Pasaki man, kurā datumā tu esi piedzimis, un es pateikšu, kas tu esi!!

Advertisement
Advertisement

Skaitļi ir visapkārt, tie ir gatavi par mums pastāstīt visu nezināmo. Ķersimies klāt pie skaitļu izzināšanas un to mistiskajām īpašībām, kas saistītas ar mūsu dzimšanas datumu.

 

 

Avots: Greatpicture

Raksta turpinājums - lapa #1
#1

“Numurs viens” un ar to viss ir pateikts. Tā ir daiļrades, kreatīvu, oriģinālu un ļoti neatkarīgu cilvēku zīme.Viņu pašpietiekamībai ir divas pretējas puses: no vienas puses, tās ir sevī pārliecinātas personas, kura bieži kalpo apkārtējiem par piemēru, no citas puses individuālisti un egoisti, kuri nav gatavi rēķināties ar citu uzskatiem. Bieži ir līderu un iniciatoru lomā - viņos ir stiprs novatoru gars un izlēmība. Viņi ir pietiekami ambiciozi un ir gatavi riskēt, lai sasniegtu vēlamo mērķi. Dabas dotās atturības dēļ, viņiem dažreiz ir sarežģīti nodemonstrēt savu jūtu dziļumu un pilnību pat vistuvākiem cilvēkiem.

#2

Otrajā datumā dzimst cilvēki, kuri atšķiras ar ārkārtēju iejūtību. Jebkuru lūgumu pat no mazpazīstama cilvēka viņi neatstās bez ievērības. “Divi” - līdzsvara un ciešas saiknes simbols. Viņi ir lieliski partneri biznesā, kolēģi, draugi un dzīves biedri. Mīlestības stāsts, kas līdzinās burvju pasakai - tas ir par viņu attiecībām. Bieži vien “divnieki” uzstājas starpnieku un tiesnešu lomā. – viņi ir brīnišķīgi diplomāti, audzināti, visu uztver. Tas ir sakrālais gleznotāju un romantiķu skaitlis. Tādi cilvēki lieliski strādā komandā, bet, kopā ar to, netiecas izrādīt iniciatīvu un nemīl nonākt uzmanības centrā. Viņu ārkārtējais kautrīgums ir galvenais klupšanas akmens, lai risinātu svarīgus uzdevumus. Cita iejūtīgā rakstura īpašība- tieksme slīgt depresijā.

#3

“Trijnieks” - mākslinieciskās iztēles zīme, māksliniecisks intelekts, komunikabilitāte un līdzjūtība. Tas ir mijiedarbības un neitralitātes simbols.Trešajā datumā dzimst nenogurdināmi optimisti, kas māk būt laimīgi un baudīt dzīvi. Viņiem ir raksturīga mūžīgs iemīlēšanās stāvoklis.Viņiem ir lieliska humora izjūta. Ir lieliska intuīcija, pateicoties kurai, lieliski identificē svarīgākās domas un idejas. “trijnieku” uzskatos ir jāieklausās īpaši uzmanīgi. Tāpat kā divniekiem, viņu jūtas dažreiz noved tos citā galējībā- skumju brīžos viņiem ir tieksme uz depresiju, nesvarīgu problēmu izcelšanā...

#4

Atbildīgi, nopietni, uzticami cilvēki, kuri nebaidās no sarežģītiem uzdevumiem un dara visu, lai tās ātri atrisinātu. Apkārtējie to ātri ievēro, bieži vien “četriniekus”lūdz palīdzēt, un viņi tiek uzklausīti. Šajā datumā dzimušiem ir spīdoša darījumu reputācija. Ar savu darbu viņi spējīgi nopelnīt lielu naudu. Liekas, nav tādas lietas, ko viņi nevarētu paveikt. Daudziem “četriniekiem” ir tieksme uz precīzām zinātnēm. Šie cilvēki nopietni izvērtē jebkuru neveiksmi un uztver to kā neizbēgamu dzīves sastāvdaļu. No savām kļūdām viņi mācās un izdara secinājumus, un kā rezultātā, iegūst. Bez tam, jebkuri sarežģījumi un šķēršļi ceļā tikai rosina viņos azartu un liek, nežēlojot spēkus, par katru cenu sasniegt vēlamo.
Foto: h-cdn.co
#5

“Piecinieks” - brīvības simbols numeroloģijā. Un cilvēki, kas dzimuši šajā datumā, lieliski zina, kā ar to rīkoties un izmantot tās tiešajā nozīmē. “5” - aizrautīgu ceļotāju un avantūristu pazīme. Ļoti komunikabli, zinātkāri un universāli cilvēki. Bieži vien ģēniji. Tie, kas dzimuši piektajā datumā ir tendēti uz misticismu. Viņus vilina viss noslēpumainais, dīvainais, nezināmais... Galvenais padoms, kuru gribētos dot “pieciniekiem” - piebremzējiet! Neizdariet pārsteidzīgus secinājumus dažādās situācijās un nesteidziniet notikumus. Jūsu nepacietīgais raksturs un vēlme ātri pieņemt lēmumu var izspēlēt ar jums ļaunu joku un padarīt nelaimīgu.

