Lūk, kāpēc katrai Zodiaka zīmei neizdodas sasniegt savus mērķus.

Advertisement
Advertisement

Lūk, kāpēc katrai Zodiaka zīmei neizdodas sasniegt savus mērķus. Kā jūs domājat, kāpēc jūs ieslīgstiet rutīnā, sitiet galvu pret sienu un nekādi nespējat ne par milimetru pavirzīties pretī savam mērķim, kas jūs aiztur? Paskatieties, ko par to saka jūsu Zodiaka zīme un izdariet priekš sevis secinājumus.

Raksta turpinājums
1. Auns

Jūs neticat sev. Jūs pārliecinoši rīkojaties ļaužu priekšā, bet kad esat vienatnē un pilnīgi godīgi pret sevi, jūs neesat pārliecināti, ka spējat gūt panākumus. Ja jūs vēlaties sasniegt savus mērķus, jums ir jāmaina sava domāšanas. Jums ir jāsaka sev: “Man ir viss, kas vajadzīgs uzvarai. Es to izdarīšu”. Neuzdrošinieties par sevi pat šaubīties.

2. Vērsis

Jūs gaidāt rezultātus vienas nakts laikā. Tā kā jūs tomēr pieliekat spēkus, tad uzskatāt, ka esat pelnījuši momentālus panākumus. Bet Visums tā darbojas. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jābūt pacietīgam. Nesatraucieties, ja ceļš uz to aizņems kādu laiku.

3. Dvīņi

Jūsu ieceres visu laiku transformējas. Jūs regulāri maināt savu viedokli par to, ko jūs vēlaties no šīs pasaules. Problēma tāda, ka jums nepieciešama neatlaidība un laiks lielu mērķu sasniegšanai. Ja jūs vēlaties sasniegt vēlamo, jums pie tā nelokāmi jāpieturās.

4. Vēzis

Jūs ļaujat citiem cilvēkiem pieņemt lēmumus jūsu vietā. Jūs uzklausāt to, ko jūsu vecāki (tuvinieki, draugi, kolēģi) uzskata par labāku priekš jums. Bet, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums jāpārstāj izdabāt citiem cilvēkiem un jāizlemj, ko jūs vēlaties – pat ja tas nozīmē, ka ar to jūs liksiet kādam vilties.
5. Lauva

No vienas puses, jūs esat perfekcionists, bet no otras puses, jūs esat nogaidošs. Jūs turpināt gaidīt ideālu brīdi, lai izdarītu savu gājienu un realitāte ir tāda, ka īstenībā tāds brīdis neeksistē. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jāpārtrauc gaidīt un jāsper izšķirošs solis. Tūlīt pat.

6. Jaunava

Jūs esat pārāk spītīga. Jūs pieļaujat, ka varat ar visu tikt galā pati un pārliecināt sevi, ka jums neviens nav vajadzīgs. Bet, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jāzin, kad vērsties pēc palīdzības. Iemācieties komunicēt ar citiem cilvēkiem, jo tikt ar visu galā vienam pašam, ticamāk, nav iespējams.

7. Svari

Jūs domājat pārāk plaši, tāpēc savus mērķus uzskatiet par nereāliem. Taču, ja jūs vēlaties sasniegt savus mērķus, jums jāveic mazi un pakāpeniski soļi. Koncentrējieties tikai uz vienu mērķi vienā reizē. Jums ir jāsaprot, ka galamērķī, uz kurieni jūs tā tiecieties, var nokļūt tikai ar nelieliem soļiem un rīcību.

8. Skorpions

Jūs veltāt maz uzmanības darbam un daudz sapņiem. Jūs vēlaties izbaudīt savu brīvo laiku un neizrādāt īpašu centību darbos. Jūs esat pārāk koncentrējušies esošajam, lai pareizi plānotu savu nākotni. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums jāsāk aktīvi organizēt savu laiku jau tagad.
9. Strēlnieks

Jūs pārāk viegli padodaties. Kad kāds sīkums notiek ne tā kā paredzēts, jūs uzdodat jautājumu, vai jums tas vispār ir vajadzīgs. Taču, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jūs nevarat pieļaut, lai viena neveiksme jūs pārliecina pārtraukt centienus. Saņemiet sevi rokās, sakodiet zobus un virzieties tālāk.

10. Mežāzis

Jūs iesākat projektus, bet reti kad tos pabeidzat. Jūs turpināt novērsties uz miljoniem citām domām, kas urdās jūsu galvā. Ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jāpabeidz tas, ko esat iesākuši. Jums nav tiesību padoties, kad situācija sāk kļūt sarežģītāka un apgrūtinošāka.

11. Ūdensvīrs

Jūs baidāties pamest savu komforta zonu. Jūs neesat pārāk laimīgi tagad, bet jūs esat pieraduši pie savas dzīves rutīnas un baidāties kaut ko mainīt. Tomēr, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jāriskē. Jums ir jāatvadās no komforta un jāsasveicinās ar neparedzamo nākotni.

12. Zivis

Jūs esat pesimists. Jūs neveicat nekādus mēģinājumus, jo iepriekš uzskatāt, ka cietīsiet neveiksmi. Personīgi, jūs jūtaties tā vienmēr. Taču, ja jūs vēlaties sasniegt savu mērķi, jums ir jādomā pozitīvi. Iemācieties nospraust lielus mērķus un vizualizēt savus panākumus.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017