Lūk, kā uzvedās katra Zodiaka zīme, kad tai ir salauzta sirds.

Advertisement
Advertisement

 

Katrs sāpes pārdzīvo pa savam…


Auns (21.marts – 19.aprīlis)


Viņš satiekas ar iespējami vairākiem partneriem. Viņš turpinās atgādināt par sevi, ka viņš – ievērojama trofeja, kas ir jāiekaro un nenomierināsies, kamēr neatradīs to, kurš pret viņu izturēsies atbilstoši.


Vērsis (20.aprīlis – 20.maijs)


Viņš pārtrauks visus kontaktus un visu, kas viņam atgādina par šo cilvēku. Viņš tic parunai: ‘No acīm nost, no sirds laukā’ un turēsies pa gabalu no katra sīkuma, kas viņam atgādina sāpīgo šķiršanos.


Dvīņi (21.maijs – 20.jūnijs)


Viņi sevi pārliecinās, ka viņiem labāk palikt par draugiem. Viņi turpinās izturēties pret bijušo sirsnīgi un draudzīgi, kamēr neatlabs no šķiršanās, tāpēc ka viņiem vieglāk pārdzīvot šķiršanos, sazinoties ar partneru nevis pilnībā izbeigt komunicēt.

Raksta turpinājums
Vēzis (21.jūnijs – 22.jūlijs)

Viņš būs izsists no sliedēm, bet iemācīsies iet pa dzīvi bez šī cilvēka un ticēt, ka viss ir noticis tā, kā tam bija jānotiek. Viņš prot valdīt savas sāpes un dzīvot tā, kā bija dzīvojis līdz tam, pirms satika savu bijušo mīlestību.

Lauva (23.jūlijs – 22.augusts)

Viņš sevi nodarbinās ar piedzīvojumiem. Viņš iesaistīsies jebkurā avantūrā, lai remdētu dusmas un sāpes. Viņš dzīvo tā, it kā šodien būtu pēdējā dzīves diena.

Jaunava (23.augusts – 22.septembris)

Viņa koncentrējas darbā un kļūst labākā savā jomā. Viņa strādā nenolaižot rokas un, iespējams, pierakstās uz kursiem kvalifikācijas paaugstināšanai vai iegūst vēl vienu izglītību. Viņa nodarbina sevi ar ko vien var, kamēr ir bēdu nomākta, tāpēc ka nevar tikt galā ar domām par zaudējumu.
Svari ( 23.septembris – 22.oktobris)

Viņi pazūd. Viņi kādu laiku izvairās no cilvēkiem, jo nevēlas, lai kāds viņiem jautātu par bijušo partneru vai par to, kā viņi jūtās. Tāpēc viņi pazūd, kamēr nebūs spējīgi runāt par savām jūtām.

Skorpions (23.oktobris – 21.novembris)

Viņš iet uz tuvāko bāru un remdē bēdas alkoholā. Skorpions ir ļoti ekstremāls, tāpēc, kad viņš ir ievainots, viņš var padoties pašiznīcinošai uzvedībai. Viņam, kā likums, ir spēcīga emocionāla reakcija pret sirdssāpēm un tāda uzvedība – vienīgais veids to pārdzīvot.

Strēlnieks (22.novembris – 21.decembris)

Viņš ceļo. Indija, Taizeme, Bali – jebkura mierīga vieta, kur viņš var mierīgi nodarboties ar meditāciju, atlaist partneru un koncentrēties garīgai un emocionālai attīstībai. Viņam ir nepieciešams aizbraukt no valsts, izslēgt telefonus un koncentrēties uz atjaunošanos.
Mežāzis (22.decembris – 19.janvāris)

Viņš pavada vairāk laika ar savu ģimeni. Viņš aizpilda tukšumu ar citādu mīlestību. Mežāzis ir ļoti orientēts uz radiniekiem un atrašanās tuvinieku lokā uz viņiem iedarbojas nomierinoši.

Ūdensvīrs (20.janvāris – 18.februāris)

Viņš izmanto radošumu, lai ietu tālāk. Viņš ir kreatīvs un artistisks un zin, kā pārvērst sāpes par mākslu. Viņš veseļojās, kad rada. Bet pēc tam dalās ar saviem dramatiskajiem mīlestības stāstiem ar citiem.

Zivis (19.februāris – 20.marts)

Viņas iet pie terapeita. Zivis ir ļoti emocionālas un sentimentālas, bet reti kad to parāda pat saviem tuvākajiem. Lai pārdzīvotu šķiršanos un virzītos tālāk, viņas sarunājas ar tiem, kuri viņas nepazīst un viņas netiesās. Viņas nevēlas, lai vēl kāds zinātu, ka viņām nav viegli.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 22:56Fifa
Tad kāpēc tikko esmu te sākusi ko lasīt , jūs man visu laiku bāžat virsū - iesaki Facebook, tu jau ilgu laiku te sēdi (15 sekundes)? Tāpēc jau es tai Gangnamā neeju. Jā , man visu laiku telefonā parādās uzraksts - notiek noklausīšanās , tas vispār murgs , neko nesaprotu, kas viņiem jāklausās. Bet nu no manis neko nenoklausīsies, es telefonu praktiski nelietoju. A citādi , nu lai sūta tās reklāmas kompī, es pievēršu uzmanību tikai tām, kas mani interesē. Daļēji tas pat labi , ka man kaut ko piedāvā, ko es citādi pat nezinātu, bet man noder tāda informācija.
Stipri daudz patiesiibas mineetajaa, neizklausaas peec aviizju horoskopa"katrai dienai" Ticamiibas moments ir sasniegts. Tas mans personiigais tipiskaa Skorpiona(12.11.56. ) viedoklis. Paldies.
0 0 Aizvakar 21:33Sanita
Lūdzu par Mežāzi tieši tik pat perfekti pastāstītu rakstu

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017