Nodevība. Ja jūs nodeva – tas ir eksāmens Dieva priekšā.

Advertisement
Advertisement

Ja jūs nodod – tātad nodod par energolīmeni augstāk. Citiem vārdiem: cilvēku atlaiž, lai viņš virzītos tālāk.

 

Ar aiziešanu no vecās dzīves programmas vienlaikus atklājas jaunas iespējas. Katru reizi, kad cilvēks izjūt galēju sāpju punktu, viņam atklājas arī maksimāla žēlastība. Izejot cauri fiziskām ciešanām – atklājas astrālais pavadonis; emocionālas sāpes – atklājas mentālais pavadonis.

Raksta turpinājums
Foto: co.uk
Mentālā vilšanās – atklāj garīgo izeju, atbilstoši garīgā vilšanās noved pie smalkākās pasaules un tā bezgalīgi.
Daudzi ļoti bieži un uz ilgu laiku iestrēgst kādā situācijā, tēlā un tikai caur sāpēm un ciešanām var pārvietot viņu uzmanības fokusu uz dzīves objektivitātes plašāku diapazonu.

Neciest? Neiespējami – šis noteikums ir Radītāja ielikts cilvēka DNS, lai dvēsele paceltos (vai nolaistos – tas nedod izeju) un aktīvi attīstītos.

Katru reizi, kad cilvēku grib pacelt, atklāt viņa iekšējo būtību – viņš kaut ko zaudē…

Bet kāpēc? Tāds ir izvēles process starp pagātni un nākotni.

Bailes zaudēt tik ērto, pierasto, pazīstamo…vienmēr taču nākas izvēlēties: Bailes vai Mīlestību. Ja cilvēks neuzticas Dievam – viņš sāk spēlēt spēles pats ar sevi.
Stratēģisko uzdevumu formulēšana, nesaskaņota ar Radītāja programmu – noved pie vilšanās dzīves jēgā. Cilvēks sapņo pārvaldīt katru dienu, minūti un atkal sāk ciest, kad plāni sabrūk. Viņu praktiski piespiež ņemt audeklu un krāsas un zīmēt dzīvi no jauna.

Atkal bailes, spriedze…Lūk, kāpēc nav iespējams neizjust sāpes, kamēr pastāv piesaistes, ir konvencijas, bet nav uzticēšanās Liktenim.

Tāpēc nodevība – tas ir eksāmens par uzticēšanos savam augstākajam ‘Es’. Nodod – nodod Dievam rokās. Šeit jau izvēlēties nenākas, kad ved: Bailēm jāatbrīvo vieta Mīlestībai un Pieņemšanai.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 11:11Rubina
man trešais bērns piedzima ar pozitīvu asins grupu, jā, piekrītu par mūsu savādāko attieksmi pret citiem, ir tā sajūta ka esmu citāda,tā nav mazvērtības izpausme, bet visu vnk uztveram ar citām acīm, liekas viss ir tik pašsaprotams un bez liekiem komentāriem, itkā jau esmu to jau visu iepriekš pati piedzīvojusi, ne par velti saka par tādiem.... esam jocīgi..... un?.....varbūt gudrāki :))
0 1 Vakar 14:00ana
stāsts ir par cilvēkiem kopumā ne tikai par radiniekiem. J A KĀDS CILVĒKS IR NEPATĪKAMS NAV AR VIŅU JĀKOMUNICĒ NESKATOTIES UZ RADNIECISKĀM SAITĒM
0 0 Aizvakar 23:27Inita
Man ari viss uzskaititais sakrit...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017