Lūk, ko senie simboli jums iesaka! Pie kura no tiem tiecas jūsu dvēsele?

Advertisement
Advertisement

Apbrīnojami, cik precīzi!


Patiesi ļoti interesants tests, kurš aprakstīs jūsu dzīves situāciju dotā brīdī, kā arī nedaudz pavērs priekškaru nākotnei.


Jūsu priekšā vairāki seni simboli, kuri pieder dažādām kultūrām un laikiem. Tie ir labi, gaiši simboli, kuri nes veiksmi un labklājību. Daudzu paaudžu pārbaudīts! Pat vienkārša šo simbolu uzlūkošana spējīga vērst jūsu dzīvi uz labāko. Mēs jums piedāvājam šo to vairāk…Viss, kas jums vajadzīgs, tas ir - izvēlēties to simbolu, kurš jums iepatikās vairāk par citiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Un tātad, gatavi izvēlēties? Lūk, tie ir!
Simbols nr.1 ‘Zvaigzne’

Pienācis laiks izmantot savu saprātu tam, lai izvilktu virspusē jūsu iekšējos blokus. Ja jūs vēlaties kaut ko sasniegt, nedomājiet par to, ka jums tā nav. Iedomājieties, ka jums tas jau ir. Pārdomājiet visas detaļas, pamēģiniet ieraudzīt bildi pēc iespējas spilgtāk. Domas ir materiālas un, kad jūsu tēls pilnībā izveidosies, tas kļūs par patstāvīgu, dzīvu būtni, kura atradīs iespēju iemiesoties realitātē.

Ja jums grūti iedomāties vēlamo, jūs variet uzzīmēt to, ko vēlaties saņemt un novietot zīmējumu redzamā vietā. Izmantojiet jebkādu jums ērtu un pieejamu vizualizācijas veidu un jūsu vēlēšanās obligāti piepildīsies.

Taču atcerieties, ka nevajag nekam piesaistīties pārāk cieši, citādi jūsu sapnim būs grūti kļūt par realitāti. Izturieties pret šo metodi kā pret spēli un neaizmirstiet liktenim pateikties par visu, ko saņemsiet.
Simbols nr.2 ‘Pārvēršanās’

Ārējās enerģijas izrāda jums lielu uzmanību. Iespējams, dotajā brīdī notiek svarīgāki notikumi nekā šķiet pirmajā acumirklī, bet tagad jūs variet būt pavisam mierīgi par situācijas iznākumu. Tuvākajā laikā viss atrisināsies pats no sevis un visi, kuri ir iesaistīti šajā situācijā, būs apmierināti. Jūs stāvat krustcelēs. Izdariet savu izvēli saskaņā ar to, ko jums saka jūsu iekšējā balss. Nesaistiet sevi ar veco pārliecības sistēmu, atbrīvojieties no visiem ierobežojumiem. Atcerieties to, ka pats Visums jūs atbalsta. Tagad ir lieliskākais laiks pārmaiņām uz labo pusi. Jūs variet gūt lielus panākumus.
Virzieties uz priekšu. Šis ceļš ir bezgalīgs. Simbola centrā ir Visuma bezgalība. Šodien jūs saņemat tai piekļuvi. Tagad speriet soļus vajadzīgajā virzienā.
Simbols nr.3 ‘Pateicība’

Visums – tā ir Dzīva būtne. Ja jūs kaut ko viņai lūdzat un saņemiet to, par ko bijāt prasījuši, neaizmirstiet par pateicību. Lai jums palīdzētu, tika patērēti noteikti spēki – iespējams, simtiem eņģeļu un gaišo garu pūlējās, lai realizētos jūsu sapnis. Atcerieties, ka nepateicība noslēdz jūsu pārpilnības avotu. Patiesa pateicība, otrādi, izsauc Visumam vēlēšanos turpināt darboties jūsu labā.

Neaizmirstiet arī sev pateikties par visu, ko dariet savā un apkārtējo labā. Pateicība ne vienmēr var tikt izteikta vārdos, bet jums obligāti ir jāsaņem balva par saviem pūliņiem.

Pretējā gadījumā jūs zaudēsiet interesi par šo nodarbi un kritīsiet apātijā. Centieties saglabāt līdzsvaru – kā attiecībā pret sevi, tā arī attiecībā pret apkārtējiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017