#6

Tā ir mīlestības un savstarpējās saprašanās zīme, uzticība un godīgums, ģimene un draudzība. Cilvēkos, kas ir dzimuši šajā datumā, ļoti spēcīgi ir attīstīta atbildības sajūta, mākslinieciskie talanti, vēlme nodarboties ar humanitārām zinātnēm. Viņi ir augstsirdīgi, mīl savu māju, palīdz citiem: ar labu padomu un, bieži vien, ar naudu. “Sešinieki”- lieliski draugi, kuriem var uzticēt visslēptākos noslēpumus. Pie tam, šis numurs saistīts ar lielu greizsirdību, no īpašnieka pozīcijas. Viņi ir diezgan spītīgi, uzstājīgi un viegli uztver glaimus.

#7

Prata un gudrības zīme, kas bieži vien ir pār jūtām. Ne reti cilvēki, kas piedzimuši veiksmīgajā “septītajā”dienā” (viņiem vienmēr veicas!), dievina lasīt, gatavi vienmēr mācīties kaut ko jaunu un saistīt savu dzīvi ar intelektuālu darbību. Viņiem ir spēcīgs potenciāls zinātnē un izgudrošanā. Tie, kas mīl vientulību, ir perfekcionisti. Ir arī negatīvās “septītnieka”īpašības”: noslēgtība, sarkasms, tendence uz izolāciju, ietiepība, aizkaitināmība.

#8

Numeroloģijā šis simbols ir varas, izpildspēju un vadīšanas simbols. Cilvēki, kas piedzimuši astotajā datumā jebkurā mēnesī, bieži vien atrod sevi politikā, kļūst par ekspertiem korporāciju vadības jomā un jūtas ļoti labi varas pozīcijās (tas atspoguļojas arī seksā). Viņi ir egocentriski, mīl uzslavu, sapņo iegūt vispārēju atzinību. 8 — skaitlis, kas uzrāda lielus ienākumus un materiālo labklājību. Necentieties iežēlināt “astotniekus” un viņus iežēlināt- sirdsapziņas pārmetumi viņiem sveši. Rakstura īpašībām ar “mīnusa”zīmi var pieskaitīt pārāk lielu ambiciozitāti, nežēlību attiecībā uz padotajiem un neiecietību pret cilvēkiem. Liela nauda un galvu reibinoša peļņa var “astotnieku” sabojāt.
Foto: ytimg.com
#9

Viens no sentimentālākajiem kalendārā mēneša pārstāvjiem. Pašaizliedzīgi draugi, romantiski dzīves biedri, ieinteresēti darījumu partneri. “Devītniekiem” ir labi attīstīts rakstnieka talants – neļaujiet tam pazust! Viena no raksturīgākajām iezīmēm – dāsnums. To atzīmē visi, kas ir pazīstami ar šiem pārstāvjiem. Viegli piedod aizvainojumus, neievēro citu trūkumus. Atbildīgi darbinieki, kas nekad nesabojās jauna projekta uzsākšanu. Vienīgais, kā trūkst izklaidīgiem “devītniekiem” - lielākas vērības personīgajām finansēm. Jebkuras naudas summas pazūd no to rokām.

#10

Viens no pretrunīgākajiem skaitļiem. Tā ir divu sakrālu skaitļu kombinācija, kuru jēga ir ietverta izteicienā: “Vai nu viss, vai nekas”. Cilvēki, kas dzimuši 10-jā datumā ir pieraduši rīkoties vienkārši un tieši, viņi izvairās no intrigām, sarežģītiem gājieniem un viltīgiem plāniem, bet vienmēr izvēlas acīmredzamu un pareizu ceļu. Viņiem ir tīra dvēsele un viņi vienmēr pievērš sev uzmanību. Padoms “desmitniekiem” - vizualizējiet savus mērķus un sapņus: jums ir jāstādās priekšā un jāapskata tos visās detaļās, lai tie izpildās.

#11

Nevienam citam skaitlim nav tik spēcīga garīgā būtība, kā skaitlim “vienpadsmit”. No bērnības viņi izvēlas iekšējas attīstības un cilvēkmīlestības ceļu. Materiālās vērtības tos uztrauc vismazāk, viņi rūpējas par savu dvēseli. Šādi cilvēki apzinās vārda spēku, tāpēc visu rūpīgi apsver, ko saka, un nekad nesniedz populistiskus padomus un rekomendācijas. Pēc viņu domām, patiesi, ir uzmanīgi jāieklausās – jābūt pārliecinātam, un viņi ir izvērtējuši visas zināmās sekas šādam lēmumam. Viņu iekšējās izjūtas robežojas ar ekstrasensorām spējām.

