Nepieejamāko sieviešu reitings pēc Zodiaka

Advertisement
Advertisement

Zodiaks – smalka lieta, īpaši, ja runa ir par sieviešu nepieejamību. Piedāvājam vienu no interesantākajiem reitingiem, kurš parādīs, kādu sievieti vīriešiem nākas iekarot visilgāk. Daudz kas no tā, kas tajā ir, pārsteigs pat profesionālu mačo!

Raksta turpinājums - lapa #1
12. vieta – Strēlnieks

Izrādās sievieti Strēlnieku pat iekarot nevajag – viņa reti noskaņota nopietnām attiecībām, bet gultu neuzskata par pietiekošu iepazīšanās iemeslu. Iespējams, tieši tādēļ vairākums vīriešu gatavi praktiski uzreiz saistīt sevi ar laulības saitēm ar tādu vējainu skaistuli. Bet, lai viņu pārliecinātu par šāda pasākuma vēlamību, nāksies ne mazums papūlēties.

11. vieta – Auni

Jaunieti Aunu burtiskā nozīmē tracina standarta ziedu – konfekšu komplekti. Viņai nav vajadzīgas dāvanas, jebkuras galantuma izpausmes un vakariņas dārgos restorānos – kā likums, viņa arī pati var visu to sev atļauties, bet savu neatkarību vērtē krietni augstāk. Tāda sieviete pati iekaros to, kurš viņai vajadzīgs.

10.vieta – Jaunava

Lai kļūtu par jaunietes Jaunavas izredzēto, nevajag praktiski neko. Galvenais, lai vīrietis pilnībā atbilstu viņas prasībām un priekšstatiem par ideālu partneru. Jaunava ir ļoti patstāvīga – tikai viņa pieņems lēmumu, būt šīm attiecībām vai nebūt. Vārdu sakot, pārī tieši viņa ir galvenais dzinējs, uz to ir jābūt gatavam jau no paša sākuma.
9.vieta – Skorpions

Negaidīti, vai ne? Daudzi kļūdaini uzskata, ka iekarot sievieti Skorpionu ļoti sarežģīti. Bet patiesībā vajag būt pietiekoši drosmīgam, lai vismaz pieietu pie tādas sievietes un pietiekoši izveicīgam, lai ieņemtu pienācīgu vietu viņas dzīvē.

8. vieta – Vēzis

Iekarot jaunieti Vēzi ir vienkāršāk par vienkāršu. Viņai galvenais – ģimene un, ja viņa saņems rokas un sirds piedāvājumu, tad kļūs par patīkamāko un uzticamāko partneru uz visu mūžu. Tomēr medaļai ir arī otra puse – tādai sievietei atkarot sevi pašu praktiski nav iespējams, viņa cieši turās pie sava partnera ar mazu, bet stipru rociņu.

7. vieta – Vērsis

Jauniete – Vērsis dievina jautrību un piedzīvojumus. Ja vīrietis spēs viņai dāvāt daudz jaunu iespaidu, viņa labprāt dalīs ar viņu savu dzīvi. Viņa ciena uzticēšanos – izredzētajam tā ir jāiekaro, nav slikti, ja viņš prot tāpat klausīties un dzirdēt. Piedevām, viņai pavadoņa finansiālais stāvoklis praktiski neko nenozīmē – viņi kopā izveidos lielisku komandu un sasniegs visu.
6. vieta – Lauva

Lai iekarotu jaunieti Lauvu, viņu vajag apveltīt ar uzmanību un gādību. Panākt savu vīrietis var divos veidos – vai ar bezgalīgu aplidošanu, vai tērējot lielas summas dāvanām un izklaidei. Tomēr attiecību ilgumu garantēt nevarēs neviens.

5. vieta – Svari

Jaunietes Svari atklāj līderu piecinieku. Viņiem svarīga izglītība, intelekts, ass prāts un humora izjūta – ja vīrietim nepiemīt šīs īpašības, viņam nav izredžu. Bet arī tas nav viss – tādas sievietes izredzētajam jābūt nevainojami skaistam.

4.vieta – Dvīņi

Dvīņus visi uzskata par vieglprātīgiem un viegli pamodināmiem. Bieži vien aiz jautrības uzplūdiem slēpjas prasīga sirds – viņi stājas attiecībās tikai tajā gadījumā, kad tas viņiem ir patiesi interesanti. Panākumu recepte nav nemaz tik vienkārša – daiļrunība un aizraujošu faktu pārpilnība, ar kuriem vīrietim ir jābūt gatavam pastāvīgi apbērt savu izredzēto, jāpapildina ar piemērotu sarkasmu, cinismu un pa īstam melno humoru.
3. vieta - Ūdensvīrs

Jauniete Ūdensvīrs ir unikāla – viņai praktiski nav līdzīgu, lai saudzīgi, bet noteikti atkautos no nepiemērotiem kavalieriem. Viņa labprāt aizies uz kino vai restorānu, koķetējot pieņems nelielu dāvanu un no sirds smiesies pat par samērā neveikliem jokiem, bet viņu iekarot nebūt nav vienkārši. Taču, ja viņa atbildēs labvēlīgi – viņas vīrietis būs patiesi laimīgs.

2. vieta – Mežāzis

Tāda jauniete – labākais nepieejamas princeses piemērs, kuru nevar iekarot pat ar varonīgu drakona nogalināšanu. Viņai nav vajadzīgas garāmslīdošas tikšanās – viņa tiecas izveidot ģimeni. Taču ne uzreiz – jaunība jānodzīvo priekš sevis, bet pēc tam ilgi un laimīgi vadīt dienas ar uzticamu vīrieti.

1. vieta – Zivis

Jaunietes Zivs ārējais vēsums, aprēķins un noteikta virzība uz nosprausto mērķi var nedaudz biedēt – tieši tas viņai ļauj atrasties mūsu reitinga topā. Viņa virtuozi spēlē ar saviem iekarotājiem un bieži viņiem liek ciest no pašu bezpalīdzības. Un vispār, viņa nav iegrimusi savā personīgajā pasaulē, kā varētu likties – viņa nogaida un, ir jāatzīmē, ka reti kļūdās savā izvēlē.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Pirms 24 minūtēmSintija
Pilnîgi precîzi Es!
0 0 Šodien 22:12Evita
Precīzi- par mani
0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017