Nevajag tērēt laiku nepiemērotiem cilvēkiem! Attiecības kļuva ideālas - 2 maģiski noteikumi…

Advertisement
Advertisement

Kā pareizi veidot attiecības, skolā nemāca. Attiecības var atnest lielu laimi vai kļūt par smagu nastu. Kādām tām ir jābūt un kāpēc viss ir tik sarežģīti?

 

Psihologi saka, ka iemesls slēpjas dažādos kompleksos, kurus cilvēks ieguvis vēl bērnībā. Vai var to izmainīt, vai mēs esam nolemti gadu no gada savu laiku tērēt cilvēkiem, kuri mums nepavisam nav piemēroti?

Raksta turpinājums - lapa #1
Blogere Morēna Morana apgalvo, ka eksistē 2 galvenie attiecību likumi, kuru zināšana pārraus šo aizvainojumu un vilšanās apburto apli. Stādam priekšā viņas viedokli kā pamatu diskusijai.
Ideālas attiecības

Pirmais noteikums. Attiecībās jābūt viegli. Paplašinātā formā tas skanēs šādi: ‘Vienkārši – tātad labi. Sarežģīti – tātad slikti. Nevajag nevienam neko pierādīt.’

Pievilcīgs formulējums. Domājams, tam piekritīs katrs. Bet vai patiešām vienkārši ir labāk nekā sarežģīti un kāpēc tad tik daudz statusu ‘viss sarežģīti’ atrodas ailē ‘ģimenes stāvoklis’?
Lieliskajam rakstniekam Milanam Kunderam romānā ‘Nepanesamais esības vieglums’ ir rindas, kur viņš atspoguļo pretstatus: ‘Vai patiešām smagums ir šausmīgs, bet vieglums sajūsminošs? Vissmagākā nasta mūs sagrauj, mēs liecamies zem tās, tā piespiež mūs pie zemes. Taču mīlas lirikā visos laikos un tautās sieviete vēlas būt piespiesta ar vīrieša ķermeņa smagumu. Sanāk, ka smagākās nastas būtība vienlaikus ir arī vissulīgākā dzīves piepildījuma tēls. Jo smagāka nasta, jo mūsu dzīve ir tuvāka zemei, jo tā ir reālāka un patiesāka.’
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Aizvakar 17:18es
ceru, ka Tev nav tiesību un Tu nebrauc ar mašīnu...
0 3 14:23 14.11ome
Māte savam bērnam ir arī skolotāja. Jāprasa valdībai visām mātēm pielikt skolotājas algu!Būtu tikai godīgi, jo b.d. audzinātājas ir pielīdzinātas skolotājām.
1 0 22:21 12.11Inga
Nav 17. Jūlijs ( vēži )

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017