Noslēgtāko Zodiaka zīmju Top – 6 – viņiem acīmredzami ir ko slēpt.

Advertisement
Advertisement

Tās ir noslēpumainas zīmes, kuras pastāvīgi šķiet savā prātā.


Zodiaks dod mums noteiktas rakstura iezīmes un ir daudzas noslēpumainas zīmes, kuras pastāvīgi šķiet savā prātā. Reizēm atteikšanās no komunicēšanas var būt pati skaļākā frāze, kuru var izteikt cilvēks.


Reizēm tas ir lieliski un to vajag cienīt, bet ir arī citi klusi tipi, kuri savu klusēšanu izmanto kā pasīvi agresīvu aizsardzības ieroci.


Lūk, sešas astroloģiskas zīmes, kuras var būt visnoslēgtākās.

Raksta turpinājums
1. Dvīņi

Cilvēki, kuri dzimuši šajā zīmē, ir, no vienas puses, maksimāli sabiedriski, bet no otras puses, nesaprotami un noslēgti. Dvīņi noslēdzas, kad viņiem draud, bet tas rada viņiem sāpes, jo viņi raduši problēmu apspriest. Apspiest vēlēšanos runāt ir pretrunā viņu dabai, bet viņi momentā apklust, ja viņos neviens neklausās. Viņi viegli padodas un nemīl aktīvi par kaut ko cīnīties. Ar visu emocionalitāti un draudzīgumu Dvīņi sevi aizstāvēs un izvēlēsies mazākās pretestības ceļu, lai izdzīvotu. Un reizēm šis ceļš prasa būt noslēgtam.

2. Vēzis

Ja Vēzis noslēdzās un klusē, tātad viņam, visdrīzāk, ir sāpīgi un nekomfortabli. Viņš vienmēr un visu pārdzīvo iekšēji, klusi un nesakot neko. Vēzis vēlās, lai viņam apkārtējie būtu laimīgi, lai viss noritētu pareizi – ja tas nenotiek, viņš pārāk slimīgi pārdzīvo jebkuru situāciju. Vēzis uztver šo pasauli kā savu vienīgo atbildību. Viņš ļoti bieži ieslīgst klusējošā apcerē un vēlās, lai neviens un nekad viņu netraucētu.
3. Svari

Svari ir izmisīgi neatkarīgi un viņi izjūt nepieciešamību aizsargāt savas robežas par katru cenu. Ja jūs nevarat izzināt, ko īstenībā izjūt šī zīme, tātad tā ir pārgājusi noslēgtības režīmā un ne īpaši vēlās demonstrēt savas emocijas. Svari reizēm dod priekšroku pabūt vienatnē, uzmest sev noslēpumainības plīvuru un vienkārši ne ar vienu nesazināties par pārāk personīgiem un dziļiem jautājumiem.

4. Skorpions

Tipiska Skorpiona attieksme tiek izteikta ar frāzi `man ar to nav nekāda sakara`. Šī zīme zin, ka viņa patiesais spēks nav tajā, par ko viņš runā, bet tajā, ko viņš slēpj. Skorpions – ne visai kluss cilvēks, bet viņš pilnībā noslēgts un aizsargāts no visām pusēm. Viņa klusēšana vienmēr dod viņam sava veida priekšrocību. Godīgi sakot, Skorpions savu noslēgtību izmanto kā instrumentu, lai nemanāmi manipulētu ar cilvēkiem.
5. Strēlnieks

Strēlnieks var būt silts kā saule pusdienlaikā un auksts kā aisbergs Arktikā. Tas, kas liek viņiem kļūt aukstiem un klusiem – tās ir aizdomas, ka viņus nodod vai viņiem melo. Sabiedriskais sarunu biedrs Strēlnieks momentāli noslēgsies, ja jūs viņam ar kaut ko neiepatiksieties. Šie cilvēki spēj būt nepielūdzami un nežēlīgi. Tikai viena māņu kustība no jūsu puses un jūs tiksiet izmests no Strēlnieka dzīves bez jebkādas iespējas atgriezties. Jā, Strēlnieki prot apklust, klusēt un būt ļoti noslēgti.

6. Ūdensvīrs

Klusais Ūdensvīrs vienmēr kaut ko prāto. Necentieties pietuvoties pie šīs zīmes cilvēkiem – viņu klusēšana darbosies kā aizsargvairogs starp jums. Ūdensvīrs neredz verbālās saziņas spēku, tomēr tas nenozīmē, ka viņš nespēj sevi izpaust.

Viņš prot savas slēptās domas pasniegt tādā veidā, kas radīs vairāk ļaunuma nekā izteikti vārdi. Ūdensvīru klusēšana – tie ir draudi un briesmas. Tas nozīmē, ka viņi kaut ko pārdomā, izstrādā, projektē un gatavo. Viņiem nevajadzētu uzticēties, īpaši, kad viņi pāriet uz klusuma režīmu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017