Lūk, kāpēc Japānā nekādā gadījumā nedrīkst ieiet liftā pirmajam!

Advertisement
Advertisement

Japāņi pievērš tādu uzmanību sīkumiem, ka savos etiķetes noteikumos cenšas paredzēt un apzīmēt visas dzīves situācijas.


Tā Uzlecošās saules zemē pat tiem, kuri ieiet liftā, tiek uzlikti konkrēti pienākumi. Tāpēc tādā situācijā katrs zin, kādas darbības viņam ir jāizpilda.

Raksta turpinājums - lapa #1
Japāņu etiķete atšķiras ne tikai ar lielāko skaidrību, bet arī ar detaļām. Komunicēšanas īpatnības cilvēku starpā atkarīgas ne tikai no dzimtes vai vecuma, bet arī no konkrētas situācijas. Kādam tas var likties samērā sarežģīti. Taču piekrīti, ka detalizēti noteikumi ir ērti, jo nevajag lauzīt galvu kā uzvesties.
Japāņu liftos tāpat ir savi noteikumi. Un tie tiešām ir nepieciešami, kā izrādījās. Katrs no mums, diemžēl, saskarās ar situāciju, kad steidzies uz liftu, kas veras ciet, bet neviens nepietur durvis, lifts aizveras un aizbrauc. Japāņi šim gadījumam izdomājuši īpašu amatu – lifta kapteinis.
Lūk, īss izraksts no japāņu lifta lietošanas noteikumiem.

1. Kad ieej tukšā liftā, tu automātiski kļūsti par tā kapteini un esi atbildīgs par tā vadību līdz tam brīdim, kamēr neatstāsi kabīni.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 Aizvakar 19:25galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?
0 0 Aizvakar 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017