#12

No cipara “1” cilvēki, kas dzimuši 12-jā datumā, ir ņēmuši stingru gribu, pozitīvu attieksmi pret dzīvi un neizsīkstošu enerģiju. Bet no cipara “2”- iekšējo harmoniju, spēku līdzsvaru, spīdošu organizatorisku talantu un komunicēšanās spējas. “12” - sakrāls skaitlis visai cilvēcei, un šo apstākli nedrīkst neievērot. Vairāk nekā 1000 gadus atpakaļ tieši šo skaitli izvēlējās, lai apzīmētu diennakti, gada dalīšanu mēnešos un garuma mērīšanu (pēda- 12 collas). Nav nejaušība, ka tieši šiem pārstāvjiem bieži vien ir īpaša misija - viņi var mainīt pasauli uz labāko.
#13

Visstrīdīgākais skaitlis numeroloģijā, apzīmējošs transformāciju. Cilvēki, kas dzimuši 13-jā datumā nevienu neatstāj vienaldzīgu. Šī skaitļa nesēji visu savu dzīvi tiecas uz pilnību, viņu dzīvē vienmēr notiek kaut kādas izmaiņas kā personīgajā dzīvē, tā arī – darbā. Vārds “stabilitāte” patiesi nav no viņu leksikona. Viens no viņu lielākajiem trūkumiem - neiecietība pret apkārtējiem. Pēc liela strīda viņi reti dod otru iespēju, ja arī otrs cilvēks acīmredzami to ir pelnījis. Bez tam, viņi ir diezgan slinki, kas bieži traucē sasniegt nospraustos mērķus.

#14

Šis skaitlis pieder tiem cilvēkiem, kas tic absolūtai brīvībai bez jebkādiem ierobežojumiem. Pat nemēģiniet viņus ierobežot, viņi pazudīs no jūsu dzīves uz visiem laikiem. Diezgan ātri iekarst - labāk negadīties šādos brīžos viņiem ceļā, var “norauties”. Dusmu lēkmē viņi sevi nekontrolē, par ko vēlāk nožēlo. Raksturīga īpašība - stiprs seksuāls uzbudinājums, kas robežojas ar iekāri. Bieži iemīlas, pat esot stabilām attiecībām, tur savā redzeslokā vēl vienu cilvēku. Šī skaitļa nesēji nereti cieš fiasko biznesā - šis skaitlis ir saistīts ar materiālo vērtību zaudējumu. Viņiem ir jāattiecas pret finansēm ļoti uzmanīgi, un vislabāk, tās uzticēt uzticamam partnerim, kura aura spēj apdzēst nelabvēlīgus notikumus.

#15

Zem šī skaitļa piedzimst izgudrotāji un fantazētāji, Daba viņiem ir devusi daudzus talantus: no tehniskiem līdz poētiskajiem, daudzi no kuriem var tikt veiksmīgi realizēti darbā. Tomēr, lai atrisinātu vissarežģītākos uzdevumus, viņiem bieži nepietiek pacietības un iekšējās disciplīnas. Jebkuras grūtības un problēmas uztver ļoti sāpīgi. Tomēr, izteikt atklāti savu neapmierinātību viņi nav pieraduši, izvēlas noklusēt. Viņi ir ārkārtēji jūtīgi un slimīgi reaģē uz vissīkāko kritiku. Šī skaitļa koda pārstāvjiem ir spēcīgi attīstīta līdzjūtība un līdzcietība - viņi daudz labāk jūt cita cilvēka sāpes, nekā pārējie, viņiem ir grūti piekrist situācijai, kad tiek apspiests vājākais vai nevarīgais.

#16

Personālais numurs “16” saka, ka tā īpašnieks dziļi domājošs cilvēks ar analītisku domāšanas veidu, nekas neparāda viņa patiesās jūtas. Atbildīgs, audzināts, uztverošs, dāsns, sava veida noslēpumains un neatkarīgs. Viņam ir lieliska intuīcija. Atbildīgs uz 100%. Jaunībā nebaidās izteikt savas domas jebkurā jautājumā- atklāti un ar ar pašapziņas jūtām, bet, vēl tiek uzskatīts par viszinīti un izlecēju. Ar gadiem iegrimst aiz vien vairāk sevī, kļūst atturīgāks, noslēgts, maz komunicē, uzmanīgs. Neieredz vispārību: ja “16” nolēmis uzsākt attiecības- tas nozīmē, ka viņa jūtas stipras un nopietnas. Tas ir ļoti juteklisks un lojāls partneris.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 Šodien 12:58ilmārs
Un kas paliek pār tikai pienenes?
0 1 23:12 18.05Zinātājs
Pilnīga dir$ana, ja nepatiksi būs pilnīgi vienalga ko proti saremontēt, vai kas tev tur ir ar dzīvniekiem - tāpat nebūsi vajadzīgs. Savukārt, ja patiksi, tad atkal vienalga...
0 1 20:01 18.05Pēters
NEKĀDU dzīvnieku gaļu nedrīkst ēst-tā ir nāves un sāpju enerģētika.Tie ,kas ir apdalīti ar saprašanu vnk saņem savu izdarību rezultatu-vēzi un asisvadu,sirds slimības.Raksts ir tendenciozs un "zinātniskums"tajā ir pakārtots senvesturē sarakstītajām ļaundarībām kā normai.Uz to jācitē Pitagors-visas ciesanas ,ko cilv.sagādā dzīvniekiem pec tam pie tā atgriezīsies.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © GanGnam.lv 2012 - 2017