Nolēmu 17 gados nopelnīt vieglu naudu. Nostājos pie dzelzceļa stacijas, gaidu…

Advertisement
Advertisement

Eksistē leģenda, ka padomju laikos ar mīlestību ārpus laulības neviens nenodarbojās, ārlaulības bērnu nebija, bet prostitūcijas ne tik.


Tie, kuri dzīvoja tajā laikā, saprot, ka viss augstāk minētais bija, tikai par to runāt skaitījās nepiedienīgi.


Šo patiesību uzskatāmi demonstrē sekojošais stāsts, skumjš, labsirdīgs un smieklīgs vienlaicīgi. Par meiteni no provinces, kura iekaroja lielo pilsētu ar savu vienkāršību.

Raksta turpinājums - lapa #1
Tas notika vēl astoņdesmitajos, kad inženiera alga bija 130 rubļi, Interneta nebija, komunisti stāstīja savas pasaciņas par gaišo nākotni, kas it kā tūlīt, tūlīt iestāsies.

Meitene no tālās Karēlijas atbrauca iestāties Pēterburgas universitātē. Ar eksāmeniem nepaveicās, nācās iet strādāt uz rūpnīcu un apmesties kopmītnēs strādniekiem.
Līdzi atvestā nauda ātri beidzās, algas bija par maz. Mājās atgriezties negribējās. Draudzenes pastāstīja, kur var piepelnīties.

-Vēlies uzlabot finansiālo stāvokli? Ar tavām dotībām, kāda gan problēma? – meitenes ar pieredzi ieteica, uz kurieni iet, kur nostāties un kādas mašīnas sagaidīt.
17-gadīgā lauciniece bez aizdomām devās uz norādīto adresi. Drīzumā piebremzēja puiši:
-Ko gaidi?
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 03:29Amanda
Sveiciens visiem, kuri lasījuši šo liecību. Mans vīrs mani noraidīja, kad mēs gribētu precēties, tikai tāpēc, ka citai sievietei bija uzrakstīts viļņojums, un viņš atstāja mani iziet cauri sāpēm. Kādu dienu, kad es lasīju tīmekli, es redzēju ziņojumu par to, kā šī zobenu metotāja ar šo adresi Ajakajatemple1@gmail.com palīdzēja sievietei atgūt savu vīru, un es mēģināju un nosūtīja uz viņu e-pastu, un viņš man teica, ka sievietei bija mans vīrs, un viņš man teica, ka viņš man palīdzēs, un pēc 2 dienām man būs mans vīrs. Es ticu viņam, un šodien es priecājos, ka jūs visi zinās, ka šim burvjam ir tiesības atgriezt mīļotājus. jo tagad esmu apmierināts ar savu vīru. Paldies Dr. AJAKAJA ... Jūs varat arī pārtraukt savu problēmu, sazinoties ar viņu ar šo e-pastu; Ajakajatemple1@gmail.com
0 0 Vakar 20:30Musja
Berniem ir jabut, berni ir skaisti, cilveki bez berniem ir egoisti. Viegli dzivot vienam, bet nomirt gruti.
0 0 Vakar 00:43Egija
Hahaha
Hahaha
Hahaha

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017