Lūk, kas notiks, ja pastāvīgi apskaut bērzu un citus kokus.

Advertisement
Advertisement

Mana tuva draudzene pastāstīja man vienu atgadījumu, kam grūti noticēt. Anna, mūsdienīga meitene, kura svēti tic tradicionālai medicīnai. Viņa vienmēr skeptiski izturējās pret zintniecēm un ārstnieciskiem augiem. Kamēr nesaslima pati.

 

Viņu mocīja stipras sāpes krūtīs un vispārējs nespēks no kā nebija glābiņa. Vēršoties pie ārstiem, viņa neguva nekādu atbildi.

 

Kardiogramma neparādīja nekādas novirzes un tad ārsti atgaiņājās, saka, tā ir neiralģija, ņem tabletes, ziedes un ārstējies. Tikai nekas viņai nepalīdzēja. Sāpes kļuva nepanesamas, dzīvespriecīgā un jautrā Anna nonīka acīmredzami. Tad viņas mamma, kura uzauga laukos, nolēma aizvest meiteni pie sevis uz mazo dzimteni.

Raksta turpinājums - lapa #1
Sādžā dzīvoja zintniece, vecmāmuļa Marija, kura, kā runāja, ārstēja ne tādas slimības vien. Māte pierunāja Annu aiziet pie vecmāmuļas, vismaz pamēģināt. Meitene pret to izturējās ļoti skeptiski, bet piekrita, lai mammai būtu mierīgāk.

Vecmāmuļa ilgi klausījās, skatījās, rokām pavadīja, lūgsnu noskaitīja, bet vēlāk pateica, ka pati nespēj tikt galā ar šo kaiti, teica atnākt nākamajā dienā.

Un aizveda viņa Annu uz mežu, uz attālu meža pļaviņu, kur auga kupls, varens bērzs. Vecmāmuļa pateica, ka koks ir jāapskauj un patiesi, no visas sirds, jāpaprasa tam palīdzība un atbrīvošanās no sāpēm. Tālāk Annas stāstījums bija nedaudz saraustīts, viņa centās izteikt visu, ko sajuta un no tā vai elpa aizrāvās. Bet tas lai paliek par Annas stāstu. Pats brīnumainākais visā tajā bija tas, ka sāpes meiteni pameta.
To var nosaukt kā vien tīk, bet mēs visi redzējām, kā Annai atgriezās dzīvība. Acis atkal iemirdzējās, vaigos parādījās sārtums, viņa atkal bija vesela. Anna stāsta, ka, kad viņai kļūst slikti vai grūti, viņa atcerās to bērzu un no tā viss pāriet.
Šis stāsts mūs iedvesmoja un mēs nolēmām izpētīt, ar ko noderīgi koki, pie kādiem kokiem ir jāiet un kā tiem lūgt palīdzību. Un šodien par to tev pastāstīsim!

Koku spēks

Koku dziednieciskais spēks – tas nav joks, bet zinātniski pierādīts fakts. Pirms daudziem simtiem gadu cilvēki praktizēja ārstēšanas metodi ar koku palīdzību. Tas palīdz cīnīties ar stresu, depresiju, veicina labāku uzmanības koncentrēšanu, turklāt koki spēj paņemt sāpes un piepildīt tevi ar labu enerģētiku. Tikai šeit ir svarīgi piemeklēt pareizo, tev piemērotu koku.
Ir dažādi koku veidi: koki – dziednieki un koki – vampīri. Atbilstoši, vieni enerģiju atdod, dziedē no slimībām, bet citi – paņem tās pārpalikumu. Ja ir stiprs stress, bēdas, galvassāpes, iekaisuma procesi un tamlīdzīgas slimības, vajag atbrīvoties no negatīvās enerģijas. Tādā gadījumā ieteicams pie koka pieiet no ziemeļu puses, atspiesties pret to ar muguru un paprasīt, lai atbrīvo tevi no tavas kaites.

Ja tu sajutīsi sāpju pastiprināšanos vai diskomfortu, tad šis koks vienkārši tev nav piemērots, ir jāizvēlās cits. Ja tu izjūti vājumu un enerģijas trūkumu, tad pie atbilstoša koka jāpieiet no dienvidu puses. Jānostājas pret koku ar seju, pieskarties tam ar plaukstām un pieri, domās kokam prasot palīdzību.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017