Par ko var pastāstīt tava seja? Apbrīnojami fakti!

Advertisement
Advertisement

Spēja noteikt cilvēka raksturu pēc viņa izskata, jo īpaši pēc sejas, saucas FIZIONOMIJA. Ķīnā un citās Āzijas kultūrās šī zinātne bija daļa konfuciānisma. Rietumu kultūrā pirmo reizi par to sāka runāt senā Grieķijā.

 

Fizionomija balstās uz sejas struktūru: sejas forma, lūpas, deguns, uzacis un piere palīdz uzzināt par raksturu un cilvēka personību. Ko tieši var uzzināt no sejas vaibstiem ar šīs neparastās zinātnes palīdzību?

 

PAR KO STĀSTA SEJAS FORMA

 

- Cilvēki ar trīsstūrveidīgu sejas formu ir kreatīvi un mīl dot padomus.
- Cilvēki ar apaļu sejas formu atšķiras ar prātu, praktisku pieeju visām dzīves sfērām. Viņi ir aktīvi, jūtīgi un emocionāli.
- Ovāla sejas forma runā par labu disciplīnu, strādāt spēju un intelektu.
- Ar ietiepību atšķiras kvadrātveidīgas sejas formas īpašnieki. Viņi ļoti slikti apkļaujas ietekmei.

Raksta turpinājums - lapa #1
PIERE

- Cilvēks ar platu pieri biežāk ir prātīgs, viņš zina kādus lēmumus ir jāpieņem un kā efektīgāk jārīkojas.
- Bet cilvēki ar šauru pieri ir visai ir ļoti neapdomāti, viņiem nepatīk atcerēties pagātni, viņi vairāk koncentrējas uz nākotni, cenšoties iegūt to, ko viņi vēlas.

SKATIES NEVIS ACĪS, BET UZ UZACĪM!

- Platas uzacis stāsta par talantīgu un atbildīgu cilvēku.
- Plānas uzacis liecina par skrupulozu un rūpīgu attieksmi pret dzīvi, tomēr pašpārliecība nav visai augsta.
- Izliektas uzacis stāsta par to, ka jums priekšā ir cilvēks ar labu humora izjūtu, kurš viegli var atrast kopēju valodu ar jauniem cilvēkiem.
- Cilvēki ar saaugušām uzacīm ir personības ar stingru un noturīgu raksturu, ar izteiktām līdera īpašībām.
ACIS - DVĒSELES SPOGULIS

Acis - dvēseles spogulis. Fizionomijā to var uztvert burtiski. Acis var daudz ko pastāstīt par mūsu raksturu un personību.
- Cilvēks ar nelielām acīm parasti ir stingrs, disciplinēts, nemīl sēdēt bez nodarbošanās.
- Lielas, plati atvērtas acis liecina par aktīvu, bet neuzmanīgu personību. Šādi cilvēki parasti ir pakļauti biežām garastāvokļu maiņām.
NENOKAR DEGUNU

Par ideālu deguna formu, par kuru parasti sapņo tās, kuras guļas zem plastiskā ķirurga naža, tiek uzskatīts spics. Tomēr, izmainot deguna formu, jūs raksturu neizmainīsiet.

- Īss deguns liecina par pragmatismu, spēju viegli kontaktēties un atklātu negatīvu izpausmi par šādām vai tādām neērtībām.
- Ar lielu un platu degunu ir grūti samierināties, bet tas liecina par kreatīvumu un cilvēka enerģiskumu.
- Plats deguns liecina par nelokāmiem principiem un prātīgumu, par cilvēku, kuru grūti izsist no sliedēm.
LŪPAS

- Cilvēks ar pilnīgām lūpām mīl kontaktēties, ir viegli pierunājams, bet dažreiz runā pārāk atklāti, nepievēršot uzmanību apkārtējiem.
- Cilvēkiem ar šaurām lūpām var uzticēt noslēpumus, viņi prot tos noslēpt.
- Cilvēki ar platām lūpām, dažreiz ir dāsni, bet mēdz aizrauties.
- Ja jūs esat sastapis cilvēku, kura virslūpa ir plāna un apakšējā lūpa bieza, tad ziniet, ka esat sastapis personu, kurai ir īpašas pārliecināšanas spējas, turklāt nasks uz pļāpāšanu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 08:35elda vera
Tā ir mana liecība par to cilvēku labo darbu, kurš man palīdzēja. Mans vārds ir ELDA VERA, un es esmu Spānijā. Mana dzīve ir atgriezusies! Pēc astoņus laulības gadus mans vīrs atstāja mani un atstāja mani ar mūsu trīs bērniem. Es jutu, ka mana dzīve tuvojas beigām un nokrist. Paldies vednim ar nosaukumu DR Chamberc, kuru es satiku tiešsaistē. Ticīgi dienā, sērfoties internetā, es meklēju labu rakstības bokseri, kas varētu atrisināt manas problēmas. Es atradu virkni liecību par šo īpašo vedni. Daži cilvēki liecināja, ka viņš atveda atpakaļ bijušo mīļāko, daži liecināja, ka viņš ir atjaunojis dzembu, daži liecina, ka viņš varētu izteikt burvestību, lai apturētu šķiršanos un tā tālāk. Bija īpaša liecība, ko es redzēju, sieviete sauca Grace, liecinot par to, kā Dr.Chamberc atkāpās no saviem bijušajiem mīļotājiem mazāk kā 48 stundas, un pēc liecības beigām viņa atbrīvoja Dr.Chamberc e-pasta adresi. Pēc visu to izlasīšanas es nolēmu izmēģināt DR Chanberc. Es sazinājos ar viņu pa e-pastu, un
0 0 Vakar 15:38Linda
Daļēja taisnība

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017