Lasi šo tekstu katru rītu kā lūgsnu un tavai dzīvei būs jauna nozīme!

Advertisement
Advertisement

Kas priekš tevis ir laime? Garšīgs ēdiens, ceļojumi vai veseli tuvinieki? Laime – tas ir labs garastāvoklis, pozitīvs pasaules uzskats, pārdzīvojumu, trauksmes un stresa neeksistēšana. Laime – tā ir veselība! Kā gan iemācīties būt laimīgam? Ja vēlies izmainīt savu dzīvi, tev ir jāpieņem stingrs lēmums…

Raksta turpinājums - lapa #1
Ja tu ceri uzlabot un pārveidot savu dzīvi, bet nezini, kā sevi motivēt panākumiem, tad šis noderīgais raksts ir tieši tev.
Labākā motivācija

Mēs sagatavojām tev vienkāršu un vērtīgu tekstu, kurš jālasa katru rītu, skatoties spogulī! Pēc tam, kad tu sāksi sevi pieņemt tādu, kāds tu esi, tu jutīsies patiesi laimīgs cilvēks.

Radīsies ilgi gaidītā pārliecība par sevi un saviem spēkiem, tu pārstāsi būt satraukts un nervozs. Nodzīvo apzināti un ar pateicību katu dzīves mirkli un Visums tev bagātīgi atlīdzinās!
Šodien, pamodies (-usies) agri no rīta, es pēkšņi negaidīti sapratu, ka šī diena būs labākā diena manā mūžā! Un, atmetot visas šaubas, es nolēmu, ka man šodien visa diena būs svētki!

Šodien es izlēmu, ka pateikšos sev par to, cik apbrīnojama bija mana dzīve: par visām manām uzvarām un sasniegumiem, iedvesmu un svētību un, protams, par visām grūtībām, kuras man bijušas. Tās taču mani darīja tikai stiprāku.
Un šo dienu es obligāti nodzīvošu ar augsti paceltu galvu un laimīgu sirdi. Es būšu pateicīgs (-ga) Dievam par visām tām parastām lietām, kas ir man apkārt: par rīta rasu, sauli, mākoņiem, kokiem, puķēm un putnu dziedāšanu.

Šodien es būšu uzmanīgākais cilvēks pasaulē. Šodien es padalīšos ar savu prieku ar apkārt esošajiem cilvēkiem. Pateicoties man, šodien kāds pasmaidīs.
Es izdarīšu kaut ko neparastu un labu man pilnīgi nepazīstamam cilvēkam. Un uzdāvināšu sirsnīgāko komplimentu tam, kurš nezin kāpēc saskumis. Es pateikšu bērnam, ka viņš – ir pavisam īpašs cilvēks. Un tai (tam) vienīgajai (-ajam), kuru mīlu – cik stipri es viņu mīlu un cik gan daudz viņa (viņš) man nozīmē manā dzīvē.

Šodien es pārstāšu uztraukties par to, kā man nav un pateikšos Visumam par visām tām brīnumainām lietām, kuras ir ap mani šajā pasaulē. Es zinu un atceros, ka nemiers – tas ir tikai dārgā laika tukša tērēšana. Mana ticība saviem spēkiem un ticība augstākajam novedīs mani pie mērķa.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!
0 0 Šodien 22:06Nila
Tieši mērķī.
0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017