Netīrā patiesība par visām zodiaka zīmēm

Advertisement
Advertisement

Auns


Pēc būtības Jūs esat mērkaķis. Auni ir impulsīvi, agresīvi un rada daudz trokšņa. Jūsu raksturam pietrūkst dziļuma, tāpēc daudzi cilvēki uzskata, ka Jūs esat “viltvārdis”, kas spēlē publikai.


Daudzi cilvēki grib zināt, kas notiek Jūsu galvā, bet patiesība ir tāda, ka tajā nav nekā. Jūsu spēja vienkāršot realitāti ir reduktīva – tas nozīmē, Jūs vienkāršojiet Pasauli ne jau tāpēc, lai tā kļūtu saprotamāka apkārtējiem, bet gan, lai Pasaule kļūtu saprotamāka Jums pašiem. Bet tālredzības trūkums padara Jūs naivu un muļķīgu.

Vērsis


Jūs esat garlaicīgs, sīks īpatnis. Bet vissliktāk par visu ir tas, ka Vērši ir visspītīgākās būtnes uz Pasaules. “Mans, mans, mans!”. Lūk, kāpēc Jums tik ļoti patīk spēlēt “Monopolu”. Dolāri ir kļuvuši par Jūsu dzīves daļu, kaut arī apkārtējie Jums par to nesaka ne vārda.

Dvīņi


Jums ir uzmanības deficīta sindroms? Jūs varat to noliegt, bet galvenā šīs Zodiaka zīmes īpašība ir pilnīga nespēja koncentrēties un nomierināties. Jūsu galvā pastāvīgi notiek visdažādāko domu spēcīga vētra. Un Jūs pat neesat spējīgi tās ne tikai atcerēties, bet arī apzināties. Visā visumā tas ir vēl sliktāk, nekā Auna tukšā galva.


Jūs esat īsts haosa un pilnīgas nekārtības radīšanas meistars. Tuvinieki Jūs noteikti uzskata par neciešamiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Vēzis

Jūs tā arī neesat izauguši. Vēži principā nepieaug un visu dzīvi paliek kā bērni. Un vēl Jūs nespējat saņemties. Ko nu tur – Jūs vispār neesat spējīgi kontrolēt savas emocijas. Visa Jūsu dzīve ir viens vienīgs nervu sabrukums. Tāpēc nebrīnieties, ja Jūsu tuvinieki uzskata Jūs par histēriķi.

Un vēl Jūs esat egoistiski. Un tik ļoti prasīgi paši pret sevi, ka pārvēršat ne tikai tuvinieku dzīvi, bet arī savējo par murgu. “Kāpēc es? Kāpēc atkal es? Neviens par mani nerūpējas. Es esmu tik ļoti nelaimīgs!” – tā visu laiku domā Vēzis.

Lauva

Pasaulē nav neuzmanīgāku cilvēku par Lauvām. Viņas vienmēr ir aizņemtas tikai ar sevi un ar apkārtējo uzmanības pievēršanu. Jūs patiešām sevi uzskatāt par izņēmuma cilvēku, kas ir pelnījis uzslavas un uzmanību vairāk par visiem citiem?

Un vēl Lauvas ir sīkumaini un skopi. Vienīgais, ar ko viņi ir gatavi nodarboties caurām naktīm, ir tīksmināšanās par sevi. Nu, un arī pazemot citus Lauvas, protams, arī ļoti labi māk.

Jaunava

Jaunavas pastāvīgi ir satrauktas: viņām vajag visu kontrolēt. Tāpēc Jaunavām visa pasaule ir parādā! Bet arī viņas palīdz citiem, pie kam dara to visu laiku. Bet zem šī viltus altruisma atrodas slēptais narcisisms. Jaunavas palīdz citiem tikai tāpēc, lai pēc tam visiem stāstītu, cik viņas ir gādīgas un perfektas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 23:56Adria
1.nedrīkst pārspīlēt fiziskas nevainības nozīmi sievietes dzīvē, nevar meitenei ieskaidrot,ka tas dzīvē ko baigi garantē,bet protams,labi,ja izdodas ar pirmo patiešām jaukas cilvēciskas attiecības un tad Sex un laulība. Būsim godīgi,cikiem tā ir. Bērniem jāsaprot - dzīvē notiek viss.
2. Nekādu mazohismu - precamies,guļam,esam attiecībās, tikai ar ABPUSĒJĀM SIMPĀTIJĀM.
0 0 Aizvakar 13:38janka
Ne visi auto ir vienādi, bremžu tipi ir daudz un dažādi. Mūsdienās reti kurš tās pats mainīs.
Par stūri, man liekas ka tas ir tad kad noliek mašīnu stāvēšanai, lai būtu grūtāk to nospere, varbūt!
Jo nostrādā stūres bloķētājs.
0 1 17:18 16.11es
ceru, ka Tev nav tiesību un Tu nebrauc ar mašīnu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017