Lūk, tādas mammas sanāk no dažādām Zodiaka zīmju sievietēm

Advertisement
Advertisement

Zodiaka zīme izrāda ievērojamu iespaidu uz cilvēka dzīvi, viņa uzvedību un rakstura iezīmēm.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns

Mammas stiprās rakstura iezīmes: pārliecība spēks, bezbailīgums.

Vājās rakstura puses: sacensību gars, dusmas, godkārība, egoisms.

Atrodoties Marsa ietekmē, Auni ir pieraduši dzīvi uzskatīt kā cīņu: viņi vienmēr ir gatavi cīnīties, un dara visu, lai uzvarētu. Šīs zīmes mammām ir īpaša pārliecība sevī un savos spēkos. Auni- vieni no egocentriskākajām zīmēm, tāpēc, bieži vien pirmajā vietā liek savas vajadzības. Protams, dažreiz nākas ziedoties mazuļa dēļ, bet daudzām tas padodas diezgan smagi. Toties, šādām mammām bieži vien ir panākumi audzināšanā, jo viņas ir pieradušas izvēlēties noteiktus mērķus un tos panākt.

Vērsis

Stiprās rakstura iezīmes: stabilitāte, laba gaume, saprātīgums.

Vājās rakstura puses: izdabā vājībām, materiālisms, bieža garastāvokļa maiņa, godkārība.

Šādas mammas no skata ir ļoti nopietnas, bet, patiesībā, mīl atpūsties un izklaidēties. Ja ar bērnu viss ir kārtībā, viņa gatava izklaidēties un veltīt laiku sev. Vērši - diezgan izlēmīgas un nepielūdzamas mammas, viņas var uzvesties diezgan stingri dažos audzināšanas jautājumos. Viņas var būt stingras, bet gatavas dažreiz izdabāt bērnu kaprīzēm. Veltot daudz laika un spēku bērnu audzināšanai, viņas gaida pateicību par to nākotnē. Šādas mammas cenšas audzināt bērnos labas manieres, cieņu pret vecākiem cilvēkiem, un it īpaši, pret vecākiem, viņas ļoti rūpīgi izvēlas skolu un vienmēr prasmīgi organizē ģimenes svētkus.

Dvīņi

Stiprās rakstura iezīmes: daudzveidība, jauna sirdī, ziņkārība, kreativitāte, oriģinalitāte.

Vājās rakstura iezīmes: nav robežu, nepacietība, tendence lasīt notācijas, nevēlēšanās uzklausīt.

Mammas šīs zīmes iespaidā bieži nav konsekventas, maina uzskatus un uzvedību, tuvinieki reti zina, ko no viņām var sagaidīt. Dvīņi pat audzināšanas procesā var mainīt savas metodes, no vienas galējības ieslīgstot citā. Viņas var līdz sīkumiem pārdomāt mācības, ārējo izskatu un ikdienas bērna pienākumus, bet, tāpat, var bērnu aizvest uz kādu no džeza klubiem vai koncertu. Šāda neparedzēta rīcība mammām dod īpašu šarmu. Merkūrija iespaids liek viņām būt dažreiz aizkaitināmām, toties, viņas ir ļoti kreatīvas un oriģinālas savā uzvedībā.
Lauva

Stiprās rakstura iezīmes: rotaļīgums, līdera loma, kreativitāte, pārliecība.

Vājās rakstura iezīmes: egoistiskums, pārāk daudz enerģijas, pārmērīgs optimisms, tēlošana.

Kreatīvās Lauvas mīl būt uzmanības centrā un spēlēt kādu no lomām. Viņām bērnu audzināšana - vēl viena sfēra, kur var izpausties. Tādas mammas izjūt īpašu lepnumu, kad viņām izdodas uzaudzināt spējīgu, veiksmīgu bērnu, kurš gala rezultātā darīs kaut ko noderīgu dzīvē un sasniegs labus rezultātus savā darbā. Dažreiz mammas var būt pārmērīgi stingras sodot bērnus un izmantojot audzināšanas metodes, bet tas bieži vien ir attaisnoti un palīdz bērniem iemācīties sasniegt savus mērķus . Bet, ja bērna mērķi atšķiras no tiem, kurus mēģina ieaudzināt mamma, vienalga viņa spēlē milzīgu lomu bērna audzināšanā. Lauvas ir ne tikai stingras un prasīgas mammas, viņas arī priecēs bērnus ar jautriem svētkiem, lieliskām dāvanām un visdažādākos veidos izrādīs savu mīlestību.

Jaunava

Stiprās rakstura iezīmes: organizētība, veselīgi ieradumi, attīstīts intelekts.

Vājās rakstura iezīmes; tendence nosodīt, uztraukums un nervozitāte, pārmērīga mīlestība analizēt.

Jaunavas – mammas - interesantas personības, kurās apvienojas nesavienojamas lietas. Dažreiz viņas cenšas visu kontrolēt, rūpīgi plānot un organizēt. Citā laikā viņas prot atpūsties un draiskoties. Tās ir pietiekami gudras mammas, kurām ir tendence dažreiz sarīkot neieplānotu ceļojumu vai svētkus. Viņas var filozofiski attiekties pret atsevišķiem notikumiem un viņām ir laba humora izjūta - tas palīdz uztvert viņām mātes lomu kā kārtējo interesanto piedzīvojumu. Viņas mīl redzēt savus bērnus jautrus un mīl piedalīties viņu jautrībā. Viņas nepadara savu bērnu par Visuma centru un neizdabā visām viņu kaprīzēm.

