Kosmiskā laulība: jūsu dzīves partneris jau izlemts.

Advertisement
Raksta turpinājums
Ietekme uz darbu

Tā, ja kosmoss ir mums par labu, tad kas ir ar šīm visām neizdevušās attiecībām? Ir laiks un vieta visam. Kā saka vecā paruna, viss notiek kaut kāda iemesla pēc.

Mēs nevaram izmainīt to, ko jūt citi un nevaram likt viņiem mūs mīlēt. Mēs nevaram attiecībām likt attīstīties, kad tās ir salauztas. Divi cilvēki veido attiecības un viņiem ir jābūt kopā. Atgrūšana viņos izraisīs pastāvīgas novirzes.
Pagātnē attiecības bija. Kādreiz tās bija varenas, bet cieta neveiksmi.

Kaut arī bija strīdi, bet šīs neveiksmīgās attiecības bija apmācību process. Jūs uzzinājāt savu spēku tikpat stipri, kā jūsu vājības. Jūs uzzinājāt savas personības kā negatīvos, tā pozitīvos aspektus.

Pirmām kārtām, mācība no neveiksmīgām attiecībām ir kā atslēga jūsu nākošam partnerim, ar kuru jums ir jābūt kopā.
Jūs uzzinājāt, kā padarīt savu nākošo partneru par stiprāku cilvēku.
Sevis izzināšana

Lai būtu labs partneris, jums jābūt uzticīgam sev. Jums ir jāzin un jāpieņem cilvēks kā iekšēji, tā ārēji.

Mēs visi kļūdāmies. Kļūdas – tā ir zvēra daba mūsu dzīvē. Bet jūs pacēlāties. Jūs meklējāt gaismu dziļa, tumša tuneļa otrā pusē. Un jūs atradāt šo gaismu!

Tas saucas dvēseles meklējums.
Foto: wp.com
Dzīvot ar sirdi

Kad jūs, beidzot, sasniegsiet šo pašuztveres punktu, tātad, jūs dzīvojiet ar sirdi. Jūsu dzīves partneris izdarīs to pašu, kas novedīs pie attiecībām, kuras nebalstās uz bailēm, bet drīzāk, kuras balstās vienam uz otru.

Jūsu partneris var ceļot pa citām zemēm, var būt aktīvāka sociālā dzīve un tas var neradīt problēmas. Jūsu attiecībās ir drošība un miers, tāpēc ka tas, ko jūs jūtiet viens pret otru – tā ir mīlestība un uzticēšanās.

Savstarpēja uzticēšanās ne tikai ir lietderīga attiecībām, bet tam ir arī noteicoša nozīme. Jūs atpūtīsieties, kā arī uzzināsiet, kādā mērā jūs vērtējat personīgo telpu. Brīvība vienam no otra nepārtrauc jūsu attiecības, drīzāk, noteiktas distances ieturēšana padarīs jūsu attiecības stiprākas.
Jūs nekļūdīsieties

Laulība ar patiesu savienošanos šķiet sarežģītāka un grūtāka. Padomājiet par pieaugošiem šķiršanās tempiem, par šausmīgiem atgadījumiem, kurus atklājuši masu informācijas līdzekļi. Paskatīsimies patiesībai acīs, reāla mīlestība neatnāk romantiskas komēdijas veidā. Tā vienkārši nemēdz būt!

Neveiksmju galvenais iemesls ir tāds, ka galējā gadījumā viena sirds vairs nav saistīta ar otru. Jebkurš, kurš ilgi bijis vientuļš, var to apstiprināt: sabiedrība uz mums izdara spiedienu, lai atrastu mīlestību.

Mēs atsakāmies no jebkuriem otras pusītes meklējumiem, mēs ignorējam mūsu instinkta sajūtu tāpēc, ka traucē bailes. Neviens nevēlas būt vientuļš, vai ne? Pierādījums – tas ir tas, kas nostiprina jūsu pārliecību.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Pirms 21 minūtesFifa
Nezinu gan kā zirgs atšķiras no liellopa , abi pēc raksta ēd vienu un to pašu.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017