Nepieejamāko sieviešu reitings pēc Zodiaka

Advertisement
Advertisement

Zodiaks – smalka lieta, īpaši, ja runa ir par sieviešu nepieejamību. Piedāvājam vienu no interesantākajiem reitingiem, kurš parādīs, kādu sievieti vīriešiem nākas iekarot visilgāk. Daudz kas no tā, kas tajā ir, pārsteigs pat profesionālu mačo!

Raksta turpinājums - lapa #1
12. vieta – Strēlnieks

Izrādās sievieti Strēlnieku pat iekarot nevajag – viņa reti noskaņota nopietnām attiecībām, bet gultu neuzskata par pietiekošu iepazīšanās iemeslu. Iespējams, tieši tādēļ vairākums vīriešu gatavi praktiski uzreiz saistīt sevi ar laulības saitēm ar tādu vējainu skaistuli. Bet, lai viņu pārliecinātu par šāda pasākuma vēlamību, nāksies ne mazums papūlēties.

11. vieta – Auni

Jaunieti Aunu burtiskā nozīmē tracina standarta ziedu – konfekšu komplekti. Viņai nav vajadzīgas dāvanas, jebkuras galantuma izpausmes un vakariņas dārgos restorānos – kā likums, viņa arī pati var visu to sev atļauties, bet savu neatkarību vērtē krietni augstāk. Tāda sieviete pati iekaros to, kurš viņai vajadzīgs.

10.vieta – Jaunava

Lai kļūtu par jaunietes Jaunavas izredzēto, nevajag praktiski neko. Galvenais, lai vīrietis pilnībā atbilstu viņas prasībām un priekšstatiem par ideālu partneru. Jaunava ir ļoti patstāvīga – tikai viņa pieņems lēmumu, būt šīm attiecībām vai nebūt. Vārdu sakot, pārī tieši viņa ir galvenais dzinējs, uz to ir jābūt gatavam jau no paša sākuma.
9.vieta – Skorpions

Negaidīti, vai ne? Daudzi kļūdaini uzskata, ka iekarot sievieti Skorpionu ļoti sarežģīti. Bet patiesībā vajag būt pietiekoši drosmīgam, lai vismaz pieietu pie tādas sievietes un pietiekoši izveicīgam, lai ieņemtu pienācīgu vietu viņas dzīvē.

8. vieta – Vēzis

Iekarot jaunieti Vēzi ir vienkāršāk par vienkāršu. Viņai galvenais – ģimene un, ja viņa saņems rokas un sirds piedāvājumu, tad kļūs par patīkamāko un uzticamāko partneru uz visu mūžu. Tomēr medaļai ir arī otra puse – tādai sievietei atkarot sevi pašu praktiski nav iespējams, viņa cieši turās pie sava partnera ar mazu, bet stipru rociņu.

7. vieta – Vērsis

Jauniete – Vērsis dievina jautrību un piedzīvojumus. Ja vīrietis spēs viņai dāvāt daudz jaunu iespaidu, viņa labprāt dalīs ar viņu savu dzīvi. Viņa ciena uzticēšanos – izredzētajam tā ir jāiekaro, nav slikti, ja viņš prot tāpat klausīties un dzirdēt. Piedevām, viņai pavadoņa finansiālais stāvoklis praktiski neko nenozīmē – viņi kopā izveidos lielisku komandu un sasniegs visu.
6. vieta – Lauva

Lai iekarotu jaunieti Lauvu, viņu vajag apveltīt ar uzmanību un gādību. Panākt savu vīrietis var divos veidos – vai ar bezgalīgu aplidošanu, vai tērējot lielas summas dāvanām un izklaidei. Tomēr attiecību ilgumu garantēt nevarēs neviens.

5. vieta – Svari

Jaunietes Svari atklāj līderu piecinieku. Viņiem svarīga izglītība, intelekts, ass prāts un humora izjūta – ja vīrietim nepiemīt šīs īpašības, viņam nav izredžu. Bet arī tas nav viss – tādas sievietes izredzētajam jābūt nevainojami skaistam.

4.vieta – Dvīņi

Dvīņus visi uzskata par vieglprātīgiem un viegli pamodināmiem. Bieži vien aiz jautrības uzplūdiem slēpjas prasīga sirds – viņi stājas attiecībās tikai tajā gadījumā, kad tas viņiem ir patiesi interesanti. Panākumu recepte nav nemaz tik vienkārša – daiļrunība un aizraujošu faktu pārpilnība, ar kuriem vīrietim ir jābūt gatavam pastāvīgi apbērt savu izredzēto, jāpapildina ar piemērotu sarkasmu, cinismu un pa īstam melno humoru.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 09:45laura
Ticu kad tādi cilveki pastav
1 0 Vakar 00:02Deizi
Viņa nebija ne naiva ne muļķe bet gan blonda visticamāk.
0 0 19:25 18.02galas edajs
vai tad mums pasiem nau briva izvele est to ko pasi velamies?

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017