Skorpioni

Stiprās rakstura iezīmes: spēks, intuīcija, izturība stresa gadījumos, gribasspēks.

Vājās rakstura iezīmes: tendence kontrolēt, emocionālā noslēgtība.

Skorpioni ir neparastas mammas, kurās slēpjas dīvains oriģinalitātes un tieksmes kontrolēt, iedvesmotas rīcības un stingrības sajaukums. Atkarībā no viņas noskaņojuma, bērni viņu var dievināt vai izvairīties no viņas. Pie mammas lomas šīs sievietes pierod ļoti ātri un jaunajā lomā jūtas pietiekami harmoniski. Lai gan Skorpioniem dažreiz ir grūti izrādīt jūtas un emocijas, mazulis ātri atkausēs viņas aizsargsienu.

Šīs mammas darīs visu sava mazuļa dēļ: viņas noteikti nodos bērnu sagatavošanas skolā, sekos līdzi sekmēm, bet pēc tam vadās uz vairākiem pulciņiem, un pat parūpēsies par dzīvokli nākotnē. Finansiālā aizsardzība un uzkrājumi - viena no svarīgākām lietām, tāpēc mammai jāstrādā aizvien vairāk, lai nodrošinātu tikko piedzimušā mazuļa nākotni. Daudzas sāk krāt līdzekļus mācībām vēl pirms mazuļa piedzimšanas.
Vēzis

Stiprās rakstura iezīmes: jutekliskums, uzticība, laba gaume, sentimentalitāte.

Vājās rakstura iezīmes: pārmērīga aizsardzība, noskaņojuma izmaiņas, greizsirdība.

Viņas nav atklātas komunikācijai ar mazpazīstamiem cilvēkiem, bet pēc bērna piedzimšanas mammas sāk izmainīt savus ieradumus, jo viņām ir jākomunicē ar citām mammām, skolotājiem u.t.t.

No agrās bērnības šīs sievietes ir pieradušas rūpēties par citiem: draugiem, māsām un brāļiem, dzīvniekiem un lellēm. Nav brīnums, ka mammas loma viņām ir dabiska un izdodas īpaši labi (salīdzinājumā ar citām Zodiaka zīmēm). Daudzi Vēži jūt, ka viņas ir radītas mātes lomai. Viņas jau esot stāvoklī rūpēsies par savu mazuli un pēc tam maksimāli ilgi baros to ar krūti. Viņas mīl radīt mājīgumu un komfortu mājās, un ir tendētas piešķirt īpašu nozīmi kontaktam ar bērnu, paliek uz visu mūžu bērnam par tuvu cilvēku, kuram var uzticēties.
Svari

Stiprās rakstura iezīmes: pacietība, laba gaume, taisnīgums.

Vājās rakstura iezīmes: nekonsekvence, snobisms, godkārība.

Mātes loma Svariem var nest nepieciešamo līdzsvaru. Pēc dabas mazliet gaisīgās šīs zīmes sievietes, pēc bērna piedzimšanas kļūst racionālas, organizētas paraugmammas. Viņas izjūt laimi, kad dzīvo citam cilvēkam. Šīs mammas bieži vien uzvedas ierasti, viņas nemīl steigties un vēlas pavadīt vairāk laika ar savu bērnu. Viņas ar prieku ir gatavas atbildēt stundām ilgi uz savu kāpēcīšu muļķīgiem jautājumiem un dalīt viņu intereses. Mammas bērna dēļ izdarīs visu iespējamo, dažreiz uztverot mātes lomu kā pašas veiksmīgu projektu, kurā viņas var pašrealizēties.

Mežāzis

Stiprās rakstura iezīmes: tendence plānot, organizētība, pacietība, konsekvence, saprātīgums, tradicionālo principu ievērošana.

Vājās rakstura iezīmes: nervozitāte un aizkaitināmība, pesimisms, nepārliecinātība sevī, sīku kļūdu nozīmes pārspīlēšana.

Mežāzis - zīme, kas vairāk der tēviem, tāpēc šis apstāklis mātēm piešķirt noteiktu uzvedības stilu. Daudzos jautājumos šādas sievietes bieži uzvedas vairāk kā tēvi, nekā mātes. Protams, viņas ir sievišķīgas un sentimentālas, bet Saturns liek viņām būt prasīgām, organizētām un stingrām. Viņas var noteikt robežas savam mīlulim, vai arī pasniedz dzīves pieredzes stundas. Lai arī viņām dažreiz gribās būt tuvākām ar saviem bērniem, bet viņām nav nepieciešams kļūt par tuvākiem draugiem, jo klasiskā vecuma hierarhija viņas pilnībā apmierina. Cienot klasiskās vērtības, Mežāži ciena savus vecākus un to pašu pieprasa no saviem bērniem. Tādas mammas var ne visai bieži izteikt savu mīlestību maigos vārdos vai apskāvienos, dodot priekšroku parādīt savu attieksmi darbos. Aiz trauslās ārienes slēpjas gudrība, gara un rakstura spēks.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!
0 0 Šodien 22:06Nila
Tieši mērķī.
0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017