes vecākiem nav ne jausmas, kā palīdzēt savam bērnam, kad viņam ir temperatūra, kas ir vakcinācija, kādas ir bērnu slimības, kā nodrošināt bērna drošību mājā ... ”
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 15:54ad
kas tur ko domāt.inteliģenta ielene.ja pati būtu vērta lai blakus būtu intelektuāls vīrietis nebūtu tagad tik plašas pieredzes
0 0 Šodien 13:24Agrita
Varētu domāt, ka vīrieši ir labāki pēc 40, tādas pašas problēmas, un jā, ne jau visiem, tāpat kā sievietēm. Tā, ka kopā paliek normāls vīrietis ar normālu sievieti
0 1 Vakar 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017