Pareģojumi 2018. gadam katrai Zodiaka zīmei!

Advertisement
Advertisement

Uzziniet, ko mums ir sagādājis liktenis Jaunajā gadā!


Piedāvājam Jūsu uzmanībai pareģojumus sievietēm katrai Zodiaka zīmei. Tie atklās noslēpumu, kādiem notikumiem zvaigznes būs vēlīgas 2018.gadā.

 

Raksta turpinājums
2018.gads sievietēm Zivīm

Sievietes dabai vienmēr ir nepieciešama uzmanība. Bet, sievietes Zivis, dievina būt uzmanības centrā. Citiem vārdiem sakot, viņas nevar bez tā dzīvot. 2018.gadā, lai saņemtu dievinošus skatienus, vajadzēs izmantot sieviešu standarta viltības. Būs vienkārši izmainīt frizūru vai iegādāties jaunu garderobi. Pievienojiet dažas spilgtas detaļas un izejiet vispusēju procedūru kompleksu skaitumkopšanas salonā. Pats par sevi saprotams, Zivis vienmēr zināja, kā pārsteigt stiprā dzimuma pārstāvjus. Suņa gadā Zivis sagaida arī pārsteigumi. Viens no tiem būs patīkama ziņa no pielūdzēja. Pie tam, tā, kurš sen bija pazudis no redzesloka.

2018.gads sievietēm Lauvām

2018.gada notikumi un panākumi būs piesātināti. Pavasarī dāmas varēs nomainīt garlaicīgo ofisa darbu uz perspektīvāku un interesantāku variantu, pie tam, kur būs bieži ārvalstu komandējumi. Jūs izskatīsieties neatkarīgas un lietišķas. Necienīgus vīriešus tas uzreiz atbaidīs. Bet tas, kurš varēs pārvarēt smaga rakstura un Lauvu kategoriskuma barjeru, iegūs padevīgu un maigu kaķenīti. Vasara nesīs ātri pārejošus romānus. Vīrieši iedegs Jūsu sirdī vēlmi, tikai kaislības uguni neviens uzturēt nebūs gatavs.

2018.gads sievietēm Dvīņiem

No 2018.gada sākuma Dvīņu gimenē būs idille un miers. Vēl vienu reizi sievietes pārliecināsies, ka ir pareizi izvēlējušās savu dzīves biedru.Viņš ir ne tikai vīrs, bet arī, draugs. Pavasala posmā sarežģīsies attiecības ar kolēģiem. Zvaigznes neiesaka strīdēties un izbeigt attiecības. Ne pie kā laba nenovedīs konkurence. Kas attiecās uz vasaru, tad tā būs piesātināta ar notikumiem. Krasi kritieni un pacēlumi un pastāvīgs stress.
2018.gads sievietēm Auniem

Gada sākums meitenēm Auniem dāvās kardinālas izmaiņas. Zvaigznes iesaka pārskatīt savu attieksmi pret daudzām lietām. Pretējā gadījumā, apkārtējie norādīs Jums uz kļūdām - kauns būs garantēts.

Nāk labi laiki , lai nostiprinātu ģimenes saites. Auniem rekomendē atvainoties par aizvainojošiem vārdiem, kas bija teikti tālā pagātnē. Neaizmirstiet uzlabot attiecības ar brāļiem un māsām.

2018.gads sievietēm Vēžiem

Gads saistībā ar ģimeni būs labvēlīgs. Vientuļās, visbeidzot, atradīs savu otro pusīti, tās, kurām ir attiecības, - bildinās. Bet, precētās, visbeidzot, nolems par bērniņa radīšanu.

Meitenes Vēži aprīlī var rēķināties ar palīdzību no tuvu radinieku puses saistībā ar sarežģītajiem finansiālajiem jautājumiem. No citas puses, būs piedāvāts labi apmaksāts darbs. Zemes Suns vasarā iesaka uzsākt darbu, kamēr citi atpūšas. Vēžiem būs emocionāls uzplaukums, viņi būs enerģiski un mundri.

2018.gads sievietēm Jaunavām

Neskatoties uz auksto ziemu, mīlas kaisle un iemīlēšanās sasildīs Jaunavu aizvien spēcīgāk. Ja Jūs skatījāties uz attiecībām, kā uz izklaidi, tad tās pārvērtīsies mīlestībā. Pavasarī jaunavai parādīsies jauns draugs, kurš būs gatavs pamest visas savas lietas un doties palīgā pēc pirmā uzaicinājuma. Attiecības ar otrām pusītēm, draugiem un apkārtējiem būs abpusēji interesantas un delikātas.
2018.gads sievietēm Skorpioniem

Visa 2018.gada garumā Jums būs ilgo attiecību un idilles pārbaudījums. Vientuļās zīmes pārstāves vēlēsies nodarboties ar savu iecienītāko nodarbošanos- provocēt vīriešus uz konfliktiem savā starpā. Ir pienācis laiks pārskatīt savu attieksmi pret pretējā dzimuma pārstāvjiem.Pretējā gadījumā, sapņi par kāzām tā arī paliks kā sapņi. Kontaktēšanās ar apkārtējiem sola izdevīgas perspektīvas nākotnē. Minētie noteikumi attieksies arī uz draugiem, radiniekiem un kolēģiem.

2018.gads sievietēm Svariem

Ja vēlaties justies vāja un neaizsargāta, tad Jūsu izredzētā sirdī neatradīsiet atbalstu. Tieši tas izprovocēs virkni skandālu. Daudzi Svari cenšoties uzlabot savstarpējās attiecības piekritīs trauslam pamieram, no kura aprīlī vairs nepaliks nekā.

Vīrietis būs gatavs Jūs turēt aizdomās par krāpšanu. Ja ņem vērā vasaru, tad tas ir lielisks laiks, lai sāktu domāt par sevi. Trenažieru zāles apmeklējums ļaus tikt vaļā no liekiem kilogramiem, bet vizīte pie kosmetologa normalizēs ādas stāvokli. Kvalitatīvs ceļojums uz ārzemēm kļūs par brīnišķīgā apogeju. Īpaši, ja to ieplānosiet augustā.

2018.gads sievietēm Strēlniekiem

Pavasarī notiks ideālu un dzīves vērtību maiņa. Sarežģījumus radīs nepamatoti augstas prasības pret apkārtējiem cilvēkiem. Tiks novērota pārmērīga situācijas dramatizācija. Patreiz Strēlnieki var noformulēt sākotnējos mērķus.
To sasniegšanai vajadzēs veltīt aptuveni pusgadu. No pirmām 2018.gada sākuma Strēlnieki-meitenes veltīs visus savus spēkus savas mīlestības meklējumiem. Galvenā problēma ir tā, ka laime staigā blakus, tikai Jūs to neievērojat.
2018.gads sievietēm Ūdensvīriem

No paša sākuma Zemes Suns nesīs spēcīgus satricinājumus. Pirmajos mēnešos Jūs uzzināsiet par visbriesmīgāko- krāpšanu vai mīļotā nodevību. Sievietēm šādu triecienu pārdzīvot būs ļoti smagi. Tāpēc, nav vērts domāt par piedošanu. Šī sarežģītā situācija dos noskaņojumu daļai no nākamā gada.

Te Jums noderēs tuvinieku atbalsts. Un, lūk, pēc pusgada, Ūdensvīri būs atklāti nākamajām jūtām un attiecībām. Otrais pusgads iesaka dāmām nodarboties ar savu hobiju un doties atpūtā.

2018.gads sievietēm Mežāžiem

Suņa gads gatavs būt pilns ar pārsteigumiem un bagāts. Jūs pārsteigs nesagatavotus negaidīts rokas un sirds piedāvājums. Būs notikumu gaitā pārvērtēt savas prioritātes. Krasi uz augšu virzīsies karjera. Mežāžus mērķtiecība varēs gan pārsteigt, gan apstulbināt. Jūs veikli tiksiet galā ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, saņemot vēlamo.
Kad iestāsies vasara, zvaigznes ieteiks iegādāties lielu pirkumu, Pērkamais priekšmets nokalpos ne vienu vien desmitgadi. Mīlas pārdzīvojumi pierims gada vidū. Vislabāk šo laiku veltīt ģimenei, tuviniekiem un draugiem.

2018.gads sievietēm Vēršiem

Ir pienācis laiks sakārtot attiecības ar vīrieti. Meitenēm viņš ir jāuzaicina uz atklātu sarunu, iztaujāt par perspektīvām un nodomiem. Jebkuras nesaprašanās un konflikti viegli atrisināsies un ļaus abpusēji vienoties. Meitenēm Vēršiem zvaigznes neiesaka ieklausīties pat vistuvāko draugu padomos.

Tieši Jūsu intuīcija varēs dot pareizu novērtējumu notikumiem. Bet, vientuļās šīs zīmes pārstāves var ieskatīties kādā no darba kolēģiem. Kāds sen nav vienaldzīgs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 22:08zane
Un kā man riebjas vīrieši pēc 40 !!!!
0 0 Šodien 22:06Nila
Tieši mērķī.
0 0 Šodien 00:51pepis
p apmainat ar n :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017