Lūk, tā var noteikt Zodiaka zīmi no pirmā acu skatiena.

Advertisement
Advertisement

Sveša dvēsele ir noslēpums,bet dažreiz pietiek uzmest acu skatienu cilvēkam, lai par viņu rastos priekšstats. Izrādās, ka tās vai citas zodiaka zīmes tipiska pārstāvja āriene pasaka priekšā, kā var viņus viegli atpazīt. Gribi pārbaudīt? Tad šis raksts ir tieši kā radīts tev!

 

Kā atpazīt zodiaka zīmi? Zodiaka zīmju galvenās ārējās pazīmes.

 

 Raksta turpinājums - lapa #1
1. Auns. Temperamentīgie Auni it visur iekrīt galējībās, tas parādās arī ārējā izskatā! Šīs zīmes pārstāvju matu krāsa visbiežāk ir piesātinātos toņos: no samtaini melnas līdz gaišai kviešu krāsai. Visbiežāk mati ir zelta vai vara krāsā, tādējādi pasvītrojot spilgto ārieni. Atpazīt aunu var pēc mirdzošām acīm, enerģiskās gaitas un sportiskās miesasbūves.
Viņiem ir labi attīstīta muskulatūra, kas ļauj būt formā līdz vecumdienām. Āda tipiskiem Auniem ir tumsnēja vai pat sarkanīga, retāk gaiša, gandrīz vai balta. Bieži sastopamas dzimumzīmes uz sejas: viena liela vai vairākas mazas.

2. Vērsis. Vēršiem ir savs, neparasts skaistums. Šai zīmei daudz tuvāka ir zemes stihija, un dabiskās formas.
Vēršiem ķermenis neatkarīgi no masas vienmēr ir proporcionāls un stiprs gan vīriešiem, gan sievietēm. Vērši ir mierīgi un nosvērti, tāpēc viņiem dažreiz ir tieksme uz lieko svaru. Dažreiz uz vaiga vai virs pilnīgajām jutekliskajām lūpām ir dzimumzīme. Bet āda ir tumsnēja.
 
3. Dvīņi. Kustīgajiem un veiklajiem Dvīņiem ir sportisks un slaids ķermenis. Šīs zodiaka zīmes raksturīgākā īpatnība – mazas, bet dzīvīgas un uzmanīgas acis. Dažreiz uz viņu sejas ir sastopami vasaras raibumi un viņiem ir smalki sejas vaibsti, kas dažreiz ir asimetriski. Smails un uzrauts deguns.
Izstiepto seju ieskauj smalki, dažreiz vijīgi mati. Šīs zodiaka zīmes pārstāvja kustības ir asas un precīzas.
4. Vēži. Jutekliskie Vēži bieži ir pilnīgi. Viņiem ir gaiša āda. Visdažādākajos Vēžos dominē dabiskums un harmonija, daba sievietes Vēžus ir apdāvinājusi ar vilinošām formām un grāciju. Vēžu ārēja izskata tipi var atšķirties pēc acīm: vainu tās ir plaši atvērtas un skumīgas, lielas vai arī tiem ir šaurs, mandeļveida acu griezums, un piesātināta krāsa.
Uz sejas parasti nav tumšo dzimumzīmju vai citas ievērojamas pigmentācijas, ko nevar teikt par krūtīm. Vēži ir nesteidzīgi viņu gaita un kustības ir lēnīgas.

5. Lauva. Lauvas it visā cenšas sasniegt ideālu, un ārējais izskats nav izņēmums viņiem ir raksturīga pareiza atlētiska miesas būve ar stipriem kauliem vīriešiem plati pleci un šauri gurni, sievietēm – slaida figūra tuva vai atbilst “smilšu pulksteņa” tipam. Mīlestība pret sportu un skaistumu Lauvas vienmēr uztur formā. Sejas vaibsti ir izteikti un dižciltīgi. Acis skaidras bieži vien gaišas. Tumšas acis, kas bieži sastopamas tumšo matu īpašniekiem ir retums šai zodiaka zīmei. Tipiskai Lauvai ir krāšņi, gaiši mati, līdzenas uzacis, bet šīs zodiaka zīmes pārstāvja augums ir vai nu ļoti mazs vai arī ļoti liels.

6. Jaunava. Jaunavas nav nedz pilnīgas, nedz tievas, nedz garas, nedz īsas. Ietur zelta vidusceļu. Pareizs sejas ovāls mazliet stingri sejas vaibsti, plānas lūpas tipisks Jaunavas portrets. Dažreiz deguns var būt neproporcionāli gars vai liels, bet tas sastopams reti. Mati paklausīgi, bet plāni šai zodiaka zīmei vislielākais acu krāsu spektrs: ķiršu brūnas, zaļas, zilas, pelēkzilas. Skatiens ir ass caururbjošs. Jaunavas ir ambiciozas viņu kustībās var redzēt pārliecību.
7. Svari. Svari atrodas Venēras aizbildniecībā. Tāpēc viņi ir gaisīgi un viegli. Reti redzēsi šīs zodiaka zīmes apaļīgu pārstāvi, tieši otrādi svari ir slaidi un ar proporcionālu ķermeni. Tomēr Svariem nav atlētiska miesasbūve. Viņu augums reti ir virs vidējā, bet tas nemazina viņu šarmu. Kas Svaros ir patiesi pievilcīgs tad tie ir sejas vaibsti - īsts skaistums: izteiksmīga lūpu forma, precīzas formas uzacis, lielo acu maigais un dziļais skatiens. Svariem ir skaists smaids. Šīs zodiaka zīmes sievietēm un vīriešiem ir laba āda un veselīgi mati.
 
8. Skorpions. Šo zodiaka zīmju pārstāvju to viegli pamanīsi starp citiem. Un tas ir ne tikai pateicoties lielam augumam. Skorpioni ir brunetes un spilgtas blondīnes. Viņiem ir laba stāja, viņus atceras pateicoties skatienam. Zodiaka zīmju acis var daudz ko par viņiem pastāstīt, bet nav spilgtāku piemēru kā Skorpions. Dažreiz viņiem ir auksts skatiens, dažreiz atklāts un ieinteresēts, bet vienmēr kontrastēts. Seju iekļauj nepaklausīgi un biezi mati. Viņiem ir iegarens deguns nedaudz līks. Vecumdienās Skorpions var palikt korpulentāks, bet aktīvākie šīs zīmes pārstāvji ar to nesaskaras.

9. Strēlnieks. Ja arī kāds māk sevi stādīt priekšā, tad tie noteikti ir neatkarīgie Strēlnieki. Viņu augums ir virs vidējā, bet masa ir dažāda: lieli kauli, bet šaurs krūšu kurvis. Sievietēm ir plati gurni, vīriešiem ir nosliece pieņemties svarā vecumdienās. Jautri dzīvē – Strēlnieki ir pietiekami aktīvi un entuziasma pilni. Tipiskā Strēlnieka acu krāsa ir brūna, šīs zīmes krāsu gamma ir tuvāka kastaņbrūnai. Zem Strēlnieka zīmes dzimušo cilvēku acis vienmēr ir siltas un nekad nav ļaunas. Bieži vien ir sastopami Strēlnieki ar zodu kurš pauž gribasspēku un izteiktu bedrīti virs augšlūpas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...
0 0 Vakar 21:02Dina
jā tas viss uzskaititais sakrit un vēl-labākās attiecības ir ar citiem ,,negatīvajiem"
1 1 Vakar 17:13Sise
Tas varetu but tiesa-jo daudzu cilvekveidigo darbibas ari par to liecina

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017