Lūk, tāda esat attiecībās, vadoties pēc Jūsu dzimšanas mēneša

Advertisement
Advertisement

Interneta vietnēs ir daudz rakstu par to, kādas ir ideālas attiecības pēc Zodiaka. Bet, šajā rakstā mēs izskatīsim attiecības nevis atkarībā no Zodiaka zīmēm, bet atkarībā no dzimšanas mēneša.

 

 

Raksta turpinājums
Decembris

Decembra meitene- viena no dāsnākajām un uzticīgākajām. Viņa uzticas, ir atklāta un novērtē godīgumu. Viņa mīl no sirds, ir laba humora izjūta un māk draiskoties.

Janvāris

Janvāra meitene ir trakulīga un ambicioza. Viņa- uzticams un saprotošs partneris, un šīs īpašības viņa velta attiecībām. Bet, ja viņa nav izlēmusi, ko meklē attiecībās, viņa var ieslīgt darbā, lai izvairītos no sarežģītām sarunām ar Jums.

Februāris

Februāra meitene, protams, aizrauj ar savu neizsīkstošo enerģiju un brīvības mīlestību. Tomēr, viņa var būt ļoti spītīga mīlestībā, īpaši atzīstot to, ka izjūt pret kādu jūtas. Kad ir laiks izrādīt savu mīlestību partnerim, viņa kļūst nepārliecināta, tāpēc gaida, ka viņas mīļotais pirmais atzīsies savās jūtās.

Marts

Marta meitene- rūpējas un ir maiga. Viņa piepildīta ar labestību un izdarīs visu iespējamo, lai uzlabotu noskaņojumu, kad jutīs, ja Jums ir slikti. Viņa var būt temperamentīga stresa brīdī, bet, pārējā laikā viņa saglabā mieru un uz citiem iedarbojas nomierinoši.
Aprīlis

Aprīļa meitene- spēcīga personība un var būt jautrs draugs, bet sarežģīts partneris attiecībās. Viņa var kļūt tik agresīva un ietiepīga, ka var izvirzīt ultimātu: vai nu viss notiks pēc viņas scenārija, vai arī – nenotiks nekas. Viņa nemāk pieņemt kompromisus un vienmēr liks savas intereses augstāk par sava mīļotā interesēm.

Maijs

Maija meitene- spēcīga personība, kura māk laikus atbalstīt un iedvesmot uz jauniem panākumiem. Viņa, tāpat, ļoti motivēta un neticami čakla, bet, ir nosliece uz naidu- ja Jūs neesat par kaut ko vienisprātis vai strīdaties, viņai ir grūti runāt mierīgi un grūti noformulēt, kas viņu padara nemierīgu, lai nesaskaistos.

Jūnijs

Jūnija draudzene ir līdzcietīga, viņa palīdzēs vairāk kā jebkurš cits, Jums emocionāli atklāties. Ar viņu viegli bezrūpīgi sarunāties par nopietnām tēmām, bez nosodījuma un moralizēšanas. Bez tam, viņa intuitīvi saprot, kā Jūs jūtaties, pat, ja Jūs neesat par to teicis.

Jūlijs

Jūlija meitene ir neatvairāma. Viņa ir atklāta, draudzīga un ļauj citiem sevi sajust mīlētiem un aprūpētiem. Viņa nav no tām, kas aktīvi nodarbojas ar attiecībām, bet, kad viņa iemīlās, viņa ir godīga, silta un domīga ar izvēlēto cilvēku.
Augusts

Augusta meitene- ļoti romantiska un maiga. Viņa māk iedvesmot pateicoties savam dabiskajam magnētismam un mākai ievirzīt pareizajā gultnē. Attiecībās viņa pieturās pie modeļa “visu vai neko”, tāpēc, kad attiecības norit mierīgi- viss ir labi, bet, ja pēkšņi rodas problēma, viņa krīt panikā un no tās bēg, tā vietā, lai satiktos ar to aci pret aci un problēmu atrisinātu.

Septembris

Septembra meitene ļoti čakla un pārliecināta sevī, bet viņas partnerim var būt ar viņu sarežģīti. No vienas puses, viņa jūt līdzi, bet, no citas, viņai ir tieksme kritizēt un runāt par izvēlētā jaunā cilvēka trūkumiem. Bez tam, viņa atsakās atzīt savu kļūdu, gadījumā, ja ir vainīga.

Oktobris

Oktobra meitene apvīs Jūs ar rūpēm un siltumu, viņa ir maiga. Viņa ir kompānijas cilvēks, tāpēc, sadraudzēties ar jauniem cilvēkiem viņai nebūs grūti. Bez tam, viņa ir interesants sarunu biedrs un var runāt par dažādām tēmām.

Novembris

Novembra meitene- mīloša un ļoti uzticama. Tomēr, dažreiz viņa var būt noslēgta un attālināta no pašaizsardzības instinkta- īpaši, kad viņa nejūtas emocionāli aizsargāta. Viņa - aktīvs un čakls cilvēks, tāpēc, ja viņa nav pilnībā pārliecināta par savām jūtām un attiecībām, viņa var tērēt savu enerģiju citiem projektiem un hobijiem, lai pasargātu sevi no sirdssāpēm.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 01:01 18.04maritta
un kā ar 'džekiem' !? pati būšu pērtiķiene
1 0 13:51 17.04arnolds
Nedod. Ka ta pati dabus.
1 0 09:14 17.04Fans
Raksta autoram vajadzētu noskatīties " Mīļoto Radžu" un tad runāt:)
Hema Malini nespēlēja dvīnes. Ja kas! Filmā nebija dvīnes...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017