Nekad neceļiet šīs septiņas lietas no zemes! Īpaši bīstami.

Advertisement
Advertisement

Katrai lietai ir sava `dvēsele`, un tā absorbē īpašnieka enerģiju. Daži objekti ir bīstams atradums, kas var liegt jums veiksmi un personīgo laimi. Neceliet aizdomīgus objektus no zemes, neatkarīgi no tā, cik pievilcīgie tie izskatās.


Uz ielas atrodamās lietas reti nes laimi. Jebkāda lieta satur iepriekšējā īpašnieka enerģiju, kas ne vienmēr ir pozitīva.


Lietas var būt noburtas, nolādētas un šis lāsts var tikt nodots personai, kura piesavinās bīstamu atradumu sev. Esiet modri un uzmanīgi, ja jūs atrodat to, ko kāds ir pazaudējis un nekādā gadījumā neņemiet.

Raksta turpinājums
Lietas, ko nevar pacelt no zemes

Krustiņi

Krustiņš ir paredzēts, lai aizsargātu un norobežotu tā īpašnieku no nelaimes, neveiksmes un sliktas ietekmes, un pazaudēšanas gadījumā kļūst par jaudīgu enerģijas ieroci. Šāda lieta var mainīt tavu likteni, padarot to līdzīgu citas personas liktenim. Citiem vārdiem sakot, jūs dalīsit visas bēdas un ļaunumus ar iepriekšējo krustiņa īpašnieku.

Monētas

Monēta ir enerģijas talismans, kas absorbē negatīvu enerģiju no ārpuses. Visbiežāk tās tiek izmestas pēc pozitīvās ietekmes beigām. Gadu gaitā uzkrātā enerģiju uzbruks jums, tiklīdz pieskarsies šim objektam. Turklāt tā ir mīļākā raganu un burvju metode - ar monētas palīdzību pārnest finanšu problēmas no vienas personas uz otru.
Gredzeni

Jebkura rotaslieta uz ielas - nelaimes simbols. Taču īpaša nozīme tiek piešķirta gredzenam. Nekas nav spēcīgāks par īpašnieka enerģijas lauka savienojums ar dārgmetālu. Ar gredzenu var nodot lāstu, nelaimīgu mīlestību, vientulību un pat celibāta vainagu. Ezotērikas speciālisti neiesaka mēģināt pat tuvu cilvēku rotājumus, nemaz nerunājot par tiem, kurus jūs atrodat uz ielas.

Mīkstās rotaļlietas

Pēc izskata nekaitīgā mazā lietiņa, saskaroties ar jums, var nodot jums ļaunu aci, lāstu. Īpaši bīstamas ir paštaisītas lelles. Ar tām spēcīgi var ietekmēt cilvēka enerģiju, izmantojot Voodoo burvju rituālus.

Rokas pulksteņi

Cilvēka biolauks ir cieši saistīts ar šo burvju lietu. Īpaši to var novērot pēc īpašnieka nāves. Pulkstenis pārtrauc kustību, tiklīdz cilvēks, kurš tos ilgu laiku ir nēsājis, aiziet citā pasaulē. Kad jūs nonākat saskarē ar šo lietu, jūs saņemsiet visas iepriekšējā īpašnieka slimības un nelaimi.
Atslēgas

Atslēgas slēdz ne tikai durvis un slēdzenes, bet arī nobloķē nelaimi, izmantojot burvju rituālus. Ar šo priekšmetu jūs atvērsiet durvis, caur kurām nelaime, slimība un trauksme varēs viegli ienākt jūsu dzīvē.

Aproces

Vēl viens rotaslietas veids, un tās ir aproces, kas izgatavotas no pavedieniem vai krellēm. Tas ir spēcīgs amulets, kas izgatavots ar paša rokām. Personiskās labklājības aizstāvi nezaudē nejauši: parasti tās pārtrūkst un nokrīt no rokas negativitātes pārpilnības dēļ. Pazaudēto nebūs grūti aizstāt ar jaunu talismanu, bet tam cilvēkam, kas paņēma rokassprādzi, draud rūpes un melnā svītra.


Bīstamie atradumi slēpj postošu enerģiju, kas var uzreiz iznīcināt jūsu skaisto un laimīgo dzīvi. Neņemiet uz ielas to, kas pēc jūsu domām, rada neskaidras emocijas. Rūpēties par sevi un ticiet tikai labajam!
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017