Lūk, ko senie simboli jums iesaka! Pie kura no tiem tiecas jūsu dvēsele?

Advertisement
Advertisement

Apbrīnojami, cik precīzi!


Patiesi ļoti interesants tests, kurš aprakstīs jūsu dzīves situāciju dotā brīdī, kā arī nedaudz pavērs priekškaru nākotnei.


Jūsu priekšā vairāki seni simboli, kuri pieder dažādām kultūrām un laikiem. Tie ir labi, gaiši simboli, kuri nes veiksmi un labklājību. Daudzu paaudžu pārbaudīts! Pat vienkārša šo simbolu uzlūkošana spējīga vērst jūsu dzīvi uz labāko. Mēs jums piedāvājam šo to vairāk…Viss, kas jums vajadzīgs, tas ir - izvēlēties to simbolu, kurš jums iepatikās vairāk par citiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Un tātad, gatavi izvēlēties? Lūk, tie ir!
Simbols nr.1 ‘Zvaigzne’

Pienācis laiks izmantot savu saprātu tam, lai izvilktu virspusē jūsu iekšējos blokus. Ja jūs vēlaties kaut ko sasniegt, nedomājiet par to, ka jums tā nav. Iedomājieties, ka jums tas jau ir. Pārdomājiet visas detaļas, pamēģiniet ieraudzīt bildi pēc iespējas spilgtāk. Domas ir materiālas un, kad jūsu tēls pilnībā izveidosies, tas kļūs par patstāvīgu, dzīvu būtni, kura atradīs iespēju iemiesoties realitātē.

Ja jums grūti iedomāties vēlamo, jūs variet uzzīmēt to, ko vēlaties saņemt un novietot zīmējumu redzamā vietā. Izmantojiet jebkādu jums ērtu un pieejamu vizualizācijas veidu un jūsu vēlēšanās obligāti piepildīsies.

Taču atcerieties, ka nevajag nekam piesaistīties pārāk cieši, citādi jūsu sapnim būs grūti kļūt par realitāti. Izturieties pret šo metodi kā pret spēli un neaizmirstiet liktenim pateikties par visu, ko saņemsiet.
Simbols nr.2 ‘Pārvēršanās’

Ārējās enerģijas izrāda jums lielu uzmanību. Iespējams, dotajā brīdī notiek svarīgāki notikumi nekā šķiet pirmajā acumirklī, bet tagad jūs variet būt pavisam mierīgi par situācijas iznākumu. Tuvākajā laikā viss atrisināsies pats no sevis un visi, kuri ir iesaistīti šajā situācijā, būs apmierināti. Jūs stāvat krustcelēs. Izdariet savu izvēli saskaņā ar to, ko jums saka jūsu iekšējā balss. Nesaistiet sevi ar veco pārliecības sistēmu, atbrīvojieties no visiem ierobežojumiem. Atcerieties to, ka pats Visums jūs atbalsta. Tagad ir lieliskākais laiks pārmaiņām uz labo pusi. Jūs variet gūt lielus panākumus.
Virzieties uz priekšu. Šis ceļš ir bezgalīgs. Simbola centrā ir Visuma bezgalība. Šodien jūs saņemat tai piekļuvi. Tagad speriet soļus vajadzīgajā virzienā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 0 Vakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.
0 0 Vakar 00:43Egija
Hahaha
Hahaha
Hahaha